Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

Doppelganger reče pred 15 minutami:

Prikupna prigoda, ampak meni se to, da je človek v osnovi rasist ne zdi tako za na luno. Bele opice držimo skupaj, črne pa skupaj, ampak ko vidimo rdeče opice, jih napademo skupaj. Ne pravim, da je to prav, ampak se mi zdi dost logično, da je to nek ostanek evolucije.

Jup rasizem je zakoreninjena evolucijska lastnost, posledica tega da smo bili vedno skeptični do outsiderjev. Nikoli se ga ne bomo čisto znebili.

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 3 urami:

 

 

Ma to pišeta bullshit, dajta nehajta pisat bullshit pls, ker sta ravnokar napisala, da so 6-8 let stari otroci rasisti. Toliko sem namreč bil star, ko sem v kinu gledal Beverly Hills Cop 1 in doma Hišo strica Toma, ko mi je mama morala razlagati, da so Američani včasih bili ful debili na hard, jaz pa sem hotel TV razkosati z nožem, ker nisem vedel kako naj drugače grem v preteklost, da fentam debila, ki sta bičala Samuela L Jacksona. Me je v vrtecu neka teta vprašala kaj bom ko bom velik: "Črni detektiv z modrim ameriškim avtom v LA." Zaljubil sem se v afroameriško kulturo prvič, ko sem jo videl. Obrambni mehanizem, seriously find help.

 

ab8.jpg

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 16 urami:

Zdaj ne vem a misliš če je teoretično al praktično to možno. Teoretično ja, praktično nas zgodovina uči da ne. Severnjaške države so kolikor slišim bolj dosledne pri tem, pa Japonska recimo. 

 

Mogoče kaka utopična družba v prihodnosti, čeprav hodimo v nasprotno smer, vedno manj je kulture, humanizma, povečuje se nestrpnost, pohlep, želja po materialnih dobrinah, vera v znanost itd. Ne vem kam bomo prišli s tem vlakom. Jaz mislim da je po nas. 

angambena si kej bral; al pa vsaj hanno arendt;

pa also @Fulltacticalgear - ti še posebej posiljuješ s tem pravom

 

Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 9 urami:

Prikupna prigoda, ampak meni se to, da je človek v osnovi rasist ne zdi tako za na luno. Bele opice držimo skupaj, črne pa skupaj, ampak ko vidimo rdeče opice, jih napademo skupaj. Ne pravim, da je to prav, ampak se mi zdi dost logično, da je to nek ostanek evolucije.

Ja itak da je res. V osnovi je človek tudi veliki posiljevalec, pred nekimi družbenimi ureditvami je bilo posilstvo na dnevnem redu. To, da danes lahko bejba sedi v lokalu v mini krilu in okoli nje 10 tipov pa se počuti varno je "neviđeno". Ampak smo to v veliki večini presegli, ne moremo s temi koreninami tega opravičevat, lahko nam je pa jasno od kod prihaja. In kaj zdaj? 

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka
Heretik reče pred 5 urami:

Ja itak da je res. V osnovi je človek tudi veliki posiljevalec, pred nekimi družbenimi ureditvami je bilo posilstvo na dnevnem redu. To, da danes lahko bejba sedi v lokalu v mini krilu in okoli nje 10 tipov pa se počuti varno je "neviđeno". Ampak smo to v veliki večini presegli, ne moremo s temi koreninami tega opravičevat, lahko nam je pa jasno od kod prihaja. In kaj zdaj? 

Nič, še dobro da se posilstva več ne dogajajo.

Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 20 urami:

Prikupna prigoda, ampak meni se to, da je človek v osnovi rasist ne zdi tako za na luno. Bele opice držimo skupaj, črne pa skupaj, ampak ko vidimo rdeče opice, jih napademo skupaj. Ne pravim, da je to prav, ampak se mi zdi dost logično, da je to nek ostanek evolucije.

 

hordak reče pred 19 urami:

Jup rasizem je zakoreninjena evolucijska lastnost, posledica tega da smo bili vedno skeptični do outsiderjev. Nikoli se ga ne bomo čisto znebili.

 

Pri meni tega ostanka evolucije ni, če pa imata vidva kaj teh ostankov, imam slabe novice za vajine gene.

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 10 urami:

Ja itak da je res. V osnovi je človek tudi veliki posiljevalec, pred nekimi družbenimi ureditvami je bilo posilstvo na dnevnem redu. To, da danes lahko bejba sedi v lokalu v mini krilu in okoli nje 10 tipov pa se počuti varno je "neviđeno". Ampak smo to v veliki večini presegli, ne moremo s temi koreninami tega opravičevat, lahko nam je pa jasno od kod prihaja. In kaj zdaj? 

Dej, pusti filozofijo pa kako zgodovinsko knjigo odpri. Še religiozni teksti bi bili dovolj....

Posiljstvo znotraj skupnosti je bilo kaznovano (in daleč od stvari na dnevnem redu) najbrš od kamene dobe dalje. Že če si ti v neki družbi nategnu enmu hčero, pa se z njo potem nisi poročil je bil lahko problem. Kontracepcije ni bilo, vzgoja otrok je pa draga. Ter poroka je bila sredstvo za povečevanje vpliva in premoženja družine.

Zdej zadeve izven lastne skupnosti so pa drugo. V vojni recimo je bil kar standard moške pobiti, ženske pa posiliti. Navsezadnje so bila za vse stvari (vljučno z umorom) različna pravila za interakcije znotraj lastne družbe in za odnos s tujci (še v bibliji ni problem če ubiješ ne-juda)

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 23 minutami:

 

 

Pri meni tega ostanka evolucije ni, če pa imata vidva kaj teh ostankov, imam slabe novice za vajine gene.

Če misliš da v sebi ne nosiš vsaj 1% rasista, si zatiskaš oči. Vsi v sebi nosimo rasistične lastnosti, je pa potem odločitev posameznika ali se odloči le-tem podležti ali pa se zaveda, da to kar je bilo preteklosti nujno za preživetje, v 21. stoletju nima kaj iskati in se potem zavestno odločiš da se boriš proti rasistu v sebi. Neki je nagon, neki pa kako potem to razum (in srce?) sprocesira.

 

Kakor si ti opisal in se zdej odzval na moj odgovor (drgač se strinjam s tabo, sam ti je zgleda bes zameglila razum), si na nivoju srednješolke, ki ima v bio napisano "I don't see color 😊".

uredilo bitje Doppelganger
Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 21 minutami:

Če misliš da v sebi ne nosiš vsaj 1% rasista, si zatiskaš oči. Vsi v sebi nosimo rasistične lastnosti, je pa potem odločitev posameznika ali se odloči le-tem podležti ali pa se zaveda, da to kar je bilo preteklosti nujno za preživetje, v 21. stoletju nima kaj iskati in se potem zavestno odločiš da se boriš proti rasistu v sebi. Neki je nagon, neki pa kako potem to razum (in srce?) sprocesira.

 

Kakor si ti opisal in se zdej odzval na moj odgovor (drgač se strinjam s tabo, sam ti je zgleda bes zameglila razum), si na nivoju srednješolke, ki ima v bio napisano "I don't see color 😊".

 

Ti meni ne moreš govoriti kdo in kaj sem, ampak lahko samo jaz tebi povem kdo in kaj sem. Jaz nimam niti 0.000000000000000000000...1 % rasista v sebi in če misliš afnati v to smer, bom jaz afnal v to, da si ti pupek.

 

Lahko pa jaz tebi nastavim ogledalo. "All white people are racist" je recimo izjava te SJW pizde:

 

F_56302.jpg

Povezava do prispevka
Flosar reče pred 1 uro:

 

a bodo sploh debate al bodo tipa skrival po kleteh dokler ne mrkne

 

imo ni šans

Koga bodo skrivali? Ker se mi zdi, da kognitivne sposobnosti obema krepko pešajo.

To bodo debate kot bi si jih še par let nazaj predstavljal samo v slabih komedijah...

Povezava do prispevka
Orbit reče pred 3 minutami:

Koga bodo skrivali? Ker se mi zdi, da kognitivne sposobnosti obema krepko pešajo.

 

nakokiran trump, ki lahk bullshita 10 ur v eno vs. dementni biden, ki si verjetno več ne zapomni niti dveh vrstic teksta

 

yeah no, tega ne bodo dovolil

kvečjemu kšna res hudo skriptana par minutna varijanta, da bo biden sam stal na odru s trumpom pa imo ni šans

 

razn če mu pumpajo steroide v možgane as we speak

Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 1 uro:

Ni bilo uperjeno vate (verjamem pa da je delovalo tako), ampak na splošno v človeka kot takega. Bova tukaj zaključila mr U know my name not my story, have a nice life.

 

Ok, ampak vedi da defenzivnost pred tujim ne more bili implicirana iz homo sapiensa na homo sapiensa, saj je za uboj leva, ki ogroža hordo sapiensov potrebno sodelovanje. Človek (homo sapiens) je v osnovi anti-rasist. Rasizem je virus.

 

Flosar reče pred 14 minutami:

nakokiran trump

 

Trump ne vleče kokaina, je zelo normalen človek.

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 9 minutami:

Ok, ampak vedi da defenzivnost pred tujim ne more bili implicirana iz homo sapiensa na homo sapiensa, saj je za uboj leva, ki ogroža hordo sapiensov potrebno sodelovanje. Človek (homo sapiens) je v osnovi anti-rasist. Rasizem je virus.

Ta horda sapiensov je eno pleme in je navajena sodelovanja. Kontakt z nekom, ki ni del plemena pri lovcih-nabiralcih pomeni bad news, ker bo treba deliti borne resource in se praviloma konča s smrtjo le-tega.

Povezava do prispevka
hordak reče pred 12 urami:

Ta horda sapiensov je eno pleme in je navajena sodelovanja. Kontakt z nekom, ki ni del plemena pri lovcih-nabiralcih pomeni bad news, ker bo treba deliti borne resource in se praviloma konča s smrtjo le-tega.

 

Golo dejstvo, da je moški sapiens sposoben vihteti orožje in da ima ženska sapiens maternico, prikaže tvoje domneve kot paranoične. Možnosti za smrt mamuta so vedno premosorazmerne s številom sapiensov, ki se podijo za beštijo.

Povezava do prispevka

Liku so prav skripto mogli napisat, da je lahk normalno napovedal Harrisovo

 

Prav ne vem, kaj si naj mislim o tej sliki, lmfao. iPhone drzi narobe, pa hkrati jo klice na telefonu in na laptopu, plus tisti plonkceglc pod roko

 

Plus tega, ta zenska je fukjena v zdrav mozak. Nihce od levicarjev se ne bo strinjal s tem, da je Bidenov running mate. Tole bo Donald gladko zmagal

 

BraindeadBiden-1024x689.gif

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Harrisova je v preteklosti zapirala ljudi za dlje casa in jih pozneje ponucala za cheap delovno silo. Non-violent offenderji, ki bi po izteku polovice kazni lahko sli na prostost, (okol 1500 popolnoma v mozgan zafiksanih mamilasev, ki kadijo drogo: Marija Jana) so na konc mogli zarad te garjave kuzle v zaporu ostat dlje cajta, kar je zenska pridno izkoriscala. Men je bizarno, kako lahko take stvari preprosto pometejo pod tepih, da se ne govori o njih in pol se mislijo, da to nikol ne bo prislo na plan

 

Poleg tega je zagovornica smrtne kazni, after-life abortiona ( :rofl: ) pa one pickarije, da lahk trans-atleti tekmujejo v zenskih/moskih sportih, pozabu kako tocno se ze rece temu billu

 

Garjavo smrdljivo govno od cloveka, vglavnem. Neverjetno fajn je gledat zabite demokrate, kako se teden za tednom sutirajo v nogo, Demented Joe pa je itak sploh vprasanje, ce bo uspel zdrzat do novembra

 

Pa preden mi uleti kdo s klasicnim "Ja ne mors kr tak kume, mors clanke nalepit" - sami si jih najdite, with all due respect :) Dvomim, da je kdo tule gor tolk tehnolosko nepismen, da ne zna sam poiskat stvari na internetu, ki ga zanimajo

uredilo bitje 4Stringed
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 42 minutami:

Harrisova je v preteklosti zapirala ljudi za dlje casa in jih pozneje ponucala za cheap delovno silo. Non-violent offenderji, ki bi po izteku polovice kazni lahko sli na prostost, (okol 1500 popolnoma v mozgan zafiksanih mamilasev, ki kadijo drogo: Marija Jana) so na konc mogli zarad te garjave kuzle v zaporu ostat dlje cajta, kar je zenska pridno izkoriscala. Men je bizarno, kako lahko take stvari preprosto pometejo pod tepih, da se ne govori o njih in pol se mislijo, da to nikol ne bo prislo na plan

 

Poleg tega je zagovornica smrtne kazni, after-life abortiona ( :rofl: ) pa one pickarije, da lahk trans-atleti tekmujejo v zenskih/moskih sportih, pozabu kako tocno se ze rece temu billu

 

Garjavo smrdljivo govno od cloveka, vglavnem. Neverjetno fajn je gledat zabite demokrate, kako se teden za tednom sutirajo v nogo, Demented Joe pa je itak sploh vprasanje, ce bo uspel zdrzat do novembra

 

Pa preden mi uleti kdo s klasicnim "Ja ne mors kr tak kume, mors clanke nalepit" - sami si jih najdite, with all due respect :) Dvomim, da je kdo tule gor tolk tehnolosko nepismen, da ne zna sam poiskat stvari na internetu, ki ga zanimajo

dodajam še članek, kjer so posamezne točke podrobneje razložene

 

https://medium.com/@moon_bat/the-troubling-past-of-kamala-harris-f017207333cb

 

sam glede delovne sile bi dodal - ameriško gospodarstvo je od suženjskega dela v zaporih odvisno bolj, kot je bilo sovjetsko npr.

 

13. amandma, s katerim so "odpravili" suženjstvo

 

Navedek

Section 1. Neither slavery nor involuntary servitude, except as a punishment for crime whereof the party shall have been duly convicted, shall exist within the United States, or any place subject to their jurisdiction.

 

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 4 minutami:

dodajam še članek, kjer so posamezne točke podrobneje razložene

 

https://medium.com/@moon_bat/the-troubling-past-of-kamala-harris-f017207333cb

Js sm bral eno drugo stvar, ni blo tolk fajn razclenjeno not, kot tule

 

Mom, I want radical change!

We already have radical change at home

Radical change at home:

0_BAgFJSwFN6NzGBtP.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...