Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

Navedek

Imagine a parallel world where the US brought Covid under control in two months, while China still struggled with it, a year and hundreds of thousands of deaths later. And in this alternative universe, a leading Chinese paper runs an article on the US’s “efforts to hide its missteps” in the Covid pandemic. What kind of contempt would you have for that propaganda outlet, and for so-called journalists who would engage in such a transparent effort to distract from their own nation’s failures? Well, that’s how you should feel about our own world’s New York Times, which ran an article (1/10/21) with the subhead, “The Chinese Communist Party’s efforts to hide its missteps have taken on new urgency as the anniversary of the world’s first Covid-19 lockdown nears.”

The main evidence presented by author Yanzhong Huang that China was suffering from not enough people dying is that it is “over-exporting vaccines made in China in a bid to expand its influence internationally.” By this, Huang means that China is sending many of the doses it manufactures to places like Brazil, where a thousand people are killed by Covid every day, rather than keeping most of them at home, where Covid kills one or two people each day. If only the Chinese people had experienced mass death like we did to teach them the value of hoarding.

https://fair.org/home/nyts-china-syndrome/

Povezava do prispevka
hordak reče Dne, 31. 1. 2021 at 16:45:

Saj z Iranom imo ne bo nič, prevelik zalogaj.

 

...plus to, da se Iran (v ozadju) zelo intenzivno povezuje s Kitajsko in ko bo enkrat ta vez tudi konkretneje utrjena, bodo še toliko bolj onemogočili zahod od morebitnih (pehotnih) napadov.

 

also...

 

Navedek

A Russian fighter jet flew low over the Black Sea on January 31, near the USS Donald Cook, a naval missile destroyer operating in the Black Sea, according to a tweet from US Naval Forces Europe-Africa/US 6th Fleet, which tweeted video of the incident.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Navedek

A Russian fighter jet flew low over the Black Sea on January 31, near the USS Donald Cook, a naval missile destroyer operating in the Black Sea, according to a tweet from US Naval Forces Europe-Africa/US 6th Fleet, which tweeted video of the incident.

me zanima kako bi Američani reagirali, če bi Rusija imela vojaške vaje blizu Kube 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 9 urami:

me zanima kako bi Američani reagirali, če bi Rusija imela vojaške vaje blizu Kube 

 

verjetno bi že ene 2k milj pred njihovo obalo jenkiji grozili z nekimi novimi sankcijami in kaj vem čem še vse. :D

 

ne da se mi preverjat, ampak nekje sem zasledil podatek, da so Američani vpluli v Črno morje prvič po skoraj treh letih.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Mislm da ti ne razumes kaj pomeni ciscenje teme.

 

Brises poste ki so tematsko ontopic.

 

Enovrsticnice odobravas.

 

Super moderiranje.

 

 

In pol se zbrises moj post repliko lol

 

Se enkrat, tlele se lima CNN opinion piece ki so debunkani uro po objavi, one punch line kihot edini ki dejansko spama ene in iste memete in ti se spotikas ob screenshot twittov - KER TWITTI NA FIREFOXU NE DELAJO. Ce te moti da tip spama vsakic k so objavljene stvari ki jih ne mara ga sankcioniri, pizda zalostno da ti moram to razlagat.

 

In oh wow, tmrle je baje neki debunkal ; ne verjamem; itak si zbrisal

A brises tut vse debunkane trump fake newse al si samo pobrisal celo biden temo pa zaklenu ta drugo ceprav je bla sitacija glih obratna ? 

 

fak keri dvojni standardi, a si lah se vecji hinavc ?

 

Se enkrat

TWEET SCREENSHOT =/= MEME

 

A bo slo a ti narisem ?

 

 

uredilo bitje Sovica
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ja, svet je grd in pokvarjen, prav tako kot šerifi.

 

Ni idealnega zlatega reza, tukaj sem potegnil črto pri tvojih c/p prispevkih, ki so tematsko ontopic, istočasno ti je pa vsaj enega izmed njih mimogrede na gnoju debunkal tmrle. Jaz ne mislim fact checkat vsakega mema, zato naj bojo z nečim podkrepljeni ali pa jih ne bo tukaj.

 

Imaš pa gnoj, moderator free od 2004, si lahko daš duška kolikor želiš. 

  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 4
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...