Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

Tom7i reče pred 20 urami:

Na tega modela sem naletel par mesecev nazaj in si na dušek ogledal večino njegove muzike na YT.

 

V srednji sem bil velik ventilator Eminema in ta tipček mi zdaj daje isti vajb. Prav vesel sem, da so tam še osebki, ki jih ni strah povedat stvari, kot so.

 

Predlagam tudi skupino: insane clown posse, komad "miracles" bos mel verjetno na repeat par dni

Povezava do prispevka
Navedek

Back in January, US magazine The Land Report revealed that Bill and Melinda Gates have amassed the largest portfolio of private farmland in the US, comprising an estimated 242,000 acres.

This is part of a broader 269,000-acre land portfolio belonging to the couple and associated entities across 19 US states, with the largest holdings in Louisiana (69,071 acres), Arkansas (47,927 acres), and Arizona (25,750 acres).

https://www.businessinsider.com/bill-gates-land-portfolio-biggest-private-farmland-owner-in-america-2021-1image.png

 

USA.gif

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

Za foro sem si preračunal

 

Slovenija je velika 7,827 sq mi

 

1 square mile  =  640 acres

 

Slovenija je velika 5.009.280 acrov. Gatesova imata tako v lasti od oka 1/18 Slovenije, 

 

Če je Slovenija velika 20.271 kvadratnih kilometrov  je to 1.126,16 (repeating of course) kvadratnih kilometrov. To sta od oka občina Kočevje in Ilirska bistrica (dve največji slovenski občini)

 

 

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 4 urami:

Za foro sem si preračunal

 

Slovenija je velika 7,827 sq mi

 

1 square mile  =  640 acres

 

Slovenija je velika 5.009.280 acrov. Gatesova imata tako v lasti od oka 1/18 Slovenije, 

 

Če je Slovenija velika 20.271 kvadratnih kilometrov  je to 1.126,16 (repeating of course) kvadratnih kilometrov. To sta od oka občina Kočevje in Ilirska bistrica (dve največji slovenski občini)

 

 

Površina njiv v Slo je 1760 kvadratnih km

 

Povezava do prispevka

thank god racism is not in charge anymore

 

 

 

EDIT: zdej je nazi deSantis izdal tiralico in uspesno ujel praktikanta kritične teorije ras (fak slis se kot neki, kar bi prakticiral uni modeli, vecje lobanje vecji mozgani na safarijih)

 

tip ustrelu nekega kopsa v glavo na floridi, ujet v black (supremacist) equal opportunity inner city initiative compoundu v Georgi tik za mejo s Florido.

 

tip res zgleda k rastafarjanc iz predatorja.

 

zgleda je to crna verzija white supremacist looka.

 

 

LP

uredilo bitje MikeHunt
Povezava do prispevka

Carski govor Trumpa včeraj, sem ujel par snipetov na Twitterju zdele

 

Ponovno se je razglasil za zmagovalca volitev in povedal, da bo zmagal tudi tretjič

 

Pod Twitterjem so bili komentarji, da sicer fini načrti, ampak da Trumpu ne bodo pustili zmagat, če bo pa imel preveč % pa bo Kabala spustila nov še hujši covid sev, ki nas bo vse zaprl v hiše, da bodo lahko pedosatanisti obdržali nadzor in takoj vzpostavili policijsko reptilijansko državo

 

What a time  

Povezava do prispevka
Navedek

UN Human Rights Chief: US racism is systemic.

https://edition.cnn.com/2021/06/28/us/united-nations-human-rights-racism-trnd/index.html

 

20 milijonov Američanov živi v lakoti

Navedek

More than 20 million American adults still say they aren’t getting enough to eat, and an additional 42 million say they can’t always afford the types of food they want, according to the U.S. Census Bureau, which has tracked hunger throughout the pandemic. Rising prices, especially for popular food items such as beef, milk and bacon, are putting additional strain on families.

https://www.washingtonpost.com/business/2021/06/28/hunger-philadelphia-free-fridges/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...