Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 22 minutami:

Kjero fenomenalno grafiko ima Demon's Souls. :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Ko bom naslednjič predaval o digitalnemu marketingu v sklopu programa "Sveča", učenje starejših in umirajočih, bom dal direkt ta primer

 

"Nikdar se ni prepozno naučiti marketinga. Imam znanca vaših let, ki je do lanskega leta cele dneve shitpostal po forumih, bil zagrenjen in je zase trdil, da je povsem casual igralec, nezmožen ljubiti igrice. Nato je nekega dne začel igrati Bloodborne. Kljub temu, da je bilo na začetku težko, je vztrajal. Zdaj, po pol leta, igra Demos souls na PS5 na sketchbook in taunta revežem brez PS5. 

 

Če je uspelo njemu, je lahko tudi vam. "

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Trenutno igram Demon Souls

Imam AC imam CoD imam se neke druge igre.. sam res nw zberem volje

 

Docim Demon Souls je kar ql

 

Pizda jaz bi jo uvrsril med top 3. Miazaki iger.. Imas BB imas.. ne vem Sekiro in Demons Souls imo

 

To da je igra krajsa mi je plus.. to da ni toni itemov podobno kot BB pravtako.. dajnsko ta kratkos in enostavnost questov, skrivnosti ipd.. dobro razen world in charater tendency.. je sekar q zadevscina.. isto sem cenil pri BB in na nek nacin Sekiro

 

Pol imas cel kup srvari, malenkosti, ko vidis ki se ponavljajajo iz prejsnjih iger.. oz so kot nek umetniski podpis bile dodane v nadalne igre.. 

 

Ne vem, carovnice z zvoncki, kletke dvigala, una mesna krogla ki jo vrzes v prepad, Boletarija Zmaji = DS3, uno mocvirje vedno je eno mocvirje, pol uni boss carovnica podobno kot carovnica v BB, pa te ko leveliras so vedno neke slepe, ipd ipd, cel kup zadev skratka

 

 

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 urami:

Trenutno igram Demon Souls

Imam AC imam CoD imam se neke druge igre.. sam res nw zberem volje

 

Docim Demon Souls je kar ql

 

Pizda jaz bi jo uvrsril med top 3. Miazaki iger.. Imas BB imas.. ne vem Sekiro in Demons Souls imo

 

To da je igra krajsa mi je plus.. to da ni toni itemov podobno kot BB pravtako.. dajnsko ta kratkos in enostavnost questov, skrivnosti ipd.. dobro razen world in charater tendency.. je sekar q zadevscina.. isto sem cenil pri BB in na nek nacin Sekiro

 

Pol imas cel kup srvari, malenkosti, ko vidis ki se ponavljajajo iz prejsnjih iger.. oz so kot nek umetniski podpis bile dodane v nadalne igre.. 

 

Ne vem, carovnice z zvoncki, kletke dvigala, una mesna krogla ki jo vrzes v prepad, Boletarija Zmaji = DS3, uno mocvirje vedno je eno mocvirje, pol uni boss carovnica podobno kot carovnica v BB, pa te ko leveliras so vedno neke slepe, ipd ipd, cel kup zadev skratka

 

 

 

Čak mal a ti ne veš da je Demon souls prvi v seriji in da so naslednje igre ponavljale stvari iz nje? :blink:

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 15 urami:

Immortals Fenyx Rising je hud surprise. sicer ne tolk, da bi me odvrnil od day one Hitmana 3, sam jebenti, dober vlece.

 

jaz imam notri 11h, pa sem šele afroditino področje naredil (seveda ne 100% spucal, ker vsega se mi pa res ne da) :D. vseh je pa 5 se mi zdi.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Čak mal a ti ne veš da je Demon souls prvi v seriji in da so naslednje igre ponavljale stvari iz nje? :blink:

Vem vem, ti mene vedno podcenjujes pizdumater, ce ne bi bil tolko stari in moder, bi sw sw vzalil 🤣🤣🤣. sam sm napisal bolj slabo, tako iz mojega vidika, da lahko samo res hudi tipi stekajo kaj mislim 🤣

 

Pac iz mojega vidika stekas.. ki niswm preji igral DeS oz sem vse druge mi je zdaj zanimivo videt, kako so ze prej oz potem oz jaz vidim komaj zdaj, da sob neki elementi v kasnehsih igrah kot nek tribute na DeS

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Call of duty: World War 2

5/10

Call-of-Duty-WWII-Campaign-screenshot-30

 

Igra me je napram prejšnjim razočarala. Combat je dolgočasen, kontrole OBUPNE. Igra deluje kot slab console port. Določeni tečni time eventi imajo določene poteze UNBOUND če si karkoli spremenil pri nastavitvah kontrol. Tudi če vse bindaš, bodo določene zadeve unbound. Torej je bilo večkrat v igri potrebno uporabit XBOX360 kontroler, da sem zadevo sploh lahko igral. Vožnja tankov ali avtov je neverjetno broken, fizika tudi v celoti fali.

Animacije okolja so slabe. Eksplozije okolja delujejo lesene, trava ali veje ne reagirajo, ko se sprehodiš skozi njih in podobno sranje. Napram prejšnjim igram je porazna. Zgodba je pozabna.

 

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Ma ja vem itak

 

Sam vseeno.. ni tolko tega ampak.. pac ne vem.. izpade ql ta reciklata v Soulsih, ko nek tribute al ester egg al neki 🤣🤣

 

Niso to neke igrce ki bi ble dosadne, kee je copy paste ampak je tko narejeno kot zanimivost, neke podobnosti

 

Ne vem sej vidis.. BB kolko je huda, tudi vzdusje.. pa ima res ful teh varijant od DeS.. carovnica, uni eye k iga fuknes dol, carovnice z zvoncki, pol mas une sozl suckerje ki so tudi ko une carovnice z zvoncki v DeS... pa uni prvi boss v DeS mi lici ful na ROMa ki ima cel kup teh njegovim mini clonov okoli sebe ipd ipd

 

Drugace bossi v DeS so bolj enostavni, ker je pac prva igra in v vsakem naslednjem Souslu so bolj kompleksni glede skilla.. sam po drugi strani pa so bossi v DeS full ql.. vsak je neki posebnega.. jih je malo sam res vsak ima nsko posebno foro ipd.. ne vem tko igra me najbolj spomina na BB.. ne vem zakaj

Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 urami:

 

Predvidevam da igrico igraš na PC? Ker na konzolah je kar cool, zelo soliden shooter - sploh za cool of duty standarde, vsaj 7/10.

Zgodba prejšnjih Call of Dutyjev je bila dosti boljša. Kar se pa ostalega tiče je mogoče ravno to problem, da so se fokusirali na konzole, PC je pa afterthought.

Povezava do prispevka
cashman reče pred 6 minutami:

drži, še posebej to...zato pa nasploh bolj malo igram. Imam napade občutka krivde, ker sem včasih tooooliko ur preživel v igrah, pa nimam v lajfu nič od tega :D

 

Pizda enako. Zdaj imam pomoje prvic v zivljenju instaliranih 5 iger in se mi ne da igrat. Pa so mi vse ok. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...