Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

Jaz pa nadaljujem Persono. Malo slabši tempo kot med dopustom, ampak vseeno udarim par ur na teden

 

Moram reči tako. Pojanje po temnicah mi malček mori, čeprav definitivno razgiba igro. Real life mi je dosti bolj fin, tudi storylineji se kar fino odklepajo. Polno zanimivih žensk za dejtat, pomoje bom poskusil z eksperimentalno zdravnico, ker mi je najbolj zabavna, plus zanima me več o njej :D 

 

A lahko dejtaš več žensk hkrati? A lahko eno dropaš in dejtaš drugo? :D 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Kako zacnes iz nule? Jaz sem zadnjic instaliral ib itak ni sejvov in morem ugrat crli csmpaniji vsnille od zacetka :(

 

... sem pa ravno ugotovil, da po tolkih letih spremljanja foruma brez težav razumem kaj pišeš, četudi imaš 20 typotov v enem stavku. Yay me! :sorcerer:

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

... sem pa ravno ugotovil, da po tolkih letih spremljanja foruma brez težav razumem kaj pišeš, četudi imaš 20 typotov v enem stavku. Yay me! :sorcerer:

Ja to pomeni da postajas gadan, zdaj lahk oberes med vsrticami in med taypoti, se malo bos lahko bral misli 🤣

 

Salo na stran. Res me mori. Ker sem popusil save fiajle in zdaj bi rad igra samo Iceborne, sam ne morem oz ne znam.. pac zacne mi na novo vanilla MHW in res se mi ne da od zacetka.. lahko igram sam iceborne al ne?

Povezava do prispevka

Čak mal a nisi imel PS+? Ker če si ga imel potem imaš save na cloudu in si ga pač snemi dol. Drugač pa ne ne moreš igrat sam Iceborne imaš pa imba orožja in armor s kateremu se brez muke sprehodiš čez nujne kveste vanille, ampak na ta način nimaš zlevelanga ne botaničnega vrta,e ne kuhinje in nimaš ta boljših cloakov... :)

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 24 minutami:

Ja to pomeni da postajas gadan, zdaj lahk oberes med vsrticami in med taypoti, se malo bos lahko bral misli 🤣

 

Salo na stran. Res me mori. Ker sem popusil save fiajle in zdaj bi rad igra samo Iceborne, sam ne morem oz ne znam.. pac zacne mi na novo vanilla MHW in res se mi ne da od zacetka.. lahko igram sam iceborne al ne?

 

Imaš Guardian orožja, s katerimi se sprehodiš čez vanillo. Drugače pa itak si bil na začetku Iceborna, tako da nisi dosti zgubil. Ampak roko na srce, boš itak ogromno časa in truda moral dat notri, da nagrindaš Iceborne, to bi te čakalo v vsakem primeru, z ali brez sejva.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 35 minutami:

 

Imaš Guardian orožja, s katerimi se sprehodiš čez vanillo. Drugače pa itak si bil na začetku Iceborna, tako da nisi dosti zgubil. Ampak roko na srce, boš itak ogromno časa in truda moral dat notri, da nagrindaš Iceborne, to bi te čakalo v vsakem primeru, z ali brez sejva.

Aha guardian orozja.. 

 

Ma ja ne da se mi igrat vanille jovo na novo.. dobro se bom sprehodil s temi orozji, za tutorial bo ravno prav hehe

Povezava do prispevka

Saj vanilla kampanja je tutorial z guardian orožji.  Če pozabiš guardian armor menjat za kaj boljšega, kot sem jaz, potem mogoče malo težje postane. Vseeno pa je avtocesta.  Je pa seveda treba nadgrajevat orožja, ampak to še ti ne bi mogel zgrešit. :D

 

Potem se pač zabiješ v zid, ko prideš v IB :D

 

 

Povezava do prispevka

Fallout 4 GOTY

moj trenutni velik playthrough projekt :). Začel že lani julija, in sedaj počasi že vidim svetlobo na koncu tunela (ki ni glowing ghoul), torej se približujem koncu. Trenutno imam nabranih že preko 200 ur, čakata pa me samo še Far Harbour in Nuka World, okej, pa Minuteman ending, a nimam pojma, kako ga aktivirati, pa še nobenih achievementov zgleda da nima, torej ne vem, če se mi ga bo dalo preigrati), a se mi zdi da lahko že sedaj rečem, da je to neverjetno uživantski špil. Bethesdi je uspelo s Commonwealthom ustvariti res fantastično retro-futuristično post-apokaliptično igrišče, super designirano in polno malih in velikih podrobnosti ter skrivnosti. Škoda le, da so očitno v proračun pozabil vključiti stroške za izdelavo scenarija, kajti sumim, da sta bila za skripto dialogov zadolžena hišnik in čistilka. Pa še to le v času nadur. Kajti večina dialogov je tako cringeworthy, da so že skoraj pravzaprav kul (razen kadar ne, in te prime, da bi dotičnemu npcju med gate vtaknil nuka grenade). Skratka, čeprav je Bethesdi uspelu ustvariti težko dosegljiv mejnik v patetičnosti pogovorov, je vse ostalo epic na pozitivni strani lestvice. Zares: poškodbeni model, številna (in različna) orožja, settlement management, raziskovanje številnih lokacij, »lore« sveta, polno zapisov na kasetah ali računalnikih, ki razkrivajo (tragično) ozadje skoraj sleherne stavbe ali trupla (in to je povsem opcijsko, tako, da za tiste, ki jim branje predstavlja intelektualni napor, lahko vso to dodatno vsebino izpustijo, in se gredo le bum-bum), role-playing, različni pristopi k reševanju problemov ... in še in še. Poleg tega pa, ne morem verjeti, ampak v 200 urah nisem naletel na nobenega hrošča (pustimo kak zatike pri path-findingu kompanijonov). V open-world rpgju. Epic. :avadodo:

Also: best companion: Nick Valentine. Best waifu: Curie. Pa moj canon ending bo zgleda Brotherhood of Steel (dasiravno se vsi vedejo, kot da imajo preveč napihnjene inlfatable dildote v riti (kar je bolje od Instituta, kjer se vsi vedejo, kot da imajo premalo napihnjene inflatable dildote v riti). O Railroadu sploh ne bi, Minutemen so pa peasanti. BoS torej.)

Še prizor in včerajšnjega sessiona, polnega radostne destrukcije. :avadodo:  In enovrstičnih modrosti dotičnega oversizeanega skupka kovine, ki so pure gold. :avadodo:

 

veCSOSm.jpg

uredilo bitje Flegma
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Po več urnem igranju Dark Souls 1 med vikendom, vzamem nazaj neumnosti, katere so me matrale par dni nazaj. Torej, odlična igra. Absolutno neverjeten level design. Užitek raziskovanja na vrhuncu, občutek, ko slučajno naletiš na orožje, armor...same pohvale za celotno izkušnjo, vsaj do zdaj!

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Tight igralnost in zadovoljstvo ob crushanju nasprotnikov z BerserkTM """sabljo""" na stran, jaz sem čisto prevzet nad level in art designom Demon's Souls. Enostavno se ne naveličam ogledovanja vseh fenomenalnih okolic in enemijev. Kjero carsko vzdušje no. :avadodo:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

V dark souls trojki nisem naredo niti enega uspešnega parryja, tule razturam vse kar hodi, leze, leti :D

 

Sem pa najdo en carski greatsword, tak da ščita več ne nucam :D Malo sem se zajebal na startu igre, hoto sem delat dex build, pol pa ugotovil, da to nikol ni blo za mene, tak da strength it is, kar pomeni, da tudi ščita ne bo :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Strength Build FTW.

 

Razmišljam, da bi si dal tetovirat STR na ritnico.

 

(Pol pa te moder ranged filth zmaj taunta z vrha stolpa) :D

 

Ko jebe unga zmaja, ne rabš ga za platino in v remaku ga je res jebeno težko ubit ker ga nič ne zadane...

Povezava do prispevka

Zadnji Tomb raider, dobil na ps+, nimam pojma kaksen je naslov, ker nisem vec sposoben sledit tem nekim obletnicam. Tako kot v rl. 

 

Pa zadeva ni slaba. Lokacija mi precej dogaja, zgodba je itak kar nekaj z nekimi nozici in skatlami, uganke so vredu za popestritev vecera plus mapa je relativno odprta, da se splaca vrnit in raziskat kaksen tomb, ki si ga zgresil. 

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka

Bloody Roar II: The New Breed - v tej igri končujem glavno zgodbo (Story Mode) s posameznimi liki. Končal sem Yugota (lol, kero sfaljeno ime! :rofl:) in Stuna, sedaj me čaka še Shina, Barukyua, itd. Tudi zgodba je kar dobro povedana v cut-scenih. Špil ima sicer takšen zelo Tekken 3 feel/vibe v sebi. Pa tudi tepežkanje ni tak švoh. Sploh, ko imaš malo zdravja in se lahko transformiraš v žival, ki jo poosebla tvoj lik. Mislim, da v drugih igrah take možnosti še nisem videl. Poleg tega je še glasba takšna rockovska 80. The Scorpions varianta, ki prav pristno zažiga! :)

Croc 2 - Od majhne, zelo otročje igrice, se zadevo po tem, ko prideš v drug svet (Cossack Village) konča. Špil postane kar naenkrat pošteno zajeban, skorajda sadističen. Dve stopnji sem preigral tudi do 5-krat, da sem sploh prišel skozi! Sploh tista stopnja, kjer loviš neki vlak in pol imaš tam ene 5-6 sekund časa, da ustaviš tirnico. Če si prepočasen ali ti spodleti - jovo na novo! Čisto sem pozabil, kak zahtevne so bile prvobitne 3D platformščine včasih. In ravno ta izziv je meni zelo všečen.

Scott Pilgrim vs. The World: The Game - To zadnjo hodi-pretepačino sem si kupil za Switch. Sploh ni tak slab. Nenazadnje je notri tudi dosti 8-bitne glasbe, kar mi je zelo všečno. Dober nakup :mafija:

Povezava do prispevka

Hm, kapavem, na PS4 sem ga isto pobral za đabe, tut ni bla tk slaba izkusnja, ceprav se igra ful wonky, dokler si ga ne pogruntas. Je kak Rogue Company, ki je zastojn, by default boljsa opcija od teh trash tier shooterjev :)

 

Na peceju je tut taka, OJŠTRA po robovih, gunplay je kak je. Za neko garbage pokanje je kul, da bi pa zapravu cent za to... lol :D

Povezava do prispevka

Dark souls 1 zakon igra. Pridem v The depths, skoraj mrtev, nikjer ne najdem bonfire, hodim, padem skozi neko luknjo, naskoči me mutirana žaba z ogromnimi očmi, cursed in mrtev, nazaj na firelink shrine in pol healtha zgubljeno dokler ne najdem purging kurac, da si ga vtaknem v rit. 10/10

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...