Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 3 urami:

Dark souls 1 zakon igra. Pridem v The depths, skoraj mrtev, nikjer ne najdem bonfire, hodim, padem skozi neko luknjo, naskoči me mutirana žaba z ogromnimi očmi, cursed in mrtev, nazaj na firelink shrine in pol healtha zgubljeno dokler ne najdem purging kurac, da si ga vtaknem v rit. 10/10

 

Hahaha enako se je men zgodlo ob prvem preigravanju :avadodo:

Povezava do prispevka

Dark souls 1 profesionalci, tisti NPC pri firelink shrinu, ki skos sedi, kaj se zgodi, ce ga ubijes? Slucajno sem ga vsekal, on je to zelo resno vzel in me napadel :D

 

Pa slucajno sem napadel NPCja nad firelink shrinom, ko je tisti dolg tunel in vrata do the depths, NPC je pa za rešetkami. Zdaj se vec ne pogovarja z mano, sam me v 3pm posilja ko mim grem.

Povezava do prispevka

Če ga ubiješ ga nema više:D Jaz sem vsekal po pomoti kovača Andrea in potem spizdil, ter plačal za oprostitev grehov pri NPCju po tem ko ubijes gargoyle. 

Če še jih nisi ubil ti priporočam da narediš isto, za ziher:D

Povezava do prispevka

  

Vučko3 reče pred 8 minutami:

Dark souls 1 profesionalci, tisti NPC pri firelink shrinu, ki skos sedi, kaj se zgodi, ce ga ubijes? Slucajno sem ga vsekal, on je to zelo resno vzel in me napadel :D

 

Pa slucajno sem napadel NPCja nad firelink shrinom, ko je tisti dolg tunel in vrata do the depths, NPC je pa za rešetkami. Zdaj se vec ne pogovarja z mano, sam me v 3pm posilja ko mim grem.

 

 

V cerkvenem stolpu za Gargoyle šefom imaš NPCja ki mu lahko plačaš za odpustek grehov :)  NPC pri firelink je tam sam za štorijo, una baba je pa vendor ki ima tud kej koristnega na lagerju ampak nič kritičnega za končat igro.

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

DS4 in DS5 imata vsaj trigerje ki se ne sprožijo takoj ko odložiš joypad. Z DS3 sem po nesreč užgal NPCja v praktično vsaki souls igri na način da mu je R2 spustlo v faco ko sem odložil joypad iz roke :D Good times lol. Fak ta Dualsense je res tko hud joypad da bi se mi zdeli DS3 in starejši ko neka kitajska jajca za 2€...

Povezava do prispevka

Ne vem če je DS4 dosti boljši v tem pogledu. Vsakič, ko sem ga odložil v BB, sem usekal R2 na radnom. :D

Also, ful mi je bedno, da ne morem igrat PS5 iger z DS4, enostavno mi bolj sede lahkost in overall oblika. DS5 je res preveč glomazen in me sili, da dlani stalno držim v točno določenem položaju. Prej nisem tega nikoli doživljal, zdaj pa mi po vsaki daljši seansi v Demon Souls mravljinči mezince (ulnar nerve RSI).

uredilo bitje KE RIT
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

Ne vem če je DS4 dosti boljši v tem pogledu. Vsakič, ko sem ga odložil v BB, sem usekal R2 na radnom. :D

Also, ful mi je bedno, da ne morem igrat PS5 iger z DS4, enostavno mi bolj sede lahkost in overall oblika. DS5 je res preveč glomazen in me sili, da dlani stalno držim v točno določenem položaju. Prej nisem tega nikoli doživljal, zdaj pa mi po vsaki daljši seansi v Demon Souls mravljinči mezince (ulnar nerve RSI).

 

Zanimivo jaz pa ravno z Dualsense nisem imel še res nikol težav z mravlinčenjem. Zarad DS4 sem pa imel ene 3 mesece konkretne težave in desni palec praktično ni čutil nič otipa. Še celo k zdravniku sem šel in so me poslal na une preiskave (ne vem kak se že imenuje...) ampak ker moraš itak čakat pol leta da prideš na vrsto so težave šle adijo same od sebe. 3DS in PS vita mi tud  povzročata mravlinčenje. 

Povezava do prispevka

Ja, ročne konzole mene naravnost ubijejo

 

Drugače pa si želim videt kakšno kvalitetnejšo izpeljavo Switchevih joyconov. Res mi sede igrat, da imam polovico joypada v vsaki roki, dosti bolj udobno mi je in roke imam proste, niso prisiljene v en položaj. Ampak Nintendo je pač Nintendo, oni delajo crap. Ful bi bilo dobro, da bi še kdo poskusil tak polovični kontroler naredit in mal kvalitetnejši 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Onega vendorja sm udaril ker me je kar fajn prestrasila in sem instinktivno opalil :D

 

Sej jaz sem jo tud ob prvem igranju ;) Pa prvega vendorja v Undead burgu sem tud usekal ker je zgledal enako kot vsi ostali na poti do njega.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 59 minutami:

Zanimivo jaz pa ravno z Dualsense nisem imel še res nikol težav z mravlinčenjem. Zarad DS4 sem pa imel ene 3 mesece konkretne težave in desni palec praktično ni čutil nič otipa. Še celo k zdravniku sem šel in so me poslal na une preiskave (ne vem kak se že imenuje...) ampak ker moraš itak čakat pol leta da prideš na vrsto so težave šle adijo same od sebe. 3DS in PS vita mi tud  povzročata mravlinčenje. 

Najbrž ti enostavno bolj sede DS5 oblika v roke kakor meni ali komu drugemu. Velikost rok, navade držanja, etc.

Men so DSji na splošno vedno bili boljši iz ergonomskega vidika, ker so bili manjši in take oblike, da se jih da "preprijemati" na različne načine. Ful se sliši neintuitivno, ampak "pomanjkanje" organske oblike/udobja pripomore k manj težavam, ker lahko držiš pad na več načinov in ti bo še vedno sedel v roke, pa čeprav manj "udobno". Pri tej Xbox obliki pa imaš v bistvu na voljo samo način prijema, ki so si ga zamislili dizajnerji. Čuti se bolj udobno, ampak ravno to udobje pripelje do RSI problemov. Prevelik in preveč organski je, da bi ga lahko držal na več načinov.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Šimšalamima nadaljuje z igranjem hudih igric par le po tem, ko so bile aktualne :D

 

Noro mi dogaja Into the breach, prov tok mi je huda, da me kar mika mal spet zalaufat Unity pa fuknt skup kakšen koncept dobre igrice. Cela ideja s timelinei, totalno old skul kaznovanje napak (o lej umru je, ja jebi ga, to je to) in par preprostih pravil, kombinacija 3 enot in ultra taktična globina. @Galko da ne boš samo Civo nabijal, za nekaj med sestanki, laufa tud na toasterju, ena mapica je tko 4-5 krogov (al kaj je lep slovenski izraz za turn).

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Nekoč sem enemu uporabniku predlagal Into the Breach, pa je prišel mimo Stipe2 in mu rekel, da če želi igrat take igrice, naj jih igra na SNES-u :D

 

Also, a si že končal na normal? Jaz imam na easy in normal že skoraj vse narejeno (no na easy nisem tako dosti igral), na hard pa še praktično nič 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

vceraj me je glava bolela, mogoce sem zaradi tega failal po celi crti :D

 

Sicer pa bossi v DS1 so res po tezavnosti nula v primerjavi s trojko. Samo Gargoyle je zahteval ene 4, 5 poskusov, Taurus, Capra, Butterfly, Gaping Dragon vsi padli v prvem

 

edit. za Sifa sem rabil 2 poskusa tut

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...