Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 13 urami:

Šimšalamima nadaljuje z igranjem hudih igric par le po tem, ko so bile aktualne :D

 

Noro mi dogaja Into the breach, prov tok mi je huda, da me kar mika mal spet zalaufat Unity pa fuknt skup kakšen koncept dobre igrice. Cela ideja s timelinei, totalno old skul kaznovanje napak (o lej umru je, ja jebi ga, to je to) in par preprostih pravil, kombinacija 3 enot in ultra taktična globina. @Galko da ne boš samo Civo nabijal, za nekaj med sestanki, laufa tud na toasterju, ena mapica je tko 4-5 krogov (al kaj je lep slovenski izraz za turn).

 

image.thumb.png.37829dbf84fad9eb8b509ca389555727.png

 

emmmm, mislim da se bom rajši Cive držal oz si mogoče omislil kakšen Starcraft :D 

 

 

Povezava do prispevka

Half-Life 2. Ja, moj računalnik bo čez en mesec star 10 let in lahko igram samo stare ali pa hardversko nezahtevne špile.

 

Se je pa špil za moje pojme slabo postaral. Doom 3, ki je takrat na splošno bil slabše ocenjen, se je postaral mnogo bolje in je še danes odličen. S ponovnim igranjem Half-Life 2 sem si pa kar malo uničil spomine nanj.

Povezava do prispevka

Bossi v Demon's Souls so res walk in the park v primerjavi z Bloodborne. Edino kar jih naredi zahtevene je pot, ki jo moraš opraviti, da prideš do njih, če te ubijejo.

Sam vzdušje je še vedno res fenomenalno. Storm King fight je res pure secks. :D

Aja pa Old King Allant naj si jebe mater, faking soul sucker. Sem si mislu, da mi tip pač krade soulse, sam mi ni bilo jasno, k se mi številka na vrhu ni nič spreminjala. Pol pa se po fightu ves vesel vrnem v nexus in mi ob levelanju kapne, da neki ne štima. Soul level sucker, ne souls sucker. Miyazaki cheap pizda ena. :D

uredilo bitje KE RIT
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 3 urami:

vsa cast tistemu, ki ni oboleval nad ploscadenjem v Fenyxu

 

Kaj te pa muči? Men je blo ploščadenje ok. Problem sem imel edino z blesavo kamero med bojem ko mi je kar avtomatsko preskakovali med tarčami... 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Bossi v Demon's Souls so res walk in the park v primerjavi z Bloodborne. Edino kar jih naredi zahtevene je pot, ki jo moraš opraviti, da prideš do njih, če te ubijejo.

Sam vzdušje je še vedno res fenomenalno. Storm King fight je res pure secks. :D

Aja pa Old King Allant naj si jebe mater, faking soul sucker. Sem si mislu, da mi tip pač krade soulse, sam mi ni bilo jasno, k se mi številka na vrhu ni nič spreminjala. Pol pa se po fightu ves vesel vrnem v nexus in mi ob levelanju kapne, da neki ne štima. Soul level sucker, ne souls sucker. Miyazaki cheap pizda ena. :D

Kaj ni uno false king

Old King je en drugo.. proper npc fajt 🤣🤣 sam se ga da cheesat itak.. ampak preden sm pogruntal kako me je ubil 10x in swm porabil vse zaloge vsega, tudi zivcev

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 4 urami:

vsa cast tistemu, ki ni oboleval nad ploscadenjem v Fenyxu

 

 

Ja men se tut ni dal vec, najjace je blo k si se mogu sam nahitr sfajtat, pa je bil Vault of Tartaros fertig. A gres na platino?

Gatsu reče pred 28 minutami:

 

Kaj te pa muči? Men je blo ploščadenje ok. Problem sem imel edino z blesavo kamero med bojem ko mi je kar avtomatsko preskakovali med tarčami... 

 

Sploh ne rabs targetat pr tej igrci, cist cool camera je

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 33 minutami:

 

Kaj te pa muči? Men je blo ploščadenje ok. Problem sem imel edino z blesavo kamero med bojem ko mi je kar avtomatsko preskakovali med tarčami... 

 

ker moras biti jebeno natancen, vcasih ne prime L1+X (v enmu trezorju, ko moras skakak po tistih premikajocij stone glavah v zraku, sem bil ze na koncu s potioni, tokrat sem crknu,  lik se isto, kot v valhalli oprijema vsake pizdarije, ko ni potrebno. jaz igram vecinoma brez lockon-a in me kamera ne moti prevec.

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 16 minutami:

 

ker moras biti jebeno natancen, vcasih ne prime L1+X (v enmu trezorju, ko moras skakak po tistih premikajocij stone glavah v zraku, sem bil ze na koncu s potioni, tokrat sem crknu,  lik se isto, kot v valhalli oprijema vsake pizdarije, ko ni potrebno. jaz igram vecinoma brez lockon-a in me kamera ne moti prevec.

 

 

Aja tist chest sem tud jaz skipal po par poskusih ;) Itak ne rabiš 100% narest igre za platino.

 

  

Kočevc reče pred 30 minutami:

Sploh ne rabs targetat pr tej igrci, cist cool camera je

Ja kako boš pa drugač harpije dol potegnu al pa k njim skoču če ne uporabljaš lock-on?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 19 minutami:

 

 

Ja men se tut ni dal vec, najjace je blo k si se mogu sam nahitr sfajtat, pa je bil Vault of Tartaros fertig. A gres na platino?

 

Sploh ne rabs targetat pr tej igrci, cist cool camera je

 

zaenkrat ja, sam me mineva.

 

ja, boljs je brez lockona.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

 

Aja tist chest sem tud jaz skipal po par poskusih ;) Itak ne rabiš 100% narest igre za platino.

 

  

Ja kako boš pa drugač harpije dol potegnu al pa k njim skoču če ne uporabljaš lock-on?

 

 

Na harpije se potegnes brez lock ona z onim zajlami od zapestnic

 

 

Tist chest sm js pobral, brez kakrsnih koli godly powerjev, samo s skakanjem 😄 sm se pa ene 20min jebal fix

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 2 urama:

Half-Life 2. Ja, moj računalnik bo čez en mesec star 10 let in lahko igram samo stare ali pa hardversko nezahtevne špile.

 

Se je pa špil za moje pojme slabo postaral. Doom 3, ki je takrat na splošno bil slabše ocenjen, se je postaral mnogo bolje in je še danes odličen. S ponovnim igranjem Half-Life 2 sem si pa kar malo uničil spomine nanj.

Meni se pa zdi HL2 grafika se vedno fenomenalna.  Zgleda je res odvisno od posameznika. Doom3 zgleda tudi dobro predvsem zaradi temacnosti, ki zakrije marsikaj.

Se je pa HL1 ze pred casom zelo slabo postaral.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Kaj ni uno false king

Old King je en drugo.. proper npc fajt 🤣🤣 sam se ga da cheesat itak.. ampak preden sm pogruntal kako me je ubil 10x in swm porabil vse zaloge vsega, tudi zivcev

Aja, ne vem, sem mislu, da mu je tako ime. Je false king, jup.

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 1 uro:

Meni se pa zdi HL2 grafika se vedno fenomenalna.  Zgleda je res odvisno od posameznika. Doom3 zgleda tudi dobro predvsem zaradi temacnosti, ki zakrije marsikaj.

Se je pa HL1 ze pred casom zelo slabo postaral.

Hl2 je se vedno top igra za preigrat.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Dne, 19. 1. 2021 at 12:59:

Sprobal Hades ampak zaenkrat ne delim splosnega navdusenja, not my cup of tea.

Sm obrnil, no pac prisel enkrat skozi al kako se to rece v takem tipu igrice. V glavnem se vedno mi ni vsec ta koncept random spreminjajocega lika oz. abilityev skozi vsak hod, razen ce uporabljas Keepsake. Razumem da je fora glih, da cim vec playstileov sprobas in se verjetno pol, ko gres 50x cez in si jaci, osredotocis na enega, sam jst bi vseen raj videl, da bi bli skilli mal manj random, igrica (stevilo levelov, sovraznikov, bossov itd) pa malo daljsa.

 

Kako da ni teme za to igrico na jocker forumu, se mi zdi da bi(je) tu marsikomu dogajala?

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 uro:

Oboje je.

 

Bigboss je mislil pa Old King Dorana.

Doran je un v kapelci, ki jo čuva red spear knight, ane? Njega sem mlatu dokler mi ni dal sablje. A mam kej od tega, če ga natamanim do konca? Ta igra je še večji misterij od BB. Pojma nimam kako in kaj. :D

Povezava do prispevka

Ma po težavnosti gledano je Demon's Souls precej pičkin dim lol. Lore je pač podan na tak način, da moraš ful eksperimentirat, da ti postane jasno kako in kaj. Men pa se ne bo dalo delat več skozihodov imo. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

Sm obrnil, no pac prisel enkrat skozi al kako se to rece v takem tipu igrice. V glavnem se vedno mi ni vsec ta koncept random spreminjajocega lika oz. abilityev skozi vsak hod, razen ce uporabljas Keepsake. Razumem da je fora glih, da cim vec playstileov sprobas in se verjetno pol, ko gres 50x cez in si jaci, osredotocis na enega, sam jst bi vseen raj videl, da bi bli skilli mal manj random, igrica (stevilo levelov, sovraznikov, bossov itd) pa malo daljsa.

 

Kako da ni teme za to igrico na jocker forumu, se mi zdi da bi(je) tu marsikomu dogajala?

Ni čisto tako je pa približno tako

 

S keepsake-om načeloma določiš kateri bo tvoj prvi god za boon in tako podlaga za trenutni playrun build 

 

Drugi god (boon) ki ga dobiš/izbereš je že bolj RNG, ampak še vedno je potem tako, da ti igra načeloma ponuja boon-e tistih bogov ki jih že maš

 

primer: izbereš keepsake od Zeusa in potem dobiš prvi boon od njega, drugi, tretji, potem pa ti RNG ponudi v eni sobi od Artemis, od katere tudi hočeš določen boon za build. Izbereš in igraš naprej in vidiš da ti igra ponuja večinoma boone od Zeusa in Artemis (seveda še vedno dobivaš  tudi od drugih bogov, ampak v manjši meri)

 

Booni so razdeljeni v tier-e in določene kombinacije med tier-i istega boga odklenejo legendary boon od tega boga. To pomeni, da se ti legendary boon od določenega boga pojavi šele ko imaš izpolnjen predpogoj (določen-a boona iz določenih tier-ov).

Določene tier kombinacije boonov med bogovi pa ti dajo duos boon-e, ki imajo združen ability od obeh bogov. 

Seveda na začetku teh ne boš tolko videl, dokler ne odkleneš skilla, ki,  v primeru izpolnjenih pogojev,  poveča % za duos/legendary boone.

 

Kombinacije in katere boone ma posamezen god pa maš v igrici med opisi (če se ne motim je to tam, kjer so opisani bogovi, pa pri vsakem lahko dodaten gumb stisneš, in ti potem vrže te opise).

 

Also, seveda da je tema:

 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...