Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 1 uro:

Comfy je res best opis ja, prav zleknil bi se v fotelj pred pečjo in gledal te pixelčke, samo kaj ko sovražim ta žanr bolj kot bigboss slovnico :/

"Sovražim ta žanr" aka nisem ga še igral v lajfu in sploh ne vem, če mi dogaja, da ga sovražim sem se odločil na podlagi treh screenshotov. Če smem malo dopolnit tvojo misel :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 urami:

Doran je un v kapelci, ki jo čuva red spear knight, ane? Njega sem mlatu dokler mi ni dal sablje. A mam kej od tega, če ga natamanim do konca? Ta igra je še večji misterij od BB. Pojma nimam kako in kaj. :D

Dobiš njegov armor, ki je smao za prave moške :D in Stamina  regen ring. Kolikor se spomnim nimaš tudi nobenega stamina penaltya, ko nosiš ta armor. Torej  win win v vsakem primeru. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 7 urami:

Meni se pa zdi HL2 grafika se vedno fenomenalna.  Zgleda je res odvisno od posameznika. Doom3 zgleda tudi dobro predvsem zaradi temacnosti, ki zakrije marsikaj.

Se je pa HL1 ze pred casom zelo slabo postaral.

Ne vem, grafika mi ni bogvekaj, še manj pa občutek hoje naokoli in predvsem lazenja po lestvah. Tudi občutek pri vožnji hoverkrafta in bugija je slab.

Je pa verjetno res Doom 3 tako močno obdržal svojo kvaliteto zaradi zaprtih temnih prostorov.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 21 urami:

Ma grafika v Into the breach je huda, vse informacije (enote, efekti, teren) kristalno jasne, ta "pocket strategy" vibe ko arena kar plava v praznini (mal tak kapitan goba iz WiiU priokus), muzkica. Kar se tiče prezentacije igri res ni nič za očitat.

Točno to. Se vidi, zakaj si lep, pameten, uspešen in dobr tauntaš VonGriffina

 

Into the Breach = carska in vizualno lepa igrica 

 

In zaenkrat imamo kar dva n00ba, ki se ji zaradi različnih predsodkov izogibata: Galko, Slinch 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Nikoli nisem igral SMT/Persona iger, ker me odbija tole "Dear Diary" vsakodnevno igranje busy life šolarja (podobno kot mi ne odgovarjajo Pokemoni, čeprav imajo valjda ful dober appeal). Drugače čisto recognizam kako awesome deluje zadeva.

 

Subjektivno mi je krneki, objektivno pa GOTY. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Po dveh letih ko sem na psplus probal in obupal sem nabavil......

 

Bloodborne. Men se zdi dost lažji zdaj. Sicer napredka nobenega samo ok. Te kršitelji epidemiološke ure z vilami pa baklami me prefukajo ko zajca. Pa a se oni respawnajo? Ker matrna, en na samem in ga začnem tolčt in kr trije pridejo od zadaj. 😂

 

Pa pojma nimam kaj delam. Kontrole sem si na pildek moral zapisat. 3 ure včeraj delal eno in isto. Tista ulica, še sanjal jo bom. 😂

 

Lahko pa ponosno povem, da sem v drugem poskusu ubil onega čungusa s sekiro tam v eni uličici.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ne morem verjeti, da bom to napisal, samo jebat ga je res.

 

Čapac Čamir je imel prav glede Dragon quest 11. Fun jrpg, s kar lepim in vzdušnim uvodom, ki po enih 6 urah igranja zvodeni kot 16-letnica ko si slečem gate. Combat dolgočasen ko kurac (brez turbo speed opcije raje sploh ne igrati), zgodba pa po uvodu res ne gre nikamor - mislim res počutiš se kot da te zgodbe pišejo za desetletnike.

 

Edina prednost je po mojem to, da se da skozi igro svinjsko rushati, po devetih urah sem naredil 7 chapterjev od 12ih, ampak se mi ne da več. 

 

Feget objetivna ocena 6/10.

 

In spet res konkreten nateg s strani vseh online opisovalcev. Kako ima ta špil lahko gamescore okoli 90 mi res niti približno ni jasno.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

The uncertain: Chapter 1 in 2.

2/10

unc3.jpg

 

Bljak bljak cyka blyat.

Gameplay prazen, voice acting porazen, zgodba slabša od generičnih, totalna izguba časa. Ne vem komu je ta igra sploh namenjena. Deluje kot failed project. Dvomim, da si je kdo to igro tako zamislu v fazi načrtovanja.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Darkwood

7/10

darkwood_mech_4-620x349.jpg

 

Topdown 2d survival horror igra. Sam horror aspekt je vrhunsko in sveže izpeljan z neverjetno dobrim akustičnim aspektom. Zgodba je surova. Zakaj ne maram igre je zaradi nedetaljne grafike, kar naredi marsikaj težko vidljivo (nekaterim je to plus zaradi retro efekta) postane ponavljajoča (ampak tukaj je pač survival efekt - nekaterim je to všeč), najbolj me pa moti, da ko umreš izgubiš iteme. To me v igrah bolj prizadane, kot da bi mi onečastil sestro. Glavni razlog za nevšečnost pa je lesen combat.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 36 minutami:

Kdorkoli je naredo Sens fortress v dark soulsih je totalni drek od cloveka. In naj se jebe

 

Pa že včeraj sem ti mislil napisat počakaj da prideš do tukaj :D

Tudi meni je tale del spil največ živcev. Ampak ko pogruntaš se mi zdaj zdi smešno lahek.

Ko sem prišel do vrha sem laufal nazaj do kovača in še enkrat gor, da sem sam sebi dokazal da ni bila le sreča :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 57 minutami:

Kdorkoli je naredo Sens fortress v dark soulsih je totalni drek od cloveka. In naj se jebe

 

kaj pa ko ti je ob izidu non-patched špil stackal curse? Torej po prvem cursu ti ostane 1/2 energije, po drugem 1/4, po tretjem - kar sem fasal recimo jaz - pa 1/8 energije? In seveda ne veš, kako se pozdravi? In moraš restartat špil in začeti od začetka? 

 

Tko da ja, early souls naslovi so na polici vsake proper domine zraven strap-ona in lesenega loparčka :D

uredilo bitje Galko
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Kdorkoli je naredo Sens fortress v dark soulsih je totalni drek od cloveka. In naj se jebe

Haha i feel you..je pa res da enkrat ko preusmeris kugle rata dosti lazje vse skupi. Pa tut ko na enem in istem.mestu crknes ene 10x tut :D upam da si bil tut v kleti :)

Povezava do prispevka
Avtošola Šiš reče Dne, 23. 1. 2021 at 9:48:

Po dveh letih ko sem na psplus probal in obupal sem nabavil......

 

Bloodborne. Men se zdi dost lažji zdaj. Sicer napredka nobenega samo ok. Te kršitelji epidemiološke ure z vilami pa baklami me prefukajo ko zajca. Pa a se oni respawnajo? Ker matrna, en na samem in ga začnem tolčt in kr trije pridejo od zadaj. 😂

 

Pa pojma nimam kaj delam. Kontrole sem si na pildek moral zapisat. 3 ure včeraj delal eno in isto. Tista ulica, še sanjal jo bom. 😂

 

Lahko pa ponosno povem, da sem v drugem poskusu ubil onega čungusa s sekiro tam v eni uličici.

Respawnajo sam ce umres ja...jih je pa tam.kr neki plus strelci in cucki. Ko te vsi na enkrat gankajo je kr jeba ja :D ko prides od lampe.dol po stengah pejt prvo levo spucat pa echote pofarmat pa pol naprej 

Povezava do prispevka

3 ure sem rabo da pridem do bossa, 3 proklete ure!!!! Vmes me je glava bolela, sneg pado, starsi se locili, sestro dobo in 2 otroka naredo.

 

Za bossa sem rabo 5 minut.

 

Aja, pogled na Anor Londo ko te oni pterodaktili nosijo je prelep. Almost worth it.

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Seveda pa ne gre brez ene malenkosti zaradi katere sem grizel plošček :D

Drugače pa medtem ko čakam na PS5 igram Jedi Fallen Order, ki mi je kar ok in pa Wreckfest ki pa je čista uživancija

uredilo bitje Tiber
Povezava do prispevka

Fak, kako kratka igra je Demon's Souls.

Drugače doživljam enako kakor @Vučko3Bossi so res na polno lahki. Do zdaj me je ubil le Penetrator. Vse ostalo je padlo v prvo. Je pa pot do njih vedno zafukana in uživantska. Vse sem spucal, manjka mi še samo zadnjih nekaj stopenj v Chieftain Archstone. Po Leechmongerju me je ubil en un velik troll. Kjera ogabna stopnja, drek do pasu in lik noče rollat, k mu je izpod časti. Sem vedu, da bi moral štartat z barbarom, ne pa s to aristokratsko knight pičkico.

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Sens je kar posilstvo na suho, če je to tvoja prva Souls igra. Toliko enih WTF stvari kot so nabili tja noter je nerealno. Podobno kot Shrine of Amana v dvojki, ko moraš biti mazohist, da igraš brez magije ali loka. Očitno sem mazohist, ker imam še vedno travme.:D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...