Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

shure reče pred 1 uro:

Sens je kar posilstvo na suho, če je to tvoja prva Souls igra. Toliko enih WTF stvari kot so nabili tja noter je nerealno. Podobno kot Shrine of Amana v dvojki, ko moraš biti mazohist, da igraš brez magije ali loka. Očitno sem mazohist, ker imam še vedno travme.:D

Moja druga souls igra, tretja from software igra, sedma soulslike igra. Nekaj sem ze dal skozi, ampak tole mi je pobralo lepo količino potrpljenja :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 24 minutami:

Danes lahko kulturno vprasam zakaj?

 

Vceraj bi te enostavno poslal v kurac :D

 

Sicer sem v prvo scal kri ampak men je bilo res noro vzdušje ko moraš res celo stopnjo napredovat lepo počas in oprezat za vsakim vogalom, da te kaj ne naskoči iz zasede. Pa itak sem spregledal še edini bonefire na vrhu pred šefom lol. Me pa zanima kaj boš porekel glede lahkosti šefov ko prideš do enega najboljših šefov v vseh soulsborne igrah doslej :devil:

Povezava do prispevka

Men je res prov kul k so pasti na vsakem koraku in pol sam turtlaš s ščitom naprej, da te ja ne bo kej zadel (sekire, puščice, magija) pa da ne boš padu v globino. Če pa že padeš in ponesreč preživiš pa je spodaj katran in en mamojebec :D 

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Sens je kar posilstvo na suho, če je to tvoja prva Souls igra. Toliko enih WTF stvari kot so nabili tja noter je nerealno. Podobno kot Shrine of Amana v dvojki, ko moraš biti mazohist, da igraš brez magije ali loka. Očitno sem mazohist, ker imam še vedno travme.:D

oh ja Shrine of Amana

 

jebeni spell spamerji, če pa to že ni dovolj pa nevidne vodne globeli in neki jebeni kurci pod vodo

 

je pa dizajn levela pa čudovit

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 7 minutami:

Men je res prov kul k so pasti na vsakem koraku in pol sam turtlaš s ščitom naprej, da te ja ne bo kej zadel (sekire, puščice, magija) pa da ne boš padu v globino. Če pa že padeš in ponesreč preživiš pa je spodaj katran in en mamojebec :D 

 

En? Ma spodaj so štirje mamojebci in še 3je štromarji :) Zapovrh je seveda ravno v tej stopnji še prvi mimic, sam žal je Fromsoft le tega pokazal v enem od gameplay trailerjev tak da sem itak vse skrinje počil z mečem preden sem jih odprl. Men je veliko bolj frustrirajoča scena malo naprej ko te pričakajo sniperji ;)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Homing missiles :D Res je priceless, ko ves vesel prides do "safe" spota in letiš čez pol sekunde v prepad. Pomoje sem si nabil svetlost do fula, da je bilo bolj vidno kje je luknja.

 

@Gatsu: jaz sem sel blind, brez trailerjev in sem bil seveda futer za mimica. Se mi zdi, da sem samo ene 2x nekaj pogooglal, da nisem izbrisal špila iz frustracije. Je pa to res enkratna napaka, v nadaljevanjih sem vsako skrinjo preventivno pretepel.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

 

En? Ma spodaj so štirje mamojebci in še 3je štromarji :) Zapovrh je seveda ravno v tej stopnji še prvi mimic, sam žal je Fromsoft le tega pokazal v enem od gameplay trailerjev tak da sem itak vse skrinje počil z mečem preden sem jih odprl. Men je veliko bolj frustrirajoča scena malo naprej ko te pričakajo sniperji ;)

a točno, je že kar nekaj časa od kar sem nazadnje igral , tako da se spomnim samo enega. Sem pa šež zdej wiki pogledat pa vidim da so 4je :confused: fak res, brez ringa lahk sam lepo lep lpjaš :D 

Povezava do prispevka

Stirje prasci so spodaj ja, jaz jih pa nujno rabim ker samo s tem lahko apgrejdam gravelord sword, tak da nimam izbire.

 

Ko sem prvic po dveh urah zagledal bonfire, ki je bil direkt pod mano, moj neobstojeci health bar je bil skurjen zahvaljujoč velikanu, ki je metal tiste kugle. In je blo treba jovo na novo.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 minutami:

Ma kake puscice in pizdarije, jaz spilam te igre na vse ali nic, konjski greatsword in brez scita, pa bo kar bo. Ce me prefukajo, pac jokam na forumu. Circle of life  :D

 

Hehe ta setup je pa mal brutalen za v Sen Fortress ja. Pa malo kasneje boš še bolj preklinjal pomoje :devil:

Povezava do prispevka

Gravelord mislim, da je +2 ali +3, mam pa na zalogi ene 2 ali 3 demon titanite. STR mam okoli 35 pomoje, na sihtu sem, ne vem. Sem v startu igre zajebal, ker sem hoto DEX probat, po parih urah sem se premislil :D

 

Btw je kak blacksmith v anor londu al bom mogo letet nazaj do Andreja?

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...