Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 11 minutami:

To bi bilo naravnost carsko. A je to prisotno v kakem kasnejšem delu?

V trojki tega ni, dvojke nisem špilal.

 

Maš pa nekaj podobnega v Niohu, kjer delaš dojo missions, če hočeš pridobit skill oz napredovat, se boriš proti masterju.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 57 minutami:

Vse soulsborne igre = 2 handed katana dex build. Nikoli loka, magije ali pa ščita (edino DeS, ker je ščit OP). S sekirotam sem se takoj počutil doma ;)

 

To kar opisuješ je res pussy shit aka "SJW DEX build"

 

Pravi moški, ki imamo radi izziv, čisto vse Souls naslove prvič igramo s ščitom, enim orožjem ki ima dober in hiter middle range move set (največkrat longsword) in enim orožjem ki omogoča pokanje od daleč (sweet sweet sulica), lokom za kitanje / snajpanje in še kako low level čarovnijo / miracle. Sovražnike probamo počizati na vsakem koraku, dvobojev se izogibamo ko hudič križa, če se boss zatakne za kak steber je to highlight dneva. 

 

ampak se potem ne počutimo preveč doma, ko izide Sekiro

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

@Bessievse za manjši hitbox :D

 

Men pa je ful bedno, da sem začel zares igrat FROM igre pri BB. Demon's Souls je sicer fenomenalna igra polna vzdušja, suspanza in carskih trenutkov, samo bossi (razen par izjem) so res ful preveč basic.

Sicer sem ful fan načela "važno je potovanje, ne pa cilj", samo pri BB imam potovanje, pol na koncu pa še velcome drink in all you can eat buffet. :D

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

@Bessievse za manjši hitbox :D

 

Men pa je ful bedno, da sem začel zares igrat FROM igre pri BB. Demon's Souls je sicer fenomenalna igra polna vzdušja, suspanza in carskih trenutkov, samo bossi (razen par izjem) so res ful preveč basic.

Sicer sem ful fan načela "važno je potovanje, ne pa cilj", samo pri BB imam potovanje, pol na koncu pa še velcome drink in all you can eat buffet. :D

 

ma "problem" je da je BB hkrati tretji najnovejši špil (in je temu primerno izpiljen) in hkrati Fromov opus magnum. In te potem Souls naslovi manj brcnejo v jajca kot bi te morali. Sploh kak DkS 2. 

 

Zaradi tega sem jaz tak fan tega, da se igrice igra ob izidu. Preprosto imajo daleč največji umph! faktor, kakorkoli obračaš. Govorim iz lastnih izkušenj, ker nisem igral Half Life 2 ob izidu in sem zamudil priliko, da bi na polno izkusil špil, ki ga ful folka postavlja na top 3 vseh časov.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

platniral Immortals Fenyx Rising. mogoce je napaka, da sem ga igral po Valhalli, pa vseeno dovolj dober game, da ga nisem dal na stran zaradi Hitmana. zgodba je funky, boj zadovoljajoc, uganke glih prave, da ne zjebejo toka igre, mal prevec je ploscadenja (staram se)

 

dober filler, ce nimas kaj za igrat  7.5/10

 

1624769338_ImmortalsFenyxRising_20210117221752.thumb.jpg.3264440937f13e303466847aa89a559d.jpg

 

456202712_ImmortalsFenyxRising_20210124230822.thumb.jpg.01e8313b9c1aa76d260e693de9461e7a.jpg

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...