Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

Na remastered me je Capra vsekal ko je vse še bilo megleno, pol sta me psa napadla in sem bil skoraj mrtev. Je pa ocitno nerfed ker ni pobral njegov udarec kej velik healtha.

 

Havel me je v trojki razbijal ko kanto, v enki sem izkuseno počizal z backstabi do konca :D

 

Ribnik ja, vsaj 30min trajalo + par padcev čez rob :D

Povezava do prispevka

Persona 5 - o pizda kak ga failam na hard, ko hitim sam še eno sobo in ide 2 uri gameplaya u kurac :D Drugač pa carska zadeva, z vsako uro igranja se odpirajo nove stvari in me znova vleče ko final fantasy x <3 <3 <3

 

Outer worlds - ne potegne mi svet pa da me jebeš, zdaj ko sem že nekaj ur vložil v vse skupaj, vidim ta fallout gameplay in vse, sam mi je res tolk out ta sver, tko neosebno mi vse deluje, pa so dobre misije vmes z nekim smislom, sam res res res ne gre..

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 55 minutami:

Persona 5 - o pizda kak ga failam na hard, ko hitim sam še eno sobo in ide 2 uri gameplaya u kurac :D Drugač pa carska zadeva, z vsako uro igranja se odpirajo nove stvari in me znova vleče ko final fantasy x <3 <3 <3

 

Outer worlds - ne potegne mi svet pa da me jebeš, zdaj ko sem že nekaj ur vložil v vse skupaj, vidim ta fallout gameplay in vse, sam mi je res tolk out ta sver, tko neosebno mi vse deluje, pa so dobre misije vmes z nekim smislom, sam res res res ne gre..

 

  

Čak mal a nimaš ti zdej sam XSS? :blink:  Drugač pa ja Persona 5 je res z naskokom najboljši JRPG vse od FFX naprej. Btw si ti igral MHW? Ker če nisi potem obvezno probaj ker je na Gamepassu!

Povezava do prispevka

Ne ne imam ps4 in XSS, imam tak backlog na ps4, da glava peče :D Sem sicer dal ocenit ps4 za prodajo, sam se nekak ne morem ločit od svojga otroka...(sploh zdaj ko bo padel kak stardew valley 1.6 fix)

 

MHW? a to misliš monster hunter world? Sem si ga posnel na playko in sicer MHW Iceneki in začel igrat, sem prišel s tiste ladje sam nekak nisem videl neke dodane vrednosti? a se mi splača gurat to naprej?

Povezava do prispevka

Sem vidu, da jih je veliko ja, zato sem jo ucvrl. Sej dva bi se še dalo baitat in onesposobit, sam ko jih moraš udariti po 4x-5x in se nabere gužva se po navadi ne konča lepo. Kul info, thx :D

Aja, a je kje kak spot za farmanje titanite shards, do te točke? Sem ravno levelal str dovolj za Zweihanderja in bi ga rad upgrejdal, da delam več damagea kakor z battle axe+4. Štartal sem kot bandit.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Kaj ne moreš kupit od Andreja?  Če ne pa Undead parish Balder knighti z ultrabadassmusthavenow Balder side swordi in rapirji kot tudi ostala zombi zalega tam dropajo titanite. ( torej pred Andrejem, pod gargolji tisto območje)

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Majek reče pred 23 minutami:

Kaj ne moreš kupit od Andreja?  Če ne pa Undead parish Balder knighti z ultrabadassmusthavenow Balder side swordi in rapirji kot tudi ostala zombi zalega tam dropajo titanite. ( torej pred Andrejem, pod gargolji tisto območje)

Aja, sem mislu, da ima tip limited resources. Sem kupu dva sharda pri njemu, pol je pa bilo "greyed out". Nisem sploh šel za tem, da mogoče nisem imel več dovolj soulsov lol.

Pa tiste knighte je res carsko tepst. Thx!

Povezava do prispevka

Ne, Titanite shard imajo 3/4 kovačev in še kak trgovec neskočno zalogo. Naslednji rank Large Titanite shard za orožja do +10 boš lahko tudi kupil,  Titanite Chunk za orožja do +14 je pa potem na voljo samo kot drop, Titanite  slab za MAX ugprade pa so še bolj redki: 1 je boss garantiran boss drop, 1 je kvest reward, 1 je v DLC območju v skrinji in ene 3 lahko dobiš s pobijanjem določenih kristalnih kuščarjev ( lahko pa ti ne dajo nobenega).  Lahko pa Chunke in Titanite farmaš v New Londo. Drop je nikakav, ampak če res hočeš imet, pač nadrkaš optimalno pot in način pobijanja in vztrajaš dokler ne dobiš dovolj.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Aja, sem mislu, da ima tip limited resources. Sem kupu dva sharda pri njemu, pol je pa bilo "greyed out". Nisem sploh šel za tem, da mogoče nisem imel več dovolj soulsov lol.

Pa tiste knighte je res carsko tepst. Thx!

maš tut pri onem tipu v stolpu Sens Fortressa neomejeno zalogo

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Ej kaj je sploh fora New Londo ruins, sem nekaj cajta nazaj šel skozi, poleg zoprnih duhov in par kul dropov nic ni. A je pol kaj tam, da se odpre pa ne vem? kak boss al nekaj?

sam tko bom reku

 

brez da bi do konca naredu ne morš igrce obrnt

 

tko da ja 

 

boš vidu :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 22 minutami:

maš tut pri onem tipu v stolpu Sens Fortressa neomejeno zalogo

... ni še tako daleč...

Vučko3 reče pred 1 uro:

Ej kaj je sploh fora New Londo ruins, sem nekaj cajta nazaj šel skozi, poleg zoprnih duhov in par kul dropov nic ni. A je pol kaj tam, da se odpre pa ne vem? kak boss al nekaj?

Moraš vodo izpustit iz mesta ...

 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Mene je samo strah, kaj vse bom sfalil, itak ko bom konec, bom šel na wiki gledat, kam še morm spoliranega greatsworda vtaknit :D

Predvidevam, da si fan MF DOOM-a, tako da, tko kot mors njegovo musko večkrat poslušat, da dojameš vse kar je hotel povedat, je podobno z DS igram :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Haha, sorry @Vučko, mislu sem quotat @Vučko3 XD
My bad.

 

@MajekKakor v DeS in BB skratka. Thx.

 

Sem premlatu Capro. Po tistem kar ste pisali sem pričakoval ful ponavljanja, sam je padu v prvo. Verjetno je bilo dobro, da sem bil agresiven in spucal takoj pse.

Pojma nimam če je še kaj v tem območju gradu za raziskat. Odprl sem prehod do Darkroot Basina v watchtowerju. Dol spodaj se ne počutim še dovolj moškega, da bi se spopadal z uno kačo v jezeru.

Sem šel dol v uno območje kjer so duhovi (New Londo?), samo so me gospodične potamanile dvakrat. Prvič sem se valjda neki zataknil, drugič pa rolal v globel. :avadodo:

Zdaj mam samo še en Transient Curse in ne vem kje bi jih lahko dobil še kaj. :D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...