Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

- FIFA 21: prišel do gold 2 v prvi weekend league po dveh letih s shit ekipo (če to komu kaj pove :D ).

- God of War: nor špil, malo se sicer še lovim z upgrejdi opreme in skillov. Kratos pa je kar precej krut do malega, se mu vidi, da ni ravno primeren za to vlogo.

- Ratchet&Clank: iz dolgčasa in firbca sem ga vklopil in me je kar potegnilo. Sede občasno kak otročji špil, igranje je uživantsko.

- Overcooked 2: fucking hell kako je to zahtevno, pomoje bi lažje še enkrat obrnil Dark Souls kot pa tole v dvoje z ženo.:rofl:  Vsekakor pa vredno nakupa in komaj čakam, da frend dobi PS5 in bomo lahko igrali štirje skupaj.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Veliko preigravam Sea of Thieves z random skilled mulci in priznam, da uživam v sadovih njihovih carryev 

sem pa tudi nabavil Death Stranding v epic store za 20€ (good price my friend) in se nadejam tega naslova koj ko se SoT naveličam.

Povezava do prispevka

Celeste začel tudi jaz. Špil se začne lepo na izi. Si rečem sam pri sebi superca, zdaj pa fajn nekaj za sprostitev po DS Remastered......napaka!:D

Take vrste špili so mi vedno ležali, ampak nebo to noben sprehod skoz vidim. Drugače pa top špil, res dobro naloženih 6€

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
1min3 reče pred 8 minutami:

Čeprav bi se v resnici težko odločil med Celeste in pa Obra Dinn-om...

 

ćamir zmočil hlačke confirmed :D

 

drugač pa lahko po vsakem levelu posebej polurkaš, tudi po delčkih se da, ni potrebno it celotne igrice skoz

 

pa tudi vsak b-side in c-side ima svoj srček, je tudi proporočeno vsaj B preigrat pred dlc-jem, drugače te ubije

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
vertov reče Pravkar:

Kaj sploh so te b-side? Pobral sem 2 kaseti, ampak nisem opazil da bi se kej zgodilo?

B-side bi v bistvu lahko opisal kot da ima level isti theme, ampak je povsem drugačen. Zlasti težji :D. Dostopaš pa preko menija. Ko boš končal nek stage, pojdi pogledat prejšnje (v tistih, kjer si pobral kasetko), pa boš imel opcijo B-side

 

C-side je podobno, samo da je v praksi še težje. Ampak meni osebno ni bilo, ker so krajše stopnje. Ponavadi samo par zaslonov, ampak res ubitačno težkih 

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 14 minutami:

Meni je uspelo naštepati 1133 smErti (ob slabih 50 jagodah), tako da še težja različica? Ne hvala :) Kot rečeno - motorični debil :)

 

privi b-side, ki sem ga probal, mi je vzel 2000+, to samo en level :D 

 

sicer sem ga komaj po enem četrtem main levelu, kar ne priporočam, pač ko končaš main špil si ful bolj natreniran in je konkretno lažje

Povezava do prispevka

Sta precej drugačna. Cuphead je boss rush bojevanje s šefi, Celeste je platformer brez "sovražnikov" v neki tradicionalni igričarski obliki. 

 

Tako bom rekel

 

Osnovni skozihod (normal mode v Cuphead, osnovni run Celeste) — je lažji Celeste

 

Dodatna vsebina (hard mode v Cuphead, B/C-side in DLC v Celeste) — je lažji Cuphead

 

Vsekakor sta obe igri zelo dobri, s tem da je Celeste GOTY material, Cuphead pa samo odlična igra. Obvezno oboje igrat tho

Povezava do prispevka

Po težavnosti ali kvaliteti?

 

Po kvaliteti se Hollow Knight udari s Celeste, oboje je boljše od Cuphead

 

Po težavnosti pa (od najtežjega do najlažjega) 

 

Osnovni content: Hollow Knight > Cuphead > Celeste 

 

Dodatni content: Hollow Knight > Celeste > Cuphead

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...