Skoči na vsebino

[Vodič] Spletno nakupovanje igric igračk post-Brexit


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče Pravkar:

Jebem ti populizem in Borisa v dupe

 

Še en pretres danes: Bookdepository ustavil pošiljanje v SLO

 

Jop, moj včerajšnji pogovor z njimi:

 

book:

Hi, 

Apologies for the confusion this has caused.

All prices on our website include your local Tax. This may change dependent on your chosen delivery country, the local tax is applied at the checkout.

I can confirm that the final price you see in the checkout was the correct amount including local tax.

I hope this has helped. 

 

jaz:

Hi,

Thanks for the quick reply. However, I just tried to place an order and noticed that currently you don't offer shipping to any EU country.

Do you happen to know how long this suspension will be in place?

 

book:

Hi, 

I'm afraid we also have no idea at this moment. I ask that you keep an eye out on our site as it will be updated as soon as things change.

Apologies for the inconvenience. Wishing you and your family a Happy New Year!
Kind regards,

Povezava do prispevka

Hm... imam par prednaročil še aktivnih (optimistično prednaročil naslednjo knjigo od Lyncha že par let nazaj :P ter The Art and Making of Control Limited Edition, lol)... me zanima, če bodo skenslal ali bodo pa itak zrihtal do cajta, ko izide :D

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 11 minutami:

Hm... imam par prednaročil še aktivnih (optimistično prednaročil naslednjo knjigo od Lyncha že par let nazaj :P ter The Art and Making of Control Limited Edition, lol)... me zanima, če bodo skenslal ali bodo pa itak zrihtal do cajta, ko izide :D

 

bookdepository? Ni čist direktno npisano,  samo pomoje je šansa da skenslajo, kar še ni bilo poslano

 

Navedek

All European Countries (excluding the United Kingdom and Ireland)
Please be aware that we had to temporarily cease accepting new orders to all European countries (excluding the United Kingdom and Ireland). If you have placed a recent order with us, your order is on its way, please allow 5-10 extra business days for delivery. Please be assured that we are working with our carriers to get orders to our customers as soon as possible. If we are unable to deliver your order, we will refund you and notify you by email.

 

Po drugi strani je tudi šansa, da se zadeve uredijo pred izidom omenjenih :D

Povezava do prispevka

@Slinch imaš mogoče izkušnje s teženjem Amazonu za povrnitev stroškov pošiljanja? Namreč nazaj sem jim moral poslat razjeban paket, ki so mi ga pribrcal do vhodnih vrat. Stroški pošiljanja so me prišli 20,50€ in imam občutek, da mi mislijo povrnit samo stroške poštnine za prvotno pot paketa, ki so bili 12€. Kam naj se torej obrnem, da mi povrnejo vseh 32,50€ stroška poštnih storitev v obe smeri? Gre pa za amazon.es, tako da sem rahlo izgubljen.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 1 uro:

@Slinch imaš mogoče izkušnje s teženjem Amazonu za povrnitev stroškov pošiljanja? Namreč nazaj sem jim moral poslat razjeban paket, ki so mi ga pribrcal do vhodnih vrat. Stroški pošiljanja so me prišli 20,50€ in imam občutek, da mi mislijo povrnit samo stroške poštnine za prvotno pot paketa, ki so bili 12€. Kam naj se torej obrnem, da mi povrnejo vseh 32,50€ stroška poštnih storitev v obe smeri? Gre pa za amazon.es, tako da sem rahlo izgubljen.

 

A to si imel čez 2kg, da je bilo tako drago? Al ti samo niso hoteli vzet kot pisemsko pošiljko?

 

Drugač če zadeva prispe poškodovana, amazon vedno vrne tudi povratno poštnino (ne vem sicer, če znajo kaj komplicirat zaradi višine zneska). Morš edino imet odrezek z zneskom. Za ES se ne spomnim, če ima angleški chat, če nima, jim napiši mejl. Samo da si poslal in da prosiš za povrnitev stroškov, fotko odrezka, morda še št. sledenja (čeprav bo na fotki), pa je to to.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

S prvim delom se absolutno strinjam, dejansko jih je zdaj toliko, da se da dobit tudi zares hude deale.

 

Samo glede tistega drugega dela pa tako no, so taki, ki si zaslužijo, in taki, ki jim ne bi dal evra, tudi če bi edini na svetu prodajali igrice. Imam v planu dodat tudi pregled slo trgovcev, opremljen z naborom izkušenj in poslovnih praks, samo bo malce obsežnejši projekt, ker je vseeno treba dobit čimveč inputa čimvečjega števila kupcev.

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 9 urami:

S prvim delom se absolutno strinjam, dejansko jih je zdaj toliko, da se da dobit tudi zares hude deale.

 

Samo glede tistega drugega dela pa tako no, so taki, ki si zaslužijo, in taki, ki jim ne bi dal evra, tudi če bi edini na svetu prodajali igrice. Imam v planu dodat tudi pregled slo trgovcev, opremljen z naborom izkušenj in poslovnih praks, samo bo malce obsežnejši projekt, ker je vseeno treba dobit čimveč inputa čimvečjega števila kupcev.

 

Do it! :sorcerer:

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

kok je pa s tem če je bilo blago kupljeno v angliji prebrexit pa je tam v enem kombiju? bojo kej težil na izhodu iz države če se bo pokazalo račun in bo potrebno plačilo dajatev al samo pokažejo datum nakupa pa lep lp?

 

Ce je paket zapustil uk pred novim letom, potem bi se pogojno dalo prit skoz, sicer pa lep zal lp

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

ne, je paket še kr v kombiju v angliji 

 

tnx

 

ostane ti opcija, da po plačilu dajatev pošlješ račun prodajalcu in da ti naj ti vrne davek, ker ga v tem primeru lahko (verjetno, odvisno od uk zakonodaje) on črta

 

za manjše zneske se sicer nobenmu ne bo dalo, pri večji vrednosti se že pozna

 

plus še vedno ta možnost, da pač pride skoz bp, ker noben ne opazi :D

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

ostane ti opcija, da po plačilu dajatev pošlješ račun prodajalcu in da ti naj ti vrne davek, ker ga v tem primeru lahko (verjetno, odvisno od uk zakonodaje) on črta

 

za manjše zneske se sicer nobenmu ne bo dalo, pri večji vrednosti se že pozna

 

plus še vedno ta možnost, da pač pride skoz bp, ker noben ne opazi :D

kupu sm komodo joe roštilj v angliji preko amazona, ker je 30% cenej k pr nas plus frend je bil gor na terenu pa so rekl da bojo prpelal dol

 

no in pol je evropa pred božičem zaprla vse poti iz anglije, samo Varšava je bila še open, tako da je frend komi zadn čas uletu domov prek Poljske, roštilj je pa ostal v službenem kombiju v Engleska land in je tako še zmeri gor

 

zdej pa bojo šli nazaj na teren februarja pa pol s tem kombijem domov pa me je mal zanimal če ne bom pršu pol na konc na isto s ceno, kot če bi pr nas kupu :D  je reku da se bojo na meji nardil francoze pa kam pade pade :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...