Skoči na vsebino

Senke Balkana


Priporočeni prispevki

Gleda oz. je gledal kdo?

Nisem nek večik fan serij nasplošno, ampak ta mi je res kul.

Ko sem videl besedo balkan v naslovu, se si mislil da to ne more bit nič dobrega. Ker nisem nek velik ljubitelj serij, slvoenske in iz te regije pa so spoh poden. Ampak ta me je res pozitivno presenetila. Nekako me v marsičem spominja na GOT, čerpav je v čisto drgem obdobju in okolju. Ampak nekako pritegnejo podobne zadeve. Dosti karakterjev, ki so dejansko dobro dodelani da je vsak nekako zanimiv. Sprva rabiš da malo pokapiraš in zapomniš kdo je kdo... Vse skup pa začinjeno z umiranjem karakterjev in seksom.

kar me pa nekako najbolj pozitivno presenča, pa je vso to okolje ki so ga naredili, od računalniško animiranih mes, do verjetno kulis ki so res avtentične, pohištvo, obleke, avti.... Zdi se mi, da so morali res dosti denarja vložit v to zadevo. V bistvu me prav preseneča, da so srbi bili sposobni kaj takega posnet.

 

Se pa vedno spaušejm, glede na to da je GOT čista fikcija, to pa se dogaja v nekem realnem okolju, času in okoliščinah, kje je tu meja med resničnimi dogodki in zgodbo.

Recimo a je res ruska carska vojsak bila tam pa imela tak status, pa se ukvarjala z mafijskimi posli...?

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jz sm mega fan. Že na starem forumu pisal o tem. Hude bejbe, veliko intrige. Je pa dost fikcije. Bjelogrlič je mojster tega, sem pa slišal, da če on ne bi bil tak kot je v lajfu ne bi tega posnel. Ker je veliko materiala posnetega v eni vasi, ki si jo skoraj dobesedno lasti in v tisti vasi so vsi garali kot sužnji za njega. Model je baje frik. Ampak car. Tak jeben Srbin u pizdo materino. 

 

Ampak ta Thula red naj bi res obstajal in ta ustašinja Marija Oršič naj bi bila tudi neka čudna figura v zgodovini Juge. Nasploh ful zanimivo, jaz sem po vsaki epizodi neki guglu :D 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...