Skoči na vsebino

Igra za 2


qomand

Priporočeni prispevki

S punco iščeva neko dobro igro za 2 za krajšanje teh karantenskih časov. Nekako je vseno kaj je, samo da je dobra igralnost, ter da se jo lahko igra večkrat in igralnost na ta račun ne trpi. Na namizne igre se sicer ne spoznam, v računalniškem svetu pa mi ležijo strategije in RPG igre z dobro zgodbo (torej mogoče nekaj v smislu tega). Jezik je lahko slo ali ang

 

EDIT: če ni prehud kriterij, mogoče še da ima opcijo za igro z več igralci, bova pa preživela tudi brez tega

uredilo bitje qomand
Povezava do prispevka

Ne vem, mogoče bi znalo biti za začetek mal huda zadeva, ampak glede na tvoje rpg ozadje bi ti kakšen Gloomhaven: Jaws of the Lion znal sesti. 

 

Imata rada tematske zadeve? Sta fana kakšne franšize ala Star wars, Harry,...? Ravensburger tudi zadnje čase dela precej tematske zadeve v stilu Jaws, Horrified, Villainous. 

 

Moja predloga za začetnike sta sicer vedno Lost cities ali Kingdomino. To sta zadevi ki za 15 € nudita preprosta pravila, ki ju razume vsak, obenem pa ob večkratnem igranju pokažeta precejšnjo globino. 

Povezava do prispevka

Z mojo sva dobila si Carcassonne in Lost Cities, sva kar dosti preigrala med prazniki, sploh prva je easy to start, nato pa lahko expandas pravila za vecjo kompleksnost, se posebej ce imas verzijo z mini razsiritvami.

 

Kupil sem iz Anglije na Amazonu, ampak ni vec najboljsa opcija unfortunately.

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka

@Ćamir (izbrisani) a nisi ti že v času prve karantene nekaj kupoval? :) 

Zate, ki ti je dogajal Slay the spire, bi priporočal Dominion. Ni tavno najbolj tematska zadeva, ampak še vedno zlati standard med deck builderji. Če pa hočeš nekaj bolj budget friendly, pa ščekiraj Dale of Merchants. Za malo bolj tematski deck builder poglej v smeri Clank! iger. 

 

Drugače večino stvari nabavljam pri igraj.si.

 

Carcassonne, Lost cities, Azul, Kingdomino in nekaj manjših iger s kartami pa boš najugodneje dobil v Müllerju. 

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...