lizz Objavljeno 10. avgust 2025 Share Objavljeno 10. avgust 2025 Dusan On A Mission reče Dne, 29. 5. 2025 at 15:17: Se dobi kaj pametnega za občasno printanje? Rabim natančno tiskanje barv in občasno večji tisk kot A4? Nebi rad zapravil veliko denarja zato iščem good value…Recimo do 200 eur se dobi kaj? ma na sihtu si sprintej tiste recepte za golaz Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 13. avgust 2025 Share Objavljeno 13. avgust 2025 (urejano) https://www.avtera.si/večfunkcijska-laserska-naprava-canon-mf237w/ + 2 dodatna tonerja CRG-737 249€+ddv, na voljo 18 kosov. 14. avgust 2025 uredilo bitje kmetek Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 14. avgust 2025 Share Objavljeno 14. avgust 2025 https://www.avtera.si/brizgalni-tiskalnik-canon-pixma-canon-maxify-gx3040/ 230€ + ddv, na voljo 15 kosov. Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 20. avgust 2025 Share Objavljeno 20. avgust 2025 https://www.avtera.si/barvna-mfn-canon-irc1333i/ 420€ tonerj črn 63€, barvni vsak po 82€. Total še ddv = 729+ddv = 890€ cca. Navedek Povezava do prispevka
keba Objavljeno 9. november 2025 Share Objavljeno 9. november 2025 Kateri je trenutno best buy tiskalnik vse v enem za domačo uporabo? Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 9. november 2025 Share Objavljeno 9. november 2025 na flaške inkjet če se veliko in redno tiska. Navedek Povezava do prispevka
G-Man Objavljeno 9. november 2025 Share Objavljeno 9. november 2025 keba reče pred 4 urami: Kateri je trenutno best buy tiskalnik vse v enem za domačo uporabo? neki kar ne rabi bit priklopljeno na internet (drgač ne boš mogu več skenirat, ko ti bo zmanjkalo kartuše ) Navedek Povezava do prispevka
keba Objavljeno 10. november 2025 Share Objavljeno 10. november 2025 kmetek reče pred 10 urami: na flaške inkjet če se veliko in redno tiska. Recimo Epson ecotank serija? Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 10. november 2025 Share Objavljeno 10. november 2025 https://www.merkur.si/multifunkcijska-naprava-epson-ecotank-l3276-mfp/ tole ali če hočeš boljšega. https://www.avtera.si/večfunkcijska-brizgalna-naprava-epson-ecotank-l4360/ -keš nekaj nazaj itd. 1 Navedek Povezava do prispevka
Flaming_C Objavljeno 28. januar 2026 Share Objavljeno 28. januar 2026 (urejano) Vprašanje HP in njihova naročnina, zdej berem nasprotujoče trditve Lahko uporabljaš tiskalnik brez tiste naročnine, lahko ti pa vseen blokirajo printanje. Kaj je zdaj res? Nočem tiste zadeve za doplačevat če ne rabim, plus omejevanje printanja 28. januar 2026 uredilo bitje Flaming_C Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 28. januar 2026 Share Objavljeno 28. januar 2026 lahko. Navedek Povezava do prispevka
Flaming_C Objavljeno 28. januar 2026 Share Objavljeno 28. januar 2026 Lahko kaj? Dela brez naročnine? Lahko ti omejijo printanje? Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 28. januar 2026 Share Objavljeno 28. januar 2026 Nikoli ne vklopit narocnine pa bos ok. Pa ne kupuj smeti in kupi raje laserski brother in mej mir. 2 Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 29. januar 2026 Share Objavljeno 29. januar 2026 Flaming_C reče pred 16 urami: Vprašanje HP in njihova naročnina, zdej berem nasprotujoče trditve Lahko uporabljaš tiskalnik brez tiste naročnine, lahko ti pa vseen blokirajo printanje. Kaj je zdaj res? Nočem tiste zadeve za doplačevat če ne rabim, plus omejevanje printanja Arey reče pred 13 urami: Nikoli ne vklopit narocnine pa bos ok. Pa ne kupuj smeti in kupi raje laserski brother in mej mir. To je to. Bos pa se vedno moral uporabljat HP Assistant app na kompih, kjer se bos moral loginat v HP service... Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 29. januar 2026 Share Objavljeno 29. januar 2026 Pac res raj crknem k da kupim tak printer, sploh ko imas alternative. 1 Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 29. januar 2026 Share Objavljeno 29. januar 2026 Arey reče pred 22 minutami: Pac res raj crknem k da kupim tak printer, sploh ko imas alternative. Ja, ja, zastopim bolj je bil dodatn info za Flaming_C-ja Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 29. januar 2026 Share Objavljeno 29. januar 2026 kaj rabiš flaming no? CANON i-SENSYS MF463dw laserska ČB mf naprava....lahko ti dam za 300€+ddv Navedek Povezava do prispevka
TrippinBalls Objavljeno 11. april 2026 Share Objavljeno 11. april 2026 a ima kdo kake izkušnje s servisiranjem tiskalnikov, kje je kak serviser? a je sploh vredno karkoli popravljat? imam xerox b215, ki mu je lepega dne (ob zelo redki uporabi) printer začel jamat pri obojestranskem printu. ne morem ugotovit zakaj se dogaja in ne verjamem, da je kaj obrabljeno glede na to kako redko printam. Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 11. april 2026 Share Objavljeno 11. april 2026 edino pri nam, BILBAN ŠENČUR - diagnoza 36+ddv. B/C 2X5 serija so bolj kot ne JAXXA.....žal. Vzemi raje CANON-a Navedek Povezava do prispevka
Dusan On A Mission Objavljeno 19. april 2026 Share Objavljeno 19. april 2026 https://www.anderwald.si/izdelek/kyocera-pa2101cwx-wifi/ Je to dober nakup? Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.