Skoči na vsebino

Run & gun arkade


Galko

Priporočeni prispevki

Jop, saj tudi mene je sezulo, ko sem primerjal kakšne originale vs. SNES porte

 

Najbolj me odlomi Final Fight. To je bila namreč edina arkadna mašina, ki se jo je imelo na vasi v lokalnem pajzlu, ki so ga zaprli, ko sta se dva overdosala na novoletni večer pred njim

 

Kakorkoli, FF sem igral tudi SNES verzijo kot otrok in mentalno sploh nisem dojel razlike, mislil sem, da gre za isto igrico

 

Ko pa sem potem gledal shote za nazaj, pa je razlik ogromno. Prav komično no, da kot otrok tega SPLOH nisem videl 

 

image.png.a6859c92219006cfc57dfdcf8b7d60b9.png

Povezava do prispevka

Wow kolk je bil arcade mašine močnejši od SNESa.

The SNES port removed the two-player co-op option, the Industrial Area level, and playable character Guy. Most of the scene transitions were also edited out. In the arcade version, the player characters would be seen exiting the levels and breaking through doors unlike the SNES version. Due to hardware limitations the SNES version could only display two or three enemies on-screen, in contrast to the CPS arcade version, which could display up to nine or ten enemies on-screen; to make up for this difference, the SNES version features more stopping points than the arcade version and the enemy placement is vastly different.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...