Skoči na vsebino

[Ofišil greznica tema] Eurosong 2022


apovsic

Priporočeni prispevki

skratka dokaj kul eurosong letos

 

v redu zmagovalec

 

pa pesmi so bile povečini ok, sicer nobena ni bila res (meni) top, pa tudi šrota ni bilo kaj preveč

 

mislim, saj sem kurcal švico, francijo ipd. samo to je za eurosong standarde kar kvaliteten šrot, ni glih moteč, samo ajde da bi zmagal to, je pa malo preveč

Povezava do prispevka
apovsic reče pred 10 urami:

skratka dokaj kul eurosong letos

 

v redu zmagovalec

 

pa pesmi so bile povečini ok, sicer nobena ni bila res (meni) top, pa tudi šrota ni bilo kaj preveč

 

mislim, saj sem kurcal švico, francijo ipd. samo to je za eurosong standarde kar kvaliteten šrot, ni glih moteč, samo ajde da bi zmagal to, je pa malo preveč

 

nekako tole

sicer men Francija in Šiptarji  totalno neprimerni za Eurosong, sem sam gledal kaj delajo pri vrhu

ampak na srečo vsaj brez zmage

sem upal na Italijo ali Islandijo, tko da perfect na koncu 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 49 minutami:

based

 

men je bil fin finale

najbolj hudi sta mi bli izraelka pa čka k je povedala pike za italijo

UK pa Nemčija mi nista mela tolk zanič komadov kolikor sta se slabo uvrstili, sam ekstra presenečena tud nisem

Švica pa Malta sta mi super kr neki in bi me bolel če bi kera zmagala

zadovoljna sem z uvrstitvami Ukrajine pa Islandije, tud Francija mi je kr potegnila

 

Z Italijo sem mela itak sam en problem, k sem vidla njihovo prvo fotko sem mislila da so tri babe pa tip, pol sem vidla pa drugo fotko in ugotovila da je obratno :rofl:

 

Povezava do prispevka
  • 11 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...