ronaldinho Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 (urejano) Berbasecks reče pred 2 urama: Letos navjo zadnji ni bilo ne Švabi tudi 0 od publike Pa še Belgija 16. maj 2026 uredilo bitje ronaldinho Navedek Povezava do prispevka
Vilinec Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 Belgija isto Navedek Povezava do prispevka
ronaldinho Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 Ciper opa, Moldavija Navedek Povezava do prispevka
Vilinec Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 No ja, mogoče je to kar dober znak za Bolgarijo, ker sta nekako "podobni" pesmi Navedek Povezava do prispevka
ronaldinho Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 (urejano) lol Romunija sem pričakoval več za Grke lololol Malta in Češka 16. maj 2026 uredilo bitje ronaldinho Navedek Povezava do prispevka
ronaldinho Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 (urejano) pa Norveška tudi na koncu bo Izrael zmagal kako velike razlike med žirijo in publiko 16. maj 2026 uredilo bitje ronaldinho Navedek Povezava do prispevka
Vilinec Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 Izrael in židovska diaspora coming through Navedek Povezava do prispevka
ronaldinho Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 (urejano) lol Francija ok, Danci tudi ne bodo zmagali, hvalabogu 16. maj 2026 uredilo bitje ronaldinho Navedek Povezava do prispevka
Vilinec Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 Zna bit kar Avstralija, ne vem če bo Bolgarija dobila dovolj :| Navedek Povezava do prispevka
Vilinec Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 COME ON TITTY LADY! 2 Navedek Povezava do prispevka
ronaldinho Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 gladko Navedek Povezava do prispevka
Vilinec Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 YOOOOOOOOOOOOOOOOO Heteroti smo zmagali, ne morem verjet 1 Navedek Povezava do prispevka
Vilinec Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 Je pa smešno, naši dokler smo nastopali, so se vedno nekaj trudili, Bolgari pa "pošljimo Bangaranga" in evo 1 Navedek Povezava do prispevka
apovsic Objavljeno 17. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 17. maj 2026 Vilinec reče pred 6 urami: Je pa smešno, naši dokler smo nastopali, so se vedno nekaj trudili, Bolgari pa "pošljimo Bangaranga" in evo Ma naši niso dobro argumentirali nastop. 1 Navedek Povezava do prispevka
Shadow Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 ja bolgari so se res potrudli s tema dvema argumentoma Navedek Povezava do prispevka
apovsic Objavljeno 17. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 17. maj 2026 ronaldinho reče pred 11 urami: A smo prodani, a smo izdani? Berbasecks reče pred 10 urami: End of an era Takle mamo letos gre cel svet v kurac. 1 Navedek Povezava do prispevka
Berbasecks Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 ronaldinho reče pred 7 urami: ni bilo ne Švabi tudi 0 od publike Pa še Belgija Dobr, da ne stavim, me je pa presenetlo. Ne, da sem jih visoko pričakoval sam ne pa zadnje mesto. Kokr so bli letos slabi komadi, so bugarski argumenti res prepričali 1 Navedek Povezava do prispevka
ronaldinho Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 I would Bangarangher also, zakaj se je JJ drla "bitch, bitch"? Navedek Povezava do prispevka
saosin Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 ronaldinho reče pred 4 minutami: also, zakaj se je JJ drla "bitch, bitch"? pedri tko recejo frendicam Navedek Povezava do prispevka
ronaldinho Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 ni veliko manjkalo pa sploh ne bi nastopila zaradi hejterjev.... Pa nisem pričakoval, da bom tako veliko razumel bolgarsko. Navedek Povezava do prispevka
Vilinec Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 Meni je kar ok, da je ona zmagala, ona ali Romunija :D. Se mi pa zdi, da vsaj publiki ni več všeč to hypanje favoritov in jih kar zanalašč malo kaznujejo, lani Švedska, letos Finska, nekako se je začelo takrat, ko so Kaarijo oropali zmage zaradi, vsaj meni, precenjene Loreen. Ja ja, sej vem, kako si drznem :D. 1 Navedek Povezava do prispevka
Berbasecks Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 Loreen 1. zaslužena zmaga. Drugič ni bila niti za top 5, al pa mogoče 10. 1 Navedek Povezava do prispevka
Vilinec Objavljeno 17. maj 2026 Share Objavljeno 17. maj 2026 Meni je preveč pretenciozna da bi mi bila ok že prvič drugič pa sploh, tisti "ooh thank you" vsakič ko so ji žirije PODARILE zmago, ker bi mogel dobit Kaarija Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.