Skoči na vsebino

[DC] The Batman 2022


ReV

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 4 urami:

Gusti so gusti :) za moje pojme tip niti slucajno ne more bit batman.. prevec je suh.. ampak ok.. SF.. bom pozrl ta moj estetsku fetish in uosm da bo film wl.. drugaxe igralec mi je sekar ql in clan

Po izgledu je bil meni Affleck top Batman. Visok in nabit. Sploh za Batmana v poznejših letih.

Povezava do prispevka

Kombinacija slabo sprejetih filmov in fanovskega gneva. Alkoholizem pa tudi najbrž ne pomaga. Meni je škoda, ker so mi zgodbe iz Batmanovega kasnješega življenja bistveno ljubše in on mi je res pasal v to vlogo. Neizkoriščen potencial DC oz WB.

uredilo bitje Caffrey
Povezava do prispevka

Ja itak Affleck je bil pravi, sam pac filmi niso bili ql al neki se zalomlo oz imo je bil malo prevec nabit, ampak ne dosti, rahlo.. kar pa je lepo pasalo za malo starejsega batmana..

 

pac Batman in Superman morejo bit minimalno 185cm se raje 190 195 in okoli 100 kilc... meni npr je Superman v izi prenizek in prevec nabit.. vedno si predstavljam da he Superman 195 in elegantnih 95 100 kilc.. Batman pa malo nizji 190 in bolj nabit od 100 do 105 kilc misic

 

Sej ta Petterson ima 185 ampak to je res uno za las.. in zaradi tega bi moral bit toliko bolj mrga, vsah 5 do 10 kg misic... upajmo, da bo film ql in da se bo z leti ugojil in postal bolj proper batman.. potencijal ima.. pa tut una njegova faca, sej ima celjust, ma je prevec koscena.. pac tip more it na eno lepo kuro, prehrana, steroidi, trening in za drugi del filma lahko da bo pravi, ce se bo sploh zelel lotit take preobrazbe

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ja itak Affleck je bil pravi, sam pac filmi niso bili ql al neki se zalomlo oz imo je bil malo prevec nabit, ampak ne dosti, rahlo.. kar pa je lepo pasalo za malo starejsega batmana..

 

pac Batman in Superman morejo bit minimalno 185cm se raje 190 195 in okoli 100 kilc... meni npr je Superman v izi prenizek in prevec nabit.. vedno si predstavljam da he Superman 195 in elegantnih 95 100 kilc.. Batman pa malo nizji 190 in bolj nabit od 100 do 105 kilc misic

 

Sej ta Petterson ima 185 ampak to je res uno za las.. in zaradi tega bi moral bit toliko bolj mrga, vsah 5 do 10 kg misic... upajmo, da bo film ql in da se bo z leti ugojil in postal bolj proper batman.. potencijal ima.. pa tut una njegova faca, sej ima celjust, ma je prevec koscena.. pac tip more it na eno lepo kuro, prehrana, steroidi, trening in za drugi del filma lahko da bo pravi, ce se bo sploh zelel lotit take preobrazbe

Sori sam kaj jaz berem. Superman je top.

Povezava do prispevka

Oba v zadnjih filmih, Superman in Batman sta zame najboljsa do sedaj kar se igralcev tice. Kvaliteta filmov je pa druga zgodba. 
Kar se filmov tice izstopa Dark Knight, Superman mi pa nikoli ni bil neki kul v filmih do sedaj. Ze tako sem Team Batman :) Dalec najljubsi super heroj, DC ali Marvel. 

uredilo bitje Caffrey
Povezava do prispevka

Batman, da mora biti nabildan ko tank. Nak, Batman mora biti ravno srednje nabit in agilen, da se lahko hitro premika pod krinko teme in premikasti nasprotnike.

 

Un Ben Affleck Batman je bolj vzet iz stripovske serije The Dark Knights return, ko je nabuffan starejši batman. Saj ni bil slab, samo preveč nabildan se mi je zdel za Batmana.

 

Trailer sem seveda pogledal in bom tudi film gledal, sam vprašanje bo kaj bo s koronokrizo takrat, ker je močno načela obisk kinematografov in prisilla premik filmov na kasnejše termine.

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Superkamijakob reče Dne, 3. 9. 2020 at 17:02:

Nben ne bo mogel presežti Anne Hathaway iz TDKR

Resno? 

 

Ne glede na burtonovskost celotnega filma, je bila Pfeifferjeva daleč boljša izvedba Catwoman kot pa ta brezidejna princeska, sori. 

 

Also Pattinson izgleda legit za to vlogo, saj tudi v stripovskih interpretacijah nimaš samo ene podobe Batmana. Se mi zdi, da je Pattinson zelo podoben Batmanu iz animiranke Batman: Beyond, kar mi sploh ni slabo:

 

Batman Beyond: Terry McGinnis Is An Awful Boyfriend | CBR

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...