Skoči na vsebino

[DC] The Batman 2022


ReV

Priporočeni prispevki

V omenjeni sceni je

Spoiler

Jokerja

zaigral Barry Keoghan, kakor je tudi uradno navedeno v "credits", čeprav ne dobesedno:

image.png.91e6f805907622c9a99b935bf40d86fd.png

Verjetno je to tudi nastavek za nov del.

("kvarnik" gor ali pa dol, itak že vsi vemo kako in kaj :) ).
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Meni najboljši Batman po Burtonovem. Zelo tak, down to earth Batman kolikor je pač lahko film o tipu, ki se vsak dan v netopirja obleče. Sicer ni zdaj to cvet originalnosti in je dosti detektivskih filmov povzel (Se7en, Bullit, Manhunter...) a je zadosti samosvoj in si postavi z Ave Marijo in Nirvano (:avadodo:) pace melanholije, angsta Pattinsona, ki mora res že počasi odsrasti. In na koncu se tega zave, a pot bo še dolga in polna preprek. Si želim nadaljevanja, čeprav je film objektivno gledano res predolg in sem moral pogledati v dveh etapah. V prvi me je po Arkhamu enostavno zmanjkalo. 

Povezava do prispevka
Kakarotto reče Dne, 27. 4. 2022 at 15:15:

Zelo tak, down to earth Batman kolikor je pač lahko film o tipu, ki se vsak dan v netopirja obleče.

To. ☝️ Ker bolj ko je Batman samozavesten in tough guy, bolj debilno je videti nekdo, ki se v šišmiša oblači. 

Dejansko je frustriran vigilantski freak & samotar in v tem filmu tak tudi izpade.

 

uredilo bitje filmoljub
Povezava do prispevka

Ni slab Batman, ni pa nek presežek, je drugačen od predhodnikov, kar je največji plus. Najbolj me je ven potegnil Imperial March, čisto vse najboljše scene so s tem pokvarili. Nadaljevanje bo, tako da pričakovanja so visoka, naj se izkažejo.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...