Skoči na vsebino

[AMA] Sem senior developer z 10let+ izkušenj


Priporočeni prispevki

SpaWn reče Dne, 18. 2. 2022 at 11:53:

Žal pri nas nimamo šol za tiste, ki radi igrajo "igrice", se pa rabi tudi ta kader.

kaj tocno mislis s tem, random IT tehnicen kader?

 

imamo kup nekih tecajev in placanih solanj, po mojem je to bolj kot ne srot, samo tezko naredis kaj vec kot srot, ce je ciljna publika polpismeni ljudje z matematiko 2 ki bi radi bili biznismeni in delali big bucks

uredilo bitje Enterprise
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
jlpktnst reče pred 10 urami:

Tipo dajo bon za 150€ stari ma pa komp za 1500€ če ne več... fakkk. Za 150€ dobiš res staro rabljeno garo od PCja. Pač nimajo stika z realnostjo, pa hočejo kupovat glasove.

 

Una Yoga ni vredna 100e ... v akciji dobis dve za 150e.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Tech lead mizoginist

https://www.businessinsider.com/ex-google-staff-brags-iabout-trashing-female-coders-resumes-2022-5
 

Navedek

"Coding is a brutal 24/7 job, mutually exclusive with motherhood," Shyu said, saying that mothers would come back "obsolete and outdated" after maternity leave.

"No one asked for women programmers. We asked for women influencers and instead got 'independent women' in pants suits. Independence does not exist if you want a family. A woman should prioritize being a good mother and wife, not a coding machine. 'Mother/Wife' is a great job," he tweeted.


lol

Povezava do prispevka
Morski reče pred 3 urami:

Pizda oba quote-a ki si ju nalimal sta identično prizadeta. V enem letu (in v ZDA večina žensk ne gre 1 leto na maternity leave) si obsolete in outdated? Ja, če si one trick pony, drgač pa ne vem kaj počneš s svojim znanjem.
Drug quote pa itak nima smisla komentirat.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Kolo sreče se počasi obrača…

https://fortune.com/2022/06/04/tech-and-crypto-firms-experienced-massive-layoffs-in-may-heres-how-bad-it-really-is/amp/


https://nypost.com/2022/05/31/tech-layoffs-companies-axe-workers-at-highest-rate-since-2020/amp/

 

https://techcrunch.com/2022/06/03/not-just-another-roundup-tech-layoffs/amp/?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAMKsdFGx3Cyto3-smciKlS8dlv3wfH0bjRQxHtMGSm-wTPAtbaTk8CzDSWfXxHybo5nQL3JrlxduulMbUKYKIb-BDAq3-88tSsxvSqPVynzEveGilAPo2lobbW2F446auQI7WR8f6BYTuMy45pxcHuw33ToIDvmRie9olrW-NEsn
 


 

Navedek

After a month that saw nearly 16,000 tech workers lose their jobs, June is off to a similar tumultuous start. Startups across all sectors, from healthcare to enterprise SaaS to crypto, are laying off portions of staff and citing, seemingly, from the same notes: it’s a tough market, a time of uncertainty, and a correction toward sustainability is needed.

 

Povezava do prispevka
Morski reče Dne, 8. 3. 2022 at 1:40:

Kakšno je kaj stanje na Adacti, bodo rusi plačevali v rubljih? Oni so mel posle v Rusiji.

Ko sem jaz delal na Adacti še lani, nisem od nobenega slišal, da bi imeli kakšne posle v Rusiji. Večinoma se je delalo za DACH regijo, pa UK. Sicer odvisno od oddelka, govorim za CRM.

stena reče Dne, 8. 3. 2022 at 14:54:

iz Adacte bežijo vsi že zadnje dve leti, me čudi, da tm sploh še kdo dela :D 

 

ola Morski :sorcerer:

To je pa res. Samo v času ko sem jaz bil tam, cca leto pa pol jih je šlo stran kr precej. Pogoji so bli kr bad kar sem slišal od sodelavcev.

 

P.S. videl komaj zdej, da so 3 mesce stari posti, jebiga :D

uredilo bitje Skynetz
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...