Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Kot velik ljubitelj pustolovščin in mislim, da vas je na forumu kar nekaj takih bi med all-time wonderje seveda dal paket LucasArtsovi in Sierrinih avantur:

 

- Monkey Island serija (Secret of Monkey Island in Monkey Island 2: LeChuck Revenge so must)

- The Dig

- Leisure Suit Larry serija

- Space Quest

 

Sicer je meni od vseh najboljša bila (malo tudi zaradi filma, malo zaradi tega ker je bila prva, ki sem jo preigral) Indiana Jones Fate of Atlantis. Seveda se vmes najde tudi ene par, ki niso prišle iz rok teh dveh studiev, recimo Discworld ali pa Flight Of The Amazon Queen.

Povezava do prispevka
4Stringed reče Dne, 19. 1. 2021 at 11:37:

 

 

Pol pa GTA Vice City. Lol, tista kurceva misija s tistim RC helikopterjem, kjer si moral pobirat eno po eno bombo in jih odlagat v ono stavbo... Tolk me je zatravmirala, da sem vsa ta leta nacrtno kupoval tipkovnice brez numpada na desni strani, haha :D Zelo lepo se je postarala za danasnje dni, cist vredna igranja se vedno

 

 

Tega nikoli ne bom razumel. Misije v GTA: San Andreas so ble velik bl glupo narejene kokr ta z RC helikopterjem. Tista z viličarjem, tist k se učiš letet letalo, tista famozna 'All We Had To Do Was Follow The Damn Train, CJ' in še nebroj drugih.

GTA:Vice City mi pa ima najbolj zabavne misije v celi seriji. Tole z RC copterjem znam na pamet, najprej si z rezili pobil vse sovražnike, potem pa počasi položil vse bombe in to je to. Igrat na numerične tipke je blo čist zabavno, v primerjavi z letanjem letala. Ako naredijo remaster, si želim to misijo notri =) bom rekel, da se k Vice Cityu rad vračam, San Andreas pa razen zgodbe in settinga srednja žalost

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

 

Tega nikoli ne bom razumel. Misije v GTA: San Andreas so ble velik bl glupo narejene kokr ta z RC helikopterjem. Tista z viličarjem, tist k se učiš letet letalo, tista famozna 'All We Had To Do Was Follow The Damn Train, CJ' in še nebroj drugih.

GTA:Vice City mi pa ima najbolj zabavne misije v celi seriji. Tole z RC copterjem znam na pamet, najprej si z rezili pobil vse sovražnike, potem pa počasi položil vse bombe in to je to. Igrat na numerične tipke je blo čist zabavno, v primerjavi z letanjem letala. Ako naredijo remaster, si želim to misijo notri =) bom rekel, da se k Vice Cityu rad vračam, San Andreas pa razen zgodbe in settinga srednja žalost

+1 tudi meni ni jasno ali je bilo vec verzij Vice Cityja ampak tisti RC helikopter mi po ene dveh poskusih kolikor sem rabil za pogruntati kontrole ni nikoli predstavljal tezav. Sem pa vedno imel pri VC obcutek, da je tam okoli letalisca in pristanisca bila rezana vsebina, ker imas polno praznih povrsnih (tam okoli Sunshine Autos) ali pa se razen ene ali dveh misij tam nic ne dogaja.

Povezava do prispevka

Eni smo motoricno nesposobni bli tolk, da nam je omenjena misija delala take probleme, I confess :D

 

San Andreas je men osebno tut manj zapomnljiv od Vice Cityja. Razn te Demolition man misije se ne spomnim nobene druge rage inducing, mogoc one, ko si s snajpo mogu dol iz strehe postrelit Kubance al Haitijce, ene od teh

 

Tocno ja, bla je se ena dirkaska misija tam vmes nekje, kjer ni blo moznosti drugega avta izbrat, tvoj nasprotnik pa mel enga najhitrejsih v celem spilu :D

 

San Andreasov flight school se tut lahko nosi v bozjo mater :D

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 23 minutami:

Najjača verzija Vice City je itak bila na PS2, a ni Pimp delal neke carske analize blooma in še parih efektov na prejšnjem forumu? @[]D [] []V[] []D A še imaš kak dokazni material (screenshote), malo sem že pozabil, za kaj je šlo, bi pa se ob priliki spet malo pognal v to igrico 

Post je za vedno izgubljen, tko da po spominu zdej pisem, original PC oz. "vanilla" verzija je imela cist spremenjeno barvno paleto, se vidi takoj spodaj ce pogledas prvi in drugi screenshot. Poleg barvne palete manjka se bloom, manjkajo lights trails in pa motion blur oz. ta efekt k je dobro viden na prvi slikci, kjer je premikajoce vozilo "4x renderirano", neki cesar mogoce v kaki drugi igrici/settingu nebi hotu imet, ampak v Vice Cityu je nekako naredilo ta tezak zrak 234896% vlaznost Miami vibe filmsko estetiko.

 

Zal mi je da nisem takrat sprobal se PS2 emulatorja, ce ta popolnoma ohrani estetiko in samo zvisa resolucijo bi bil mogoce to best way to play.

 

 

PS2 verzija / PC "vanilla" verzja / PC z MODi

 

1

UjtAPUh.jpg

i4DbiMt.jpg

FsmKH1m.jpg

 

2

rSGrerQ.jpg

MwlWNmn.jpg

SnyqVtO.jpg

 

3

aYw0cLN.jpg

nfj3Rk6.jpg

txZjk8c.jpg

 

4

wsstwaw.jpg

9wcYMND.jpg

RqzHuSC.jpg

 

 

 

uredilo bitje []D [] []V[] []D
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

@Me3do

 

Na PS2 sta bili čisto normalni :D. Se spomnim, da sem bral v Jockerju, kako sta težki in bil na polno nervozen, ko sem ju začel, pol pa z joypadom samo gladko in hitro odšpilal haha

 

V SA je bilo že preveč vsega, zato smo dosti pozabili. Pač preveč aktivnosti

 

Mimogrede, na noclip.website pod zavihkom Experimental > Vice City/San Andreas > Vice City/San Andreas, lahko počekirate komplet mapo. Dober nostalgia trip. Sem malo preletel San Andreas in sem zelo impresioniran. Iz take "božanske" perspektive šele vidiš, kako inovativni so bili pri marsičem. Obvezno počekirajte! 

Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
Hernier reče Dne, 22. 1. 2021 at 8:21:

Mimogrede, na noclip.website pod zavihkom Experimental > Vice City/San Andreas > Vice City/San Andreas, lahko počekirate komplet mapo. Dober nostalgia trip. Sem malo preletel San Andreas in sem zelo impresioniran. Iz take "božanske" perspektive šele vidiš, kako inovativni so bili pri marsičem. Obvezno počekirajte! 

 

O fak, točno nekaj takega sem iskal samo zato, da bi našel spot, ki se mi zdi točno isti, kot skladišče soli v Portorožu. Hvala tisočkrat!

 

GTA.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...