Skoči na vsebino

Rog pada


BuDi

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 minuto:

ampak da pa mečejo folk iz Roga jebenega 19. januarja, ko je ponoči -8 stopinj ali pa še manj, mi je pa najhujša, sovraštva polna svinjarija

Če bi le prej vedel, pa si uredil kje drugje za stanovat...
Pa če bi le imel kaj za prodat recimo, da bi si kje drugje lahko privoščil stanovanje...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 minutami:

od 11-leta dalje volim NSDAP

 

pod povštrom imam pištolo in Sveto pismo

 

s Toninom sva bila sošolca

 

ampak da pa mečejo folk iz Roga jebenega 19. januarja, ko je ponoči -8 stopinj ali pa še manj, mi je pa najhujša, sovraštva polna svinjarija

to je res taka zadeva k me prime da bi sel granitne kocke v parlament metat

 

Custveno prav nic navezan na rog, niti nisem bil nikoli tam. Zakaj ga niso mogl dve leti nazaj sred poletja zrusit ko so ga ze imeli prvic namen, to pa sredi zime in epidemije. Ogabno in neclovesko.

 

Lp, Ne me jeb

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 2 minutama:

to je res taka zadeva k me prime da bi sel granitne kocke v parlament metat

 

Custveno prav nic navezan na rog, niti nisem bil nikoli tam. Zakaj ga niso mogl dve leti nazaj sred poletja zrusit ko so ga ze imeli prvic namen, to pa sredi zime in epidemije. Ogabno in neclovesko.

 

Lp, Ne me jeb


a ni spraznjenje roga bol jankovičov projekt? Pol bi blo bol primerno u mestno hišo metat granitne kocke

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 1 uro:

to je res taka zadeva k me prime da bi sel granitne kocke v parlament metat

 

Custveno prav nic navezan na rog, niti nisem bil nikoli tam. Zakaj ga niso mogl dve leti nazaj sred poletja zrusit ko so ga ze imeli prvic namen, to pa sredi zime in epidemije. Ogabno in neclovesko.

 

Lp, Ne me jeb

Ko so nazadnje probal so jim rogovci to preprečili. Žal niso mel želodca za mal nasilja. Če bi blo pomoje bi to golazen že pred leti nagnal vn. Če bi se opirali bi pa sam obkolil zgradbo, in jo tok zafilal s sovzilcem da bi še SSovci dobili hardon. 

Drugače me pa prov zanima, kako bi blo tvoje mnenje o njih če bi se ti ta golazen zaredila v tvoji nepremičnini....

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...