Skoči na vsebino

Rog pada


BuDi

Priporočeni prispevki

Point je v tajmingu. To "golazen" se meče ven enkrat med aprilom in septembrom, če premoreš 5% empatije. Ne pa dobesedno sredi najbolj ledenega obdobja leta. 

 

Ne gre se zato, a je prav, da se jih fukne ven (IMO je prav), gre se za to kdaj in v kakih okoliščinah jih mečeš ven. Tudi če si zobar in moraš pacientu izpuliti zob, mu ga boš verjetno z lokalno anastezijo in z zdravniškimi kleščami, ne pa na živo in z jedilno žlico. Pa verjetno oboje gets the job done.

  • Račka +1 8
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 50 minutami:

Point je v tajmingu. To "golazen" se meče ven enkrat med aprilom in septembrom, če premoreš 5% empatije. Ne pa dobesedno sredi najbolj ledenega obdobja leta. 

 

Ne gre se zato, a je prav, da se jih fukne ven (IMO je prav), gre se za to kdaj in v kakih okoliščinah jih mečeš ven. Tudi če si zobar in moraš pacientu izpuliti zob, mu ga boš verjetno z lokalno anastezijo in z zdravniškimi kleščami, ne pa na živo in z jedilno žlico. Pa verjetno oboje gets the job done.

Mislim tole najlažje sprobaš tako, da greš do zobarja in reč da protestiraš proti puljenju s kleščami in anestezijo pa boš potem videl, a ti bo spulil z žlico :D

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 16 minutami:

empatija praviš med tem ko mečeš granit ljudem v glavo

 

Roga je škoda, pa če tut sam zarad skate parka

 

To je direkt iz jansevega playbooka obracanja besed in sprenevedanja. 

 

Tud ce teb recem da se fukn po stengah ti vseeno ne privoscim da bi dejansko fuknu po stopnicah in se razbil k picka, samo pac na neumnosti tud sam odgovarjam z neumnostmi. Včasih tud nesramno in se tega tud zavedam, ker me take stvari dost razpizdijo. 

 

Sam a morm zdej to dejansko razlagat? ne me jeb

 

uredilo bitje Ne me jeb
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Point je v tajmingu. To "golazen" se meče ven enkrat med aprilom in septembrom, če premoreš 5% empatije. Ne pa dobesedno sredi najbolj ledenega obdobja leta. 

 

Ne gre se zato, a je prav, da se jih fukne ven (IMO je prav), gre se za to kdaj in v kakih okoliščinah jih mečeš ven. Tudi če si zobar in moraš pacientu izpuliti zob, mu ga boš verjetno z lokalno anastezijo in z zdravniškimi kleščami, ne pa na živo in z jedilno žlico. Pa verjetno oboje gets the job done.

In kdaj je dober tajming po tvoje? Takrat ko bo dovolj toplo da se zbere poleg njih še par 100 drugih alter papkov, in preprečijo celo zadevo? Spet?

 

Ne me jeb reče pred 33 minutami:

Mislim jst mislim da se me tud počasi loteva depresija. Zakaj, zato ker vidim da smo kot družba propadli in ker mislim da bom še za čas svojega življenja doživel veliko pizdarijo.

 

Srce me boli ko vidim kako smo ljudje postali brez empatije do sočloveka. Mi tlele na toplem in za compom nam je vseeno za sočloveka ki ga država, katera bi morala biti moralna avtoriteta, sredi zime meče na cesto. 

Tle mi govorite zakaj niso šli ven poleti? Zakaj jih pa niso prisilno izselil poleti namesto pozimi? Če so jim lahko leta obljubljal izselitev, zakaj pač ne morejo počakat še par mesecev?  Men to samo kaže popolno pomankanje morale, kjer je kes in moc vse kar steje. 

 

Ni mi jasno kako lahko nekomu ki mu nic ne manjka stopi kurac, ko vidi da se se s silo spravlja na človeka ki ima bistveno manj kot on ampak zgolj živi neko alternativno življenje iz bilokakega razloga. Sploh v danasnjem svetu ki je tud poln mentalnih bolezni ki ljudem preprecujejo neko normalno življenje.

 

 

Sam nisem nek branilec roga, samo se mi vseeno zdi da je imel neko funkcijo pa četudi je bilo to gnezdenje ljudi, ljudi ki se bodo zdej razlezli po celem mestu namesto da bi bili omejeni na tisto majhno območje in so nekako živeli v sožitju. V sožitju katerega ne morejo biti deležni z večino ljudi. In večina ljudi ne z njimi, kar se lepo vidi v tej temi. 

Zdej a je vredno to podret za neko novo grazno hiso al karkoli bo pač zoki podaril nekemu kolegu in državo opeharil za par milijonov? ne vem mogoče

Samo treba je vedet da ta folk bo zdej nekam mogu it, in zakaj nebi sel ravnopred tvoj blok/mercator/park. 

Mislim pa da smo ze vsi videli kam to pripelje v ekstremnih primerih kot je to videno v ameriki, kjer na plažah ipd nastajajo šotorska naselja. Mogoče je pa to rešitev, da se ponovno poseli barje.

Ampak dobro pustmo to je ze druga tema

 

Lp, Ne me jeb

Res smo propadli kot družba. Zato ker skupini kriminalcev in đankijev ne pustimo, da squatajo. Če bi bili kaj moralni bi jim podarili zgradbo, pa vsakemu še ene 5k na mesec, a ne?

 

Ti res rabiš da ti v flet uleti ene 5 đankijev. Sem prepričan da boš po tem še vedno ful odprt do njih...

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 18 minutami:

Ni mi jasno kako lahko nekomu ki mu nic ne manjka stopi kurac, ko vidi da se se s silo spravlja na človeka ki ima bistveno manj kot on ampak zgolj živi neko alternativno življenje iz bilokakega razloga

Malo je odvisno od perspektive. Če spremljaš rog samo preko medijev, ti rogovci zlahka izpadejo kot žrtve bullyinga s strani oblasti.

Če spremljaš od blizu, so ti njihovi sosedje žrtve bullyinga s strani rogovcev. 

Tako ali drugače je bilo pa tole ena redkih priložnosti, da zadevo premaknejo iz mrtve točke. Če bi jih metali ven poleti, bi bilo toplo ja, ampak tudi 10x toliko ljudi za zmetat ven. 

 

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 35 minutami:

Mislim jst mislim da se me tud počasi loteva depresija. Zakaj, zato ker vidim da smo kot družba propadli in ker mislim da bom še za čas svojega življenja doživel veliko pizdarijo.

 

Srce me boli ko vidim kako smo ljudje postali brez empatije do sočloveka. Mi tlele na toplem in za compom nam je vseeno za sočloveka ki ga država, katera bi morala biti moralna avtoriteta, sredi zime meče na cesto. 

Tle mi govorite zakaj niso šli ven poleti? Zakaj jih pa niso prisilno izselil poleti namesto pozimi? Če so jim lahko leta obljubljal izselitev, zakaj pač ne morejo počakat še par mesecev?  Men to samo kaže popolno pomankanje morale, kjer je kes in moc vse kar steje. 

 

Ni mi jasno kako lahko nekomu ki mu nic ne manjka stopi kurac, ko vidi da se se s silo spravlja na človeka ki ima bistveno manj kot on ampak zgolj živi neko alternativno življenje iz bilokakega razloga. Sploh v danasnjem svetu ki je tud poln mentalnih bolezni ki ljudem preprecujejo neko normalno življenje.

 

 

Sam nisem nek branilec roga, samo se mi vseeno zdi da je imel neko funkcijo pa četudi je bilo to gnezdenje ljudi, ljudi ki se bodo zdej razlezli po celem mestu namesto da bi bili omejeni na tisto majhno območje in so nekako živeli v sožitju. V sožitju katerega ne morejo biti deležni z večino ljudi. In večina ljudi ne z njimi, kar se lepo vidi v tej temi. 

Zdej a je vredno to podret za neko novo grazno hiso al karkoli bo pač zoki podaril nekemu kolegu in državo opeharil za par milijonov? ne vem mogoče

Samo treba je vedet da ta folk bo zdej nekam mogu it, in zakaj nebi sel ravnopred tvoj blok/mercator/park. 

Mislim pa da smo ze vsi videli kam to pripelje v ekstremnih primerih kot je to videno v ameriki, kjer na plažah ipd nastajajo šotorska naselja. Mogoče je pa to rešitev, da se ponovno poseli barje.

Ampak dobro pustmo to je ze druga tema

 

Lp, Ne me jeb

 

 

 

 

Ne me jeb reče Dne, 9. 1. 2021 at 10:58:

 

najprej njegovi twiti so vse prej kot nedolzni, kar je tud direktno povezano s smrtjo stirih oseb na tem "protestu"

 

drugo pa tko kot je berba reku, twitter je privatna firma in sploh v ameriki so se ful boril za to da lahko ti odklonis service komurkoli. Zdej pa majo. Nima veze kok je velika, ce kaj hvalabogu za to.  Se vedno ma nacionalno televizijo

 

Lp, Ne me jeb

 

Privat lastnina out the window it seems

 

 

deannacover001.jpg

 

empatija je to, da raje vidis, da je clovek z mentalnimi boleznimi v razpadajoci stavbi namesto na zdravljenju, kolk posiljenih deklet se sploh raje ne bom vprasal

Povezava do prispevka
nimious reče pred 1 minuto:

In kdaj je dober tajming po tvoje? Takrat ko bo dovolj toplo da se zbere poleg njih še par 100 drugih alter papkov, in preprečijo celo zadevo? Spet?

 

Res smo propadli kot družba. Zato ker skupini kriminalcev in đankijev ne pustimo, da squatajo. Če bi bili kaj moralni bi jim podarili zgradbo, pa vsakemu še ene 5k na mesec, a ne?

 

Ti res rabiš da ti v flet uleti ene 5 đankijev. Sem prepričan da boš po tem še vedno ful odprt do njih...

 

prvi argument je dejansko legitimen, samo potem pa spet preletis v neumnosti.

 

Ne nocem met dzankse v bajti, niti jih nocem gledat nikjer drugje po mestu, zato se mi zdi tok bol smiselno jih met na kupu. Pizda celoten odstavek sem posvetil temu problemu in sam ti nisi uspel tega izluscit

 

Lp, Ne me jeb

 

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 4 minutami:

 

prvi argument je dejansko legitimen, samo potem pa spet preletis v neumnosti.

 

Ne nocem met dzankse v bajti, niti jih nocem gledat nikjer drugje po mestu, zato se mi zdi tok bol smiselno jih met na kupu. Pizda celoten odstavek sem posvetil temu problemu in sam ti nisi uspel tega izluscit

 

Lp, Ne me jeb

 

 

... v zaporu, na zdravljenju?

 

ne v centru ljubljane, kjer imajo veliko stanovalcev (ki so dejansko kupil stanovanje) in firm za sosede.

 

 

LP

uredilo bitje Adam
Povezava do prispevka
Adam reče pred 23 minutami:

 

empatija je to, da raje vidis, da je clovek z mentalnimi boleznimi v razpadajoci stavbi namesto na zdravljenju, kolk posiljenih deklet se sploh raje ne bom vprasal

 

Glede na to da imam prvoosebne izkusnje z ljudmi z mentalnimi problemi ti povem to da so bogi as fuck, ker se jih noben ne jebe pet postov.

 

Niso sposobni obdrzat sluzb, marsikomu se doma odrecejo, so bistveno bolj dovzetni za droge institucije pa ne naredijo nic, ker imajo pravico samoodločanja. Men se je srce trgalo k sem mogu ob epizodi znanca klicat policijo da so ga odpeljali v polje. 

ne spomnim se zdaj a za 24, al 48 ur potem pa ga izpustijo, ker nikogar ne smejo zadrzevat proti njegovi volji. Mentalni bolniki se ponavad ne zavedajo da imajo problem in good luck prepricat paranoicnega cloveka da mu bodo tableti pomagali. 

 

Takrat sem preklical vse zavode mozne kaj naredit in vse kar sem dobil v odgovor je da nic, ker dokler se sam ne odloci mu nihce nic ne more. Razen seveda za 24/48 ur, ce je tako hudo da ga morajo odpeljat

 

 

Tko da povej mi se enkrat kako nebi rad videl ljudi na zdravljenju. 

 

Lp, Ne me jeb

uredilo bitje Ne me jeb
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
YourReptilianOverlord reče pred 12 minutami:

Če bi jih metali ven poleti, bi bilo toplo ja, ampak tudi 10x toliko ljudi za zmetat ven.

Poleti so se uprli in bager prebarvali na roza, ali nekaj takega.

 

61a4955732aeee164257.jpeg

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 14 minutami:

 

To je direkt iz jansevega playbooka obracanja besed in sprenevedanja. 

 

Tud ce teb recem da se fukn po stengah ti vseeno ne privoscim da bi dejansko fuknu po stopnicah in se razbil k picka, samo pac na neumnosti tud sam odgovarjam z neumnostmi. Včasih tud nesramno in se tega tud zavedam, ker me take stvari dost razpizdijo. 

 

Sam a morm zdej to dejansko razlagat? ne me jeb

 

 

 

ej sam vprašo sem a ni to bol jankovičev projekt pa si začo neka se usajat nazaj.

vprašo sn pa zato ker nisem iz ljubljane pa ne poznam njeniuh mestnih problemov pa nians med njimi. 

ti me pa tu kr za nekega janšista označuješ, mislim da vidiš dim kjer ga ni.

 

sploh pa se strinjam s tabo glede roga pa metanja vn med zimo. js bi rog tk sam začasno zaprl dokler da se ne porihta stavbe da so varne. pa naj se pšol nazaj odpre kot avtonomna cona. 

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka

tri četrtine folka je zaradi aktualnega stanja v državi že tako ali tako v popolni depri, levi in desni kralji pa še naprej lepo prilivajo bencin na ogenj.

 

ko se bo v kratkem nekomu, ki nima kaj izgubit, snela ketna in jih bo par pospravil, se bodo pa vsi spraševali, le kako je lahko prišlo do česa takega. :worship:

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče Pravkar:

 

 

ej sam vprašo sem a ni to bol jankovičev projekt pa si začo neka se usajat nazaj.

vprašo sn pa zato ker nisem iz ljubljane pa ne poznam njeniuh mestnih problemov pa nians med njimi. 

ti me pa tu kr za nekega janšista označuješ, mislim da vidiš dim kjer ga ni.

 

Ma narobe mas kolga s kanlico, samo primerjal sem primerjavo.

 

Pa tud mislim da si prej zamenjal komu sem odgovarjal, ker sem skor 100% da sem dragotu, sam nikol naumo zares vedl k je vse pobrisan

 

Lp, Ne me jeb

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 minutami:

mi lahko nekdo osveži spomin

se je njim ponujala neka alternativna lokacija?

mislim, da je bilo enkrat govora, da jim ponujajo prostore v prenovljenih stavbah roga, ampak realno, kdo bo imel za najemnino? Če sploh bodo prostori namenjeni kulturi. 

 

mal štacunc, kšn barček pa garažna hiša, da lahko nemec parkira svoj vagen 

Povezava do prispevka
rajc91 reče pred 5 minutami:

mislim, da je bilo enkrat govora, da jim ponujajo prostore v prenovljenih stavbah roga, ampak realno, kdo bo imel za najemnino? Če sploh bodo prostori namenjeni kulturi. 

 

mal štacunc, kšn barček pa garažna hiša, da lahko nemec parkira svoj vagen 

 

mislu sem prav nadomestno v tem času, k se prenavlja. Ne vem zakaj sem mel neki v glavi Ježico

 

drgač pa 

Navedek

Center Rog bo zagotovil prostore preko 500 ustvarjalcem in kreativnim skupinam na preko 8.000 m2 novih sodobnih produkcijskih površinah."

 

Povezava do prispevka
Adam reče pred 1 uro:

empatija je to, da raje vidis, da je clovek z mentalnimi boleznimi v razpadajoci stavbi namesto na zdravljenju, kolk posiljenih deklet se sploh raje ne bom vprasal

 

Bom pa jaz vprašal... koliko je posiljenih deklet v Rogu? Maš kakšne linke/dokaze za ta posilstva, ki so se glede na tvoj zapis, zagotovo zgodila v Rogu... 

Povezava do prispevka
svit reče pred 6 minutami:

 

Bom pa jaz vprašal... koliko je posiljenih deklet v Rogu? Maš kakšne linke/dokaze za ta posilstva, ki so se glede na tvoj zapis, zagotovo zgodila v Rogu... 

 

https://nova24tv.si/slovenija/crna-kronika/se-eno-posilstvo-migrantov-v-centru-ljubljane-v-rogu-dva-afganistanca-posilila-mladoletno-dekle-eden-od-njiju-je-brez-kazni-ze-zapustil-slovenijo-in-se-svobodno-sprehaja-po-evropi/

 

 

z vrha glave

 

LP

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...