Skoči na vsebino

Rog pada


BuDi

Priporočeni prispevki

svit reče pred 24 minutami:

Aha... nova24tv... 

 

Pa tudi če pustimo vir ob strani, sta bila to dva ilegalna migranta iz neke vukojebine pol planeta stran. To pa nima veze z Rogom ampak s premalo strogo mejno kontrolo in "evropskimi vrednotami". Pol, ko sta bila pa že enkrat tu, pa sta se logično usmerla v neke take liberalne centre, kjer smo vsi isti in si vsak zasluži šanso itd.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
svit reče pred 1 uro:

Če si že tako pikolovski, govoril si v množičnem posiljevanju...

 

pardon, samo eno mnozicno dokazano posilstvo

 

le kaj sem si mislil, ko sem spregovoril, moral bi vedet, da to ni dovolj 

 

EDIT: dva predatorja zelo razocarana, ker morata iskati novo lovisce zlomljenih in opitih/omamljenih deklet

uredilo bitje Adam
  • Groot, ki sir je 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
GigiGovedina reče pred 26 minutami:

skoda da roga ne bo vec.

mam lepe spomine, kakih 10+ let nazaj sem bil tam na par super partijih

predvidevam da bo zupan tam zgradil nek dobickonosni shit, malo se bo spet denarja obrnilo, kot ponavadi


Najprej gradbena jama vsaj 5let, potem pa “nadstandardna” stanovanja, hofer, in mogoce kaka galerija(ker so obljubili, da lokacija ostane zavezana kulturi) za umetnike bogatih ljubljanskih staršev

Povezava do prispevka

Fak, jaz mislm, da ma @Galko prostore v rogu.

 

Mislm skrajni cajt, da jih fuknejo vn.

 

Kva bi pa ti reku. če bi se mi fellow mn3njalničarji naselil v tvoji bajti al pa kozovcu, pa bi skupi skadil kakšn joint, se mal pofiksal pa igral igrce kulturno ustvarjal, zravm ti pa... ker si fajn fnt še obnovimo fasado, pa usujemo kakšno šipo ali dve pr sosed

 

Dobr sej tuga, so jih fuknl vn, kam bojo šli, lahk bi jim pomagal... VALDA... sam ljudje so bivali, kjer niso sploh imeli pravice bit... realno gledano...

 

 

EDIT:

 

Sm se pa slučajno pelu dans mim, murje je blo, kot je nism vidu še nikol u lajfu. Tud v tacnu jih ni tok

Povezava do prispevka
Adam reče pred 12 urami:

to nau, k je merkator 50m stran

 

jaz bi naredu tam res top class aristokratske kafice/lahkotne restavracije s pogledom na ljubljanico

 

 

our-garden.jpg

 

 

Ce je to aristokratsko, je ROG infekcijska klinika. 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 11 minutami:

Kaj zdaj, kakšen je epilog te zgodbe, so jih vrgli ven, je folk še vedno noter, kako je zdej s tem, kar potihnilo je vse naenkrat

 

pač rušijo dalje pod nadzori varostnikov in murje, life moves on

Ne verjamem da bo tud karkoli na sodišču glede pravice posesti, ker s tem so se drkal zadnje 4 leta in prav vse izgubil kar so lahko.  MOL je pršu do pravnomočne izvršbe.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 2 urama:

Kaj zdaj, kakšen je epilog te zgodbe, so jih vrgli ven, je folk še vedno noter, kako je zdej s tem, kar potihnilo je vse naenkrat

Ni še epiloga. Zgleda se je mal umirilo. Edin smreko na prešercu so še požgal.

No, ni nujno, da so bili oni, sam kdo pa drug no.

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 54 minutami:

A obstajajo kakšni renderji kako bo izgledal nov kompleks? Takoj bi imel tam flet s pogledom na Ljubljanico in grad :wub:

Ja, enkrat je bilo v reviji Ljubljana nekaj rendrov, kako bo izgledal novi kulturni center. Se ne spomnim več katero leto, a najbrž bi se dalo poiskat, ker malo dvomim, da je ostalo samo v občinskem glasilu.

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 23 urami:

Men osebno je očem bolj prijazno. Po po mestu me je redko peljala mimo Roga, sem pa dostikrat okoli Metelkove in mi gre vedno na bruhanje če moram tam mimo. Predvidevam da so se morali sosedje Roga tako počutit vsak dan in so verjetno olajšani sedaj ko bodo to greznico sanirali. 

kor bivši sosed Roga lahko rečem, da je bil, kar se tiče vzbujanja nelagodnih občutkov, galerija (sic) bar trenutek bolj konkretna postavka v tabeli

Povezava do prispevka

Tudi jaz kot bivši sosed Roga (pisarne čez cesto, pogled iz pisarne direkt na Rog dvorišče) nisem imel enkrat samkrat problema s folkom tam. Pač parkrat so imeli kake smešne alter piknike na vrtu pa enkrat je prišla policija in reševalci, ki so iz ene stavbe odvlekli truplo v črni vreči, to je bilo pa to :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...