Skoči na vsebino

Rog pada


BuDi

Priporočeni prispevki

hordak reče pred 15 minutami:

AFAIK je celo barje

 

teoretično imaš prav, ampak v praksi je tistih 4,5km med Brodom in Ježico bolj malo barja.

 

daleč največja težava je, ker gre kanalizacija čez Kleče, ki so pa največji in glavni vodni vir (zajetje) za celotno Ljubljano.

 

Berbasecks reče pred 14 minutami:

@hawa meyta  vodovarstveno celo, če se ne motim :)

 

jezuskristus, kako mi je pa to ratalo...:rofl: hvala za popravek, seveda sem mislil vodovarstveno, ja.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 16 minutami:

Joj, 10 bedakov se je našlo na kupu, vklopi zvok in glej to žalost:

 

 
Dobesedno so si upali priti pred prazno Metelkovo, lol :D

 

Neee, Metelkova je vendar štab anti-fa! Čudi me kako se jim je uspelo prebiti v to močno zastraženo utrdbo.

Nimaš kaj. RIP Meta

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 2. 2. 2021 at 19:49:

 

teoretično imaš prav, ampak v praksi je tistih 4,5km med Brodom in Ježico bolj malo barja.

 

daleč največja težava je, ker gre kanalizacija čez Kleče, ki so pa največji in glavni vodni vir (zajetje) za celotno Ljubljano.

 

 

jezuskristus, kako mi je pa to ratalo...:rofl: hvala za popravek, seveda sem mislil vodovarstveno, ja.

 

kanalizacija za Medvode, pa nevem se kere vasi hud problem

 

Strojanovi, direktno bazirani tam, doing god knows what, crickets

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 34 minutami:

Pravijo, da ni bila prazna ampak so se vsi poskrili. Potem je pa policija prišla.

Recimo da je to res, recimo da je bla v soboto čez dan polna. Med korono, ko ni turistov.

 

Ja kaj bi pa morali, spopasti se? Ja normalen folk se praviloma poskrije če nek organizirana skupina pride konflikt izzivat.

 

Povezava do prispevka

Edino, kar dam prav tem rumenim jopičem, je to, da si Metelkovci, sploh Infoshop, elegantno pljuvajo v lastno skledo s svojim debilnim odnosom:

 

 

Saj štekam, da ti mora bit res bedno, ko se nate zgrne 10+ oseb, več kot pripravljenih na nasilništvo, ampak a lahko nehaš kurcat policijo popolnoma vsakič, ko nisi zmožen sam poskrbeti za svojo varnost? S takim odnosom se mi Infoshop gabi bolj od desničarjev. 

Povezava do prispevka
GigiGovedina reče pred 58 minutami:

Ja kaj bi pa morali, spopasti se? Ja normalen folk se praviloma poskrije če nek organizirana skupina pride konflikt izzivat.

Pravijo da ni bilo niti tistega, ki jih je vabil na soočenje in jim obljubljal, da jim bo polomili noge.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Avion reče pred 5 urami:

Edino, kar dam prav tem rumenim jopičem, je to, da si Metelkovci, sploh Infoshop, elegantno pljuvajo v lastno skledo s svojim debilnim odnosom:

 

 

Saj štekam, da ti mora bit res bedno, ko se nate zgrne 10+ oseb, več kot pripravljenih na nasilništvo, ampak a lahko nehaš kurcat policijo popolnoma vsakič, ko nisi zmožen sam poskrbeti za svojo varnost? S takim odnosom se mi Infoshop gabi bolj od desničarjev. 

Ker lokalne oblasti komaj čakajo, da se metelkovci tega lotijo na svojo pest. Uredili so težave z nasilnimi imigranti z najetimi varnostniki, kar je ob trenutnem upadu kakršnihkoli prihodkov nemogoče. Obdržiš status quo in stisneš šupak

Povezava do prispevka
Bunnee reče pred 2 minutama:

to da se razumemo, da so patruljirali ob vecji gostoti ljudi (vikendi, prireditve...)

To je popolnoma druga stvar in je nevezana za migrante, saj so varnostniki in redarji bili prisotni že od nekdaj ob večerih, ko je bil povečan promet. Ne govorim o varnostnikih v klubih, ampak prav na področju celotne Metelkove.

Povezava do prispevka

Okej, iskreno se ne spomnim varnostnikov na generalnem podrocju mete pred migranti.
Se ko sem se z maričo pogovarjal, je rekla da s tem dogovorom o najetih varnostnikih drzijo oblasti - policaje od konstantnega patruljiranja.

Mogoce so mi v zadnjh dveh letih padli v oci

uredilo bitje Bunnee
Povezava do prispevka
Bunnee reče pred 3 minutami:

Se ko sem se z maričo pogovarjal, je rekla da s tem dogovorom o najetih varnostnikih drzijo oblasti - policaje od konstantnega patruljiranja.

To je, žal, strel v nogo, ker bi kakšna patrulja več veliko bolj koristila. Je pa tudi problem to, ker si Metelkovci niso enotni, kaj točno hočejo. 

Povezava do prispevka

Jaz iskreno tu ne vidim nekih ovir, ker Metelkova, za razliko od recimo Roga, kar solidno sodeluje z MOL. Recimo klubi/društva so prijavljeni, imajo večinoma urejene vse papirje, tudi MOL sofinancira del programa ... Bolj se tu gre za neko trmo/otročje obnašanje posameznikov, ki si ne bojo priznali, da sami ne zmorejo urediti kakšnega problema in da policija ni vedno represija. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...