Skoči na vsebino

[uradna] Joe Biden, najprogresivnejši POTUS


saosin

Priporočeni prispevki

Moja trditev je bila ta, da bi tebi najbrz zelo dogsjalo zivet v USA. S tem sem ciljal na to, da prepogosto komuniciras na nacin kot da je ameriski dnevnopoliticno al ulicno dogajanje kakorkoli relevantno za nase evropske al slovenske debate. 
 

In pol ti nalis neko grafiko al portret, ki pove tocno 0. Ker nismo na gnoju, sem sklepal, da ni odraz tvoje navdusenosti nad neko marginalno obliko spletne komunikacije ampak kaj bolj povednega. Zato sem vprasal za kontekst (poanto tvoje objave). Iz tvojega odgovora sklepam, da bi namesto portreta z mocnimi a zlobno homo-eroticnim nabojem lahko dal katerokoli fotko (naprimer sove, paradiznika ali soncnega vzhoda) pa bi tvoj odgovor ohranil enako sporocilno vrednost? 
 

Zakaj si pol za vraga izbral random portret z mocnim incelovsko homoeroticnim vajbom? Sprememba je sicer majhna, od limanja fotk samcev in samic sove si presedlal na samce nase  vrste, sam sklepi, ki se ponujajo sami od sebe ob tem, nekako ne sodijo k novoletni folklori. 
 

Zato ti bom ob tej priliki zazelel malo bolj razumljivo izrazanje, vec limanja fotk sov in sovic ter manj objavljanja subtilne lgbtqwifgtb+ propagande. 🥳

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 19 urami:

Moja trditev je bila ta,

Navedek

Ne razumem kje so zdej vsi tisti "nisem rasist, samo bel in zatiran" da rešujejo stvari tam kjer sistem zataji.

Navedek

In pol ti nalis neko grafiko al portret, ki pove tocno 0.

 

hahahaha

 

 

Navedek

Zakaj si pol za vraga izbral random portret z mocnim incelovsko homoeroticnim vajbom?

lgbtqwifgtb+

"nism homofob samo insinuiral bom, da je portret homo v manjvrednem smislu, tako da its okay when I do it"

 

še kak reply več pa bo mogoče padu še kak "nisem  rasist samo bel in zatiran" vibe stavek

 

stay strong, politično korektni uporabnik

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Danes sem prvič videl tale video. Kako je možno, da je odkriti pedofil predsednik v the greatest country in the history of mankind (pardon, humankind)?

 

 

 

Burgerji živijo v twilight zone? Stormajo white house, ker je orange man zgubil, lol. Ne zdemolirajo pa white house, ko gledajo predsednika-pedofila v elementu?

 

 

spacer.png

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...