Skoči na vsebino

[Multi] Biomutant


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 56 minutami:

A je bil zadnje case kak trailer al pa kak nov info o tej igrici?

 

 

Ne, vse je staro prakticno pol leta ali se vec. Ze tk ene pol leta sploh novic ni blo, pa tut ce pogledas twitter acc, so ful skopi z novicami. To je zdj prvi info od pred kar nekaj meseci

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 23 minutami:

Na začetku sem bil precej hyped, sam zdej sem vedno manj, k se mi zdi, da razvijajo kr eni, ki nimajo pojma. :D

Upam, da imam prav, ker bom ful salty, če bo dobra in je ne bom mogu igrat na PS5.

 

 

Jaz se tudi tega bojim, ker zasnova in ideja mi je res na polno top. Kokr da bi onega rakuna iz guardians of the galaxy igral

Povezava do prispevka

Biomutant: Here's Why the Developers Have Been Quiet for So Long

 

Navedek

That silence was for good reason - studio head Stefan Ljungqvist tells us that parts of the game have become bigger and more complex, but with only 20 people to make all that extra work happen. Rather than ship a buggy game, Ljungqvist says Experiment 101 has been taking its time to quietly build a truly finished product.

 

Navedek

Ljungqvist is realistic about being able to ship Biomutant completely bug free - a game with so many systems in its sandbox world is difficult to deliver without the odd problem - but he wants it to arrive in players' hands as solid as possible. “Any game is going to ship with [smaller] bugs, but I'm talking about bugs that are truly disruptive to the game experience,” he says. “We don't want to ship with that. I think that's what caused us to just wait until we were ready to do it.”

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...