Skoči na vsebino

Sandman


Weraziel

Priporočeni prispevki

lih tole pogledal

 

vi ste psihopati tle

 

k se kurcite glede gender swapov in wokenessa

 

ampak eno ki se loh strinjam

 

lucifer casting je bil disaster

 

ne morem prek tega kak slabo je blo

 

lucifer naj bi bil cinicen, sarmanten, zapeljiv

 

v tej seriji se zdi ko neka stara mamca

 

razen direktorja je hair in costume department tolk zafukal

 

shame

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 8 urami:

Zakaj bi se hvalil, da ne razumeš?

 

Nekaj delov je epskih npr. 5, 6 in 11.

Ostalo je bilo pa za 2022 nadpovprečno.

od kje ti ideja da se hvalim? mo ful mi je cudno da je komu to sranje vsec, ponavadi tud ce kaj ni po mojem okusu se vedno razumem kako je lahko drugim vsec, tukej pac ne

pogledal sem en del in pol, scenarij, dialogi, casting, worldbuilding se mi zdi res obupno slab

Povezava do prispevka

Ne sledi točno stripu, ampak ni panike, vsaj feeling stripa je dobro zajet (velik bolš kukr Lucifer serija). Tko je tudi meni bolj zabavno gledat. 

 

Zaenkrat pogledal samo prve 3 dele, edino Constantine mi je zaenkrat bl slabo izkoriščeno pa mogoče je za odtenek prehiter tempo v tretjem delu. Pričakoval sem veliko slabše zaradi Netflixa, wonky CGI bom pa že preživel

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 1 uro:

Od ostalih netflix skropucal je to osvežujoče.  Sam ne vem a je to kakšen experiment, da so vsi gayi.

 

ma ni eksperiment

 

neke netflix woke kvote

 

čeprav za joanno constantine ki je v stripu john sem zadnjič gledal nek video da je zarad copyright issues gender bender torej ženska...pravice za upodobitev lika na filmu ima menda JJ abrams pa je sebičen pesjan..tko so pa "ustvarili nov" lik

 

ne vem zakaj pa mora pol bit gay

 

#woke

 

 

Povezava do prispevka

lol

 

spet ta pogovor

 

že ntič na forumu

 

nihče ne išče

 

pa jaz osebno nisem triggered "lets kill all the gays" al neki ..ravno mi je za gaye in lgtbqlxwzet 123

 

ampak enkrat ko opaziš ne moreš  ne "odpazit" al kaj bi bla beseda

 

sploh če poznaš material na katerem bazira serija,torej strip

 

dejansko se ne spomnim kdo sexa koga s čim v stripu ker je irelevantno

 

v seriji očitno ni

 

 

Povezava do prispevka

Jozos se kurite na bedarije. Potem ste pa še leni in ne preverite. Tisti plakat na prejšnji strani, zaimki so od igralcev. Mason Alexander Park se identificira kot they/them. Boo fakin hoo, res tragedija.

Konec koncev je bil Gaiman zraven in je vse skupaj požegnal. Tako da se lahko za spremembe lahko greste kregati z njim. Na Facebooku je še kar aktiven, kdaj pa kdaj celo odgovori.

 

Serija je zelo gledljiva, mogoče ne ravno za ponovne oglede, je pa za bingewatching.

Povezava do prispevka

bedarije 

 

mogoče

 

mene zmoti ker imam strip v glavi

 

če ne bi poznal materiala od prej sploh ne bi opazil 

 

to da je gayman (sori moral sm :D ) požegnal še ne pomeni da ne gre za kompromise da se zadeva izpelje 

 

sicer pa z moje strani zabitega cis white male-a doživljam da vas razsvetljene bolj triggera da se to sploh omenja kot  kaj drugega

 

 

 

 

Povezava do prispevka

ravnokar sem pogledal 5. del in holy gaycamole :D

 

najbolj mi je smesno k to serijo naredi full predvidljivo a oni so racunali na shock value

 

Spoiler

npr takoj ves, da ma un kuhar raje od natakarce sina kot pa njo.

 

 

drgac pa okej serija za pogledat na lazy sunday. edin ne vem se, ce mi je to zakljucevanje arc-ov ok ali ne. najprej mamo 1. del in mamo zlobneza pa tko mini zgodbo v sebi, ki se zakljuci. pol presaltamo na drugega zlobneza in quest za iskanje artefaktov. k se pa to zakljuci bomo pa presaltali na novega zlobca in zgodbo.

 

aja

 

Spoiler

pa ene stvari so nareje kr neki npr unicenje rubyja. al pa un dvoboj med njim in luciferjem. mislim sej ideja je bla kr kul sam pol jzt sem bakterija, jaz sem svet, jaz sem sonce, jaz sem vesolje, jaz sem anti life (lol), jaz sem upanje. kr neki.

 

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Galko reče Dne, 29. 9. 2021 at 17:50:

mi lahko kakšen malo bolj woke kolega razloži, kaj so ti zaimki zraven? In če je to mogoče res "spol" igralcev - kaj za Svetega Frančiška, zavetnika normalnosti in IQ-ja nad 80, ima to veze s TV serijo?

ma desire je bil they/them že v stripu, t.j. v zgodnjih devetdesetih

 

pomojem je to prva legit raba zaimkov v masovni kulturi, čeprov mal tugica implementirat ta kvalifikator zarad enega samega lika

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...