Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

sekretar reče pred 14 minutami:

Lahko priporočite kakšno legit evropsko trgovino za tekaške čevlje, ki pošilja v Slovenijo? Naroil bi en NIke model (tekaške, ampak bolj za šetnje), pa jih je zmanjkalo na uradni strani.

 

https://www.keller-sports.com/brands/nike/running/runningshoes/men/

 

Poglej tle, če dobiš kaj. Če si narediš membership maš še neke dodatne popuste, pa zastonj poštnino se mi zdi. Plus ob prvem nakupu dobiš pomoje nek dodatn popust, tko da te tist membership v bistvu ne pride nič na konc. 

 

Maš pa itak cel kup teh trgovin, kakšen runnerinn mejbi? Tomas sport slovenski ma dostkrat tud kšne modele dost znižane...

Povezava do prispevka
sekretar reče pred 22 minutami:

Počekiral obe, žal nikjer ni več na voljo moje cifre ... Vseeno hvala! sem si shranil za v bodoče. Če ima kdo še kak predlog, dobrodošlo.

 

Shop4runners? Wiggle? 

 

V skrajni sili fukn v idealo.de al pa idealo.co.uk model pa cifro, pa ti bo vrgl vn kje je najcenej. Mal boš mogu edin vrjetn časa porabt, da najdeš trgovine, ki pošiljajo v Slovenijo. Jst skoz prek idealo preverm, kjer so najcenej cene, so ble pa še vse trgovine legit prek ideala, pa sem že kar z velik različnih naročal.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Ma če bi hotel kaj popravljat pri sebi bi se moral itak posnet pa primerjat s tabo.... 3:15/km? Tole na posnetku meni ne deluje glih tak tempo :D Jaz imam svoj personal best 3:30 pa sem res uno šprintal kolikor je dalo :D

na posnetkih zmeraj izgleda počasneje kot v živo

 

pa verjemi mi, jaz sem imel občutek, da gre 3:15 :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 minutama:

damn nice, predvidevam da se profesionalno ukvarjaš s tekom or smth....

 

Jaz mam podobne čase če grem s kolesom :D

ha daleč od tega, da bi bil profi

 

za primer svetovni rekord v maratonu pri ženskah je na 10 km dve minuti boljši od mojega osebnega rekorda tak da ...

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 minutami:

Gledam malo rezultate ljubljanskih 10km pa bi bil imo med 10, če ne še višje... v moji knjigi je to profi level... in drugače otroštvo v keniji si imel zajebano? :D:D

2017 sem bil med deset, 2018 sem bil okoli 15., lani sem pa čisto pogorel, tak da ja 

 

drgač pa jaz nisem iz kenije sem iz bolj zakotnih krajev ...

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 50 minutami:

Katero uro se kaj priporoča za amaterski tek... zdaj sem imel amazfit sam je ravno včeraj brickala pri nameščanju nekih posodobitev :D Sem pa v cenovnem rangu malo denarja malo muzike, vse kar rabim je točen gps in to je to, ne nosim ure nikjer drugje kot pa na teku.....

 

@coupet prodaja svojega Garmina.

 

Za 100e ne bos dobu boljse ure.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...