Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

A obstaja kaka stran s testi točnosti gpsa? Zanima me predvsem za smartwatch, ker tale kitajski amazfit me drka v bučo in me tracka kdaj kar ene 20m stran od ceste po kateri grem :S Zdaj pa iščem uro, ki ima predvsem gps dober, vse ostalo me niti ne zanima toliko...

Povezava do prispevka

dcrainmaker in ostali, ki testirajo svašta in svega športnih ur imajo vedno zraven tudi primerjavo gps trackov različnih ur. moraš pa vedeti, da ima večina ur ponavadi identičen gps čip (se mi zdi, da zadnje čase uporabljajo sonyjeve), tako da neke hude razlike potem verjetno ni.

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

Apov 'Kipketer' Sic. :ododava:

 

edini na forumu, ki bi preživel v Afriki, vsi ostali bi pocrkali. :rofl:

Samo tako za primerjavo, še vedno sem malo manj kot 25 (petindvajset!!!) sekund na kilometer (ja kilometer) počasnejši od tempa Kipchogeja na MARATONU, ne me jebat

Povezava do prispevka
apovsic reče pred 6 minutami:

Samo tako za primerjavo, še vedno sem malo manj kot 25 (petindvajset!!!) sekund na kilometer (ja kilometer) počasnejši od tempa Kipchogeja na MARATONU, ne me jebat

 

to so informacije, ki jih kot navdušenec nad športom sicer sprejmem v mozeg in jih razumem, ampak v kontekstu širše slike so mi takšni časi praktično nepojemljive abstraktne zadeve. pač ne zmorem razumet, kako je to sploh fizično mogoče.

 

nekako podobno, kot če bi se začela pogovarjat o miljardah. razumem, ampak v bistvu ne razumem. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Kastor reče pred 5 minutami:

Kako sanirat zjebano tetivo... ni še strgana, boli pa ko pes, glede na to da skoz tečem v hrib, sam še čakam kdaj bo zadost :( 

Uf, tetiva zahteva dolgotrajno mirovanje, mogoc tut kaksna operacija ni za odpisat :/ poleg ligamentov, najbolj "neprimerna" mozna poskodba...

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

@apovsic: kaj jemlješ med daljšimi teki? Poleg drogic glede na čase.:avadodo:

Cuzam gele, pa pijačo ko je malo topleje, zdaj ko je ta kurčeva vročina pa ne tečem daljših

tiesto reče pred 4 minutami:

Tezko rect, a je sanacija napol al totalno zjebane ahilove bols :D sam bi sigurno probal sanirati dokler shit hit the fan.

Bo kdo povedu, ki je ze mel izkusnjo z ahilovo.

 

Kastor reče pred 8 minutami:

Se pravi guramo dalje dokler se ne strga pa potem razmišljamo o tem :D 

Ne se hecat z ahilovo, če boli takoj prekini vadbo, ker ko enkrat zjebaš ahilovo boš fejst plačal sanacijo ( tako denar kot čas) pa še potem bi ziher. Aja pa obrni se na koga ki se spozna na te stvari, ker ahilova je preresna stvar da bi jo preko forumov reševal

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

+1 na to glede tetive, šef si jo je strgal med fuzbalom, pomoje je pol leta imel rehabilitacijo. Ko se je malo sprostil in nekaj športal je takoj obnovil poškodbo, spet par mesecev. Nehaj in pojdi k zdravniku ali kaj podobnega.

 

@apovsic: kaj so zate daljši teki? 60? 90?:D

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

+1 na to glede tetive, šef si jo je strgal med fuzbalom, pomoje je pol leta imel rehabilitacijo. Ko se je malo sprostil in nekaj športal je takoj obnovil poškodbo, spet par mesecev. Nehaj in pojdi k zdravniku ali kaj podobnega.

 

@apovsic: kaj so zate daljši teki? 60? 90?:D

15 km in več

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Untitled2222.png

 

zmer grem na jošt pa pol kombiniram različne traile, zdej sm ufural 3 trase k jih bom skos treniral, na tej zgorej je ubistvu še največ teka, na drugih dveh je več poudarka na višincih, če ne bom jutr preveč od šihta sfukan bom šu najtežjo k ma okol 1150m višincev

uredilo bitje schatzi
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Kastor reče pred 19 minutami:

Saj verjetno si že kdaj napisal sam daj a lahko napišeš tvoj režim treninga, recimo za en mesec, če bi se recimo spravil resno laufat pa da začnem medalje pobirat po lokalnih tekmovanjih :D (btw katera znamka čevljev je to?)

Lahko si pogledaš moj Strava profil: https://www.strava.com/athletes/26202863

 

Copati so pa ASICS, razen drugi iz leve je Nike.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...