Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 1 uro:

Na začetku je bilo boljše, samo se je izkazalo, da je to bolj posledica neigranja košarke kot samih tablet... Mam tudi jaz vezano na višince vse skupaj, če pretiravam je kar suffer, še posebej en dan po treningu.

 

Kolk mate kaj km na teden povprečno(pa višincev)?

 

a pa si pojačal na 2x2 tableti?

 

ko sem čutu obremenitve sem imel okol 40km na teden pa 3km višincev,  zdej čez zimo mam pa v planu delat podobne razdalje pa samo 1-2km višincev. kaj bom pa realno delal pa ne vem, vse si prilagajam glede na počutje.

Povezava do prispevka
schatzi reče pred 1 uro:

 

a pa si pojačal na 2x2 tableti?

 

ko sem čutu obremenitve sem imel okol 40km na teden pa 3km višincev,  zdej čez zimo mam pa v planu delat podobne razdalje pa samo 1-2km višincev. kaj bom pa realno delal pa ne vem, vse si prilagajam glede na počutje.

Sem pojačal na 2x2, kilometrino imam podobno 41,3 zadnji mesec, višincev pa samo 1k... sem poskusil mal gorski tek pa ekstremni nakloni niso zame, rad imam tak teren, da je še možno vsaj nekaj capljat na mestu :D

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 24 minutami:

damn, 100 do 150km na teden :ododava:. to greš vsak dan, ali imaš kak dan rezerviran za ekstra dolg in počasen tek recimo (20, 30+km?)? daj malo opiši svoj povprečni trening teden prosim.

skoraj vsak dan ja, zdaj imam malo več frej, ker delam več daljših tekov

 

sicer pa na oko:

pon: 10-12 uizi

tor: 15 stopnjevalno

sre: kake distance (recimo 5x1000 ali kaj v tem stilu)

čet: 10-15 po občutku(odvisno kako so noge)

pet: ene 15, včasih v enem kosu, včasih več, včasih še malo po klancih ipd.

sob: kak hitrejši tempo tek (recimo 8ka za 3:40/km ali kaj podobnoge)

ned: daljši 20-25 km tek

 

Pa pozimi malo počasneje pa dlje, proti poletju pa je več distanc pa manj kilometraž

Povezava do prispevka

A obstaja kak tekaški siromak, ki ne rabi ure za nič drugega kot tek in bi mi lahk svetoval kakšno budget zadevo s točnim gps :D 

 

Trenutno gledam:

- Garmin forerunner 55

- Coros pace 2

 

Tale coros me sicer zelo zanima, samo nočem da se ponovi zgodba z mojo amazfit 1, ki ima na trenutke res shit gps in me popizdeva, ko mi ne grabi segmentov na stravi :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

A obstaja kak tekaški siromak, ki ne rabi ure za nič drugega kot tek in bi mi lahk svetoval kakšno budget zadevo s točnim gps :D 

 

Trenutno gledam:

- Garmin forerunner 55

- Coros pace 2

 

Tale coros me sicer zelo zanima, samo nočem da se ponovi zgodba z mojo amazfit 1, ki ima na trenutke res shit gps in me popizdeva, ko mi ne grabi segmentov na stravi :D 

 

Izmed teh dveh ti predlagam Garmina samo sm itak Garmin fanboy ampak pac zadeva dela in 55 ni glih hudo drag. Plus lahko se dodas musko in se povezes preko BT da ne rabis kablov.

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
apovsic reče pred 5 urami:

Zgleda je bil cilj malo preveč optimističen in še prehitro sem začel, tako da sem drugi krog močno popustil. Vseeno 2:46, ni glih slabo :D

 

Čestitam. :D :worship: Jaz sem danes prvič laufal maraton pod 3:15 (3:13:46). Je blo pa vreme idealno pa pasalo je, ko ni blo take gužve. 

Povezava do prispevka
Smilion reče pred 12 minutami:

 

Čestitam. :D :worship: Jaz sem danes prvič laufal maraton pod 3:15 (3:13:46). Je blo pa vreme idealno pa pasalo je, ko ni blo take gužve. 

Bravo, lep rezultat.

 

Meni je bilo tudi vreme všeč, čeprav moram priznat, ko me je čez Vodenikovo pošteno pribilo drug krog in smo šli čez Večno pot me je začelo malo zebst.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...