Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

jaz sem včeraj končno uspel imeti povprečj pod 6min/hm na 6km teku.....5:30/km ali 5/km so mokre sanje....sem star, desno koleno operirano, levo še malo biksa + hrbtenica ...defektaža :)

 

je kdo iz kranja in za kako tekaško druženje? 6min/km oldies run? :)

uredilo bitje kmetek
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 13 urami:

jaz sem včeraj končno uspel imeti povprečj pod 6min/hm na 6km teku.....5:30/km ali 5/km so mokre sanje....sem star, desno koleno operirano, levo še malo biksa + hrbtenica ...defektaža :)

 

je kdo iz kranja in za kako tekaško druženje? 6min/km oldies run? :)

@Skunko -ta kontaktiraj :)

Povezava do prispevka
kmetek reče Dne, 11. 5. 2022 at 20:20:

jaz sem včeraj končno uspel imeti povprečj pod 6min/hm na 6km teku.....5:30/km ali 5/km so mokre sanje....sem star, desno koleno operirano, levo še malo biksa + hrbtenica ...defektaža :)

 

je kdo iz kranja in za kako tekaško druženje? 6min/km oldies run? :)

Kaj pomeni zate star?

 

@Smilion: žival:ododava::ododava::o

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 urami:

Čestitke za 10. mesto @apovsic, sam sem mislil da greš na 42 laufat :D

saj dejansko me je tako sram, da ne vem če bi sploh sprejel čestitki ;)

 

skratka:

zadnja tri tedne so me nekaj meča jebala, samo sem bil prejšnji teden na masaži, pa je šlo na bolje, pol sem pa v sredo delal ritem v tempu tekme, pa me je spet začelo zategovat, pa sem rekel saj do tekme bo, kurac je blo na 2. km sem že čutil, na 6 sem samo v out zavil, pol sem se po ene pol minute vrnil na progo, ene dva km me je še zategovalo, pol je bilo pa bolje,

samo problem je bil ker če sem pospešil sem začutil da me zateguje, tako da sem v dokaj počasnem ritmu (zame), samo sem tekel precej po peti, tako da sem se matral enako kot v polnem ritmu, vmes sem ujel prvo žensko, pa sem ji rekel, da ji bom za zajca, ker sem videl da je čisto paf, pol sva šla do 17 km skupaj, pol je pa mene pobral, tako da sem ji rekel srečno, jaz sem pa spustil, pa šel "iztek" do konca (aka zelo počasi, samo hitreje ni šlo)

 

pa še vroče in vlažno je bilo v tri pm

 

dobra stran: vsaj maraton nisem šel, ker to bi bil šele polom :P

  • Račka +1 4
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Ker je poleti mal bedna iz mobitelom laufat (nimas zepov, za jakno pa prevroce), razmislam o teh pametnih urah. Valda se da na njih nastavt spotify pa stravo? Ker sm ifag user in mam vse aplikacije vezane na ifag racun, mi verjetn kot iwatch ura ne preostane?

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 5 urami:

Ker je poleti mal bedna iz mobitelom laufat (nimas zepov, za jakno pa prevroce), razmislam o teh pametnih urah. Valda se da na njih nastavt spotify pa stravo? Ker sm ifag user in mam vse aplikacije vezane na ifag racun, mi verjetn kot iwatch ura ne preostane?

 

Garmin 245 music

 

Če nisi tolk v sceni napiši "ime ure" dc Rainmaker review in boš dobil vse info ki jih rabiš. 

 

245 rabljena se dobi za 180e kar je kr hud deal. 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 7 urami:

Kk je pa z internetom, mors sim tiscat v uro al gre vse prek GPS?

 

uro pa telefon prek bluetootha povežeš z garmin connectom, to maš pa povezan s stravo.

 

predvidevam, da prek bluetootha tut povežeš telefon s spotifyjem in ti glasbo downloada na uro.

Povezava do prispevka

Sem končno šel probat Hoko in mi je na nogo najbolj sedel Clifton 8. Prvi vtis je bil, kot da se mi čevelj sezuva (kar je rekel tudi prodajalec), ampak se hitro navadiš. Po prvem teku sem opazil, da so res totalno udobne in mehke, skorajda preveč za moj okus. Po tretjem malce daljšem teku sem se navadil občutka in sem zadovoljen, komaj čakam test na 20km, ko jih uležim.:D Se pa noga počuti neprimerno boljše kot pa v Adidas SL20.2. Me pa res malce skrbi koliko časa bodo zdržale.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 20 minutami:

Daj poročaj res koliko časa zdržijo, bi šel probat za traile hoko, sam imam res občutek, da se bodo razpadli bliz 400 km uporabe :D 

Challanger zdržijo precej več kot običajne cestne Hokice, ti lahko iz prve povem, so tudi na 400+ km, ostale Hokice so zdržale nekje v rangu 200-300 km

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 1 uro:

Zakaj so Hokice tako kratkega obdobja potem? Rincon 3 ali ASICS NOVABLAST 2?

ne vem zakaj, pena na podplatih se pri meni zelo hitro obrabi, in potem podplat ni tako odziven kot bi si želel

 

je pa mogoče res, da če ne delaš na taki intenzivnosti kot jaz se bo dlje zdržalo

 

pri meni novablast > rincon, rincon so mi prevel mehki, rajši mam malenkost bolj trše, je pa seveda odvisno kako tebi paše

Povezava do prispevka

hoka speedgoat 4 sem glih fuknu stran po 370km. skos so mi šli na kurac, za moje pojme čist premehki, za klance se mi je zdel da porabim ful več energije, filing je bil k da furam avto s spuščenimi gumami. podplat je bil tut že kr sfukan od skal.

 

isto sm stran vrgu raidlight responsiv dynamic, z njimi sem naredu samo 265km. podplat je porazen, dejansko me je zarad njih hrbet začel bolet pa zgoren sloj se mi je začel trgat pri straneh, to se mi ni naredilo še pri nobenih čevljih. @Kastor ne vem kako ti lahko laufaš v teh smeteh :D. od obutve, ki jo imam, so mi slabši samo nike air zoom terra kiger 6, te superge so res bruka za nike.

uredilo bitje schatzi
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 5 minutami:

ne jih metat, stran raje jih prodaj :) ali šenkaj meni :P

 

danes bil v hervisu in sprobal Brooks Launch 8 in Asics Gel 13....oboje mamljivo lahki.

daj pazi, da te ne posrka notri :P

 

jaz sem enkrat pozabil copate na železniški postaji in nisem pogruntal 1 mesec, da jih ni, dokler mi ni jih vrnil eden, ki živi tam in jih je pospravil

zadnjič odpiram eno škatlo v katero imam stvari za zimi, pa sem videl, da imam še dvoje (novih!) copat notri

sestra je vzela par copat za otroke (dela v šoli),da jih sprobajo in ko je vrnila tiste ki jim niso bili prav, nisem vedel katere copate so otroci vzeli (pač v vrečo sem vrgel cel kup copat, ki so malo znucani, niso pa zanič, pa sem rekel, naj poberejo kar hočejo, ostalo pa naj se vrne)

 

skratka imam preveč copat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...