Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
kmetek reče pred 5 minutami:

O čem vidva? Kaj menite o FENIX 6X PRO 440€?

o tekaški tekmi

 

za ure pa je nekdo na eni od prejšnjih strani nalimal link do strani, kjer se ocenjuje ure, tako da tam poglej, jaz ima izkušnje z Graminom le preko Forerunnerja

Povezava do prispevka

Sem sprobal, dosti boljši občutki kot pri Cliftonu. Sicer samo 6.5km za prvič, ampak kar dosti v klanec in dolino, pa se mi zdi precej stabilen čevelj. Blaženja je zadosti, pa tudi so širši kot izgleda ko jih vzameš iz škatle. Jutri še malo daljša ravninska, pa da vidim kako bo. Predvsem se mi zdi, da mi noga ne skače toliko.

 

@kmetek: delam v Kranju, ampak laufam pa nikoli tam. Ko bo hladneje pa se lahko vseeno zmeniva za kdaj. Trenutno je prevroče in se nočem vozit cel smrdeč še eno uro domov.🤣

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 13. 7. 2022 at 8:51:

Bil 2 let zapored, letos edini dan, ko imam druge obveznosti in ne morem na ta trail. Priporočam drugače, folk je prijazen, trail zajeban, se pa lahk namočiš v idrijščici po trailu :D 

 

Idrijščici je reku :rofl: :P

Povezava do prispevka

Jaz imam Powerbeats Pro in so mi vrhunske ... dober, poudarjen bas, pa v bistvu preferiram, da se jih zatakne za ušesa, ker vse ostale športne, ki imajo samo silikonske blazinice, mi sploh poleti ob švicu začnejo drset iz ušesa. Sem sprobal že Bose Free Sport in Phillipsove, pa tudi kakšne bolj cheap,  so mi tudi glede zvoka bili ti Beatsi najboljši.  Baterija mi tudi drži po 7 ur, s polnjenem v škatli po 18 ur, tako da jih polnim enkrat na teden, tudi z Bluetooth povezovanjem ni nobenih problemov. 

 

The Powerbeats Pro Is up to $75 off Now During Amazon Prime Day 2020

uredilo bitje Smilion
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 8 urami:

Hey folks

 

ene solidne tekaške waterproof ANC true wireless slušalke, da ni treba oropat banke? ;)

 

Poglej za anker sports. 

 

Sam mam jabra sport pace in so čist vredu samo sem jih enkrat opral in je zjebało baterijo. Mislim še vedno delajo samo jih je treba skos polnit. 

 

Pa kakšne jabra elite 65 bi mogu dobit zdej że poceni. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...