Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Thermo-regulation
Its unique texture promotes air circulation and allows a perfect balance between the outside and the inside. In this way the body remains at the same temperature without sudden changes. A real protection from the cold in winter and from the heat in summer.

Shock absorber
The 360 ° compression dampens the "shock wave" effect on muscles, veins and joints.

Massaging Fiber
Every moment activates a micro-massage bringing well-being and lightweightness. Patented fiber.

Ultra-resist
Tear-proof test under normal conditions of use.

Ultralight
It does not retain water and remains light in all conditions.

D-tox
Significantly reduces lactic acid during exercise.

K-protect
This ergonomic tongue supports the patellar tendon and reduces vibrations by up to 8%. The best ally of your knees as you go to the limit on steep descents and intense and fast technical routes.

Anti-fatigue
Attenuation of shocks and vibrations on muscles, veins and joints increases resistance to effort.

 

:devil:

Povezava do prispevka

Fantje, sej vem, da sem star, ampak ne se hecat s kompresijskimi štumfi :D, js ne grem več laufat brez njih.

 

Sicer sem genetsko nagnjen h krčem v mečih, ampak teli štumfi pri meni delajo čuda glede tega. To mi je del opreme (poleg superg), pri keri se mi ni problem skeširat. :wub:

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 6 minutami:

Kateri si kaj vzel? Poceni 4-5€ čina ali orenk 20€?

Moji se gibljejo tam okoli 40 € :).

 

Mam sam dvoje superge, pol se lahk pa za druge stvari stegnem :D.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka

Gorann boš postal če:

- si boš v letu 2024 rekel, zdaj bom pa res pojačal tek in začneš laufat 2 km na teden,

- boš pritisnil kako žensko prek tinderja, po možnosti balkanskega porekla (tko južni južni balkan),

- boš ves čas apovšiču razlagal kako ma zjebano tehniko teka.

Povezava do prispevka

Ti se čist preveč z njim obremenjuješ :D Jaz bi ga po 2 letih treninga lahko prehitel na Polževem, sam glej, se le poznamo tukaj gor in mu nočem delat brukic ...

 

plus zdaj mu visi slika mojega doma v dnevni, tako da tehnično gledano sem jaz zmagal <3

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...