Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Če obuješ neke cheap scene te zna ožulit, zdaj če so legit tekaške potem ni težav. Jaz ko sem začel s tekom, nisem šel prvo v decathlon fuknit 200€ za opremo, pač sem začel s tistim kar sem imel in to so bili pač štumfi za everyday in sem jih dobil parkrat po pički, sploh ko sem šel kako daljšo traso.

Povezava do prispevka

Lep typo :D

Dokler nisem začel laufat v športnih /tekaških nogavicah sem imel skoz težave z ozuljenjem. Kokr ti nogavica ne stoji na miru imaš lahko težave. Imel sem en drug model istega proizvajalca, se mi je zdel mal čuden, moram prav pogledat, če sem narobe kupil. Najbrž vseen kombinacija mal slabši štumf, pa mal bolj trd čevelj. Pa štumf enostavno vržeš proč, čevelj mal bl stisne, sploh ko ni ne vem kok star. V bistvu sem imel srečo, da sem lahko še prekinil, sem šel na 25k.

Povezava do prispevka

lahk je bla pa čist ena x stvari in si samo štumfe za brezveze stran vrgu.

 

jest nisem nikol imel problemov z žulji, pol pa kr naenkrat lansko leto fašem žulj na podplatu tko čez pol pete, res ogromna zadeva. sploh nisem dojel, da ga mam, ene 2 dni mi je bil čuden filing na peti ampak nisem posvečal nobene pozornosti, pol pa tretji dan začne pečt med tekom in pridem domov in sam gledam wtf. pomojem se mi je skor 1 mesec celila peta.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...