Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Jaz pa včeraj s frendom na najbolj blatnem trail polmaratonu (NajNaj21).:lol: Res zabavno, skoz dež, sodra, 5 stopinj... Vmes sem sicer malo pritegnil ob tla na spustu, ko sta se dva debila ustavila pred mano in se nisem mogel ustavit (jebemti Pulsar trail brez gripa), da sem bil umazan ko pujs po celi desni strani. Na srečo je bil vmes potoček, da sem se za silo umil. 10/10

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

True, sam glede na to, da imam v planu razvalit hrvaško trail ligo letos, sem moral zagrizniti tudi v paško kislo kamenje :D  Tole tvoje sem pa spremljal preko mojega trenerja za tek, mi je konstantno prodajal ta tek kot najlepši, no na koncu ste rili po blatu ko pujsi :D

 

fun fact, na pag trailu je del proge po morju do pasu, ker je organizator ultra sposoben, ni šel preverit kakšno je stanje letos, itak je bila voda čez glavo in sem moral ene 100m preplavat :D

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Dejansko si pomoje našel edini termin, ko ni nič.🤣

 

Moje vprašanje, a je kdo že bil na katerem od teh glavnih maratonov po Evropi (London, Berlin, Pariz)? Verjetno je najboljše se prijavit vsako leto pa upati na loterijo?😅 Po času še par let nimam kaj praskat, moram za ~35 minut zbit čas.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Sem šel probat 30km UTVV v lastni režiji (Vipava center-Nanos-Vipava), če že na dejanski tek 60km ne morem letos. Na Nanosu me je skoraj odpihnilo, smo šli samo smotani gor se mi zdi. Vmes so me krči prijeli na 20km, ampak je dodatna doza elektrolitov, tekočine in čokoladka pomagala. Sem si pustil dovolj rezerve, da se nisem preveč zmatral, ampak dober trening za drug mesec. Priporočam, razen zadnjih par km bi šel raje po kaki drugi poti.

Aja, pa zastavice so že postavljali za 100km.

IMG_7633.thumb.jpeg.a8a3218dd73dde3ea14451cd8f27dcbd.jpegIMG_7639.thumb.jpeg.c498ce4d33a900a29f4633c121c9958a.jpegIMG_7628.thumb.jpeg.a96edab971431343f63a030fab9ae5b3.jpegIMG_7641.thumb.jpeg.d1a209f87aab78baf13d38be85660736.jpeg

 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

@shure Svaka čast, mene takale turca čaka v soboto :), držim pesti za lepo vreme.

 

BTW gre še kdo v Vipavo (v resnici Ajdowšno) za vikend?

 

@Kastor ker očitno nisi nagnjen k težavam z meči :). Js mam že neki časa compressione od CEP-a (toplo priporočam) in je pri bolečinah v Ahilovih zaradi našponanih meč svetlobna leta razlike glede na navadne športne štunfe.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka

Neki se s Šmarko spogledujem. Sm me skrbi višinska na kratko razdaljo. 2km in 300 višincev. Sem navajen na 20  km in 500 vm bolj.

 

Kje se najbolj splača tečt, oz kje je kaka standardna trasa. Men se zdi se najbolj logično od Lipe do Zavrha pa pol gor.. Palce ja, palce ne? Še nikoli nisem z njimi tekel.

 

Danes sem šel do Urha in nazaj. Pa pozabil, da je pohod ob žici in tek trojk. Kaka gužva je bla. Še old men shouts at clouds moment - Je res treba štant s pivom sred Golovca?

Povezava do prispevka

Rabim neke nove "šuhe" aka trail varianta (večinoma hodim daljše razdalje, občasno kaki pohod, ampak bolj kot ne ravnica in malo gozd, makedam itd).

Trenutni mi skoraj "razpadajo", kaj priporočate? A naj zavijem v prvi Hervis in tam kupim.. Bi pa nekaj da malo vsaj "blaži podpalte in gležnje"... Budget do 100€ cca.

Včasih tudi po 20 ali 30km razdalje sekam (hoja, hike).

Povezava do prispevka

Sam sem kupil torrent 3 od hoke za okol 100 na misterrunning, men zelo dobri. Poglej ce je še akcija. Scer pa, med priznanimi znamkami, ki imajo akcijo v tem rangu, skor ne moreš falit.Salomonke so men all in all se najboljše.

 

https://www.misterrunning.com/en/hoka-one-one-torrent-3-mens-trail-shoes-bluesteel-dark-citron-1127914-bdct.html

uredilo bitje BigBadWolf
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...