Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Nice, jaz sicer iščem bolj traile 2. kategorije al kako bi se izrazil, take bolj pure amaterske in slabše organizirane. Sem se pa zdaj prijavil na Malaga maraton, ker sem zamudil Valencio prijave in nisem sploh pričakoval, da ga razprodajo že skoraj leto vnaprej :S 

 

Od trailov pa zaenkrat haram po hrvaških zadevah, nekaj gledam še hrvaške otoke, ki imajo dvodnevne zadeve, v smislu prvi dan en otok, drugi dan drugi in potem seštejejo rezultate.

Povezava do prispevka
kmetek reče Dne, 6. 4. 2024 at 9:13:

Treadmill funkcija ko tečem na tekaški progi/stezi v fitnesu, kok mislite, da je "natačno"? Komu bolj verjeti, Garminu ali tekaški napravi?

Kaj misliš? Nekaj kar ima dejansko senzor, ki meri obrate na sami napravi ali nekaj kar meri zibanje tvojih rok/telesa.🤣

Povezava do prispevka

Tole uporabljam: https://www.garmin.com/sl-SI/p/770963

 

Dela kar točno, sem v tem času že dobil toliko občutka, da vem na katerem teku mi laže, kar se redko zgodi. Za primerjavo:
April 2020, ko sem začel sem imel pri 10km ravninskem teku pace 5:28/km in 154HR. Resting heart rate aprila 2020 je bil 54 BPM, zdaj ga imam nekje okoli 40, odvisno od obremenitve med tednom.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...