Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Eh, najbolj fino je, ko v supergah tečes mimo tekačev na smučeh, kar se mi je lani parkrat zgodilo pri nas, ko so uredili tekaške proge blizu ceste 😁.

 

Je pa fino, da so splužili kranjski stadion, sem mel v zadnjem tednu dva fina treninga gor, ne da bi rabu drsalke 😁.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka

7km prog, edino en del so razrili debili s 4-kolesniki ali nekej podobnega. Ampak to bolj nekje, kamor ponavadi pametni ne grejo. En del je zasnežilo in sva praktično šla po 10-20 cm svežega snega. Bo pa sigurno po torku narejenih še več prog. Če je kdo od blizu se vseeno splača.

0F973842-3CED-489F-BA10-1C6ECDBA9FEB.thumb.jpeg.a594ef3c5db72fd2972dd8e35060d788.jpeg

 

@Skunko: jaz sem noob in grem ponavadi vseeno hitreje kot moj počasen tek, nekje s polmaratonsko hitrostjo. Če pa kdo obvlada ga ne boš ujel. :D

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Evo gorann 1.1 ver confirmed :D

Gorann boš postal če:

- si boš v letu 2024 rekel, zdaj bom pa res pojačal tek in začneš laufat 2 km na teden,

- boš pritisnil kako žensko prek tinderja, po možnosti balkanskega porekla (tko južni južni balkan),

- boš ves čas apovšiču razlagal kako ma zjebano tehniko teka.

 

2023 ni 2024 so i'm in safe zone :D

Povezava do prispevka

Če je kdo imel še kake dvome glede Misterrunninga: moj raztrgani Salomon Adv skin 5 mi bodo lepo zamenjali z novim, brez kakršnihkoli zapletov. Edino poslat sem moral na svoje stroške, kar je pa pomoje večinoma tako. Dva tedna sem brez, pa ga že pogrešam. Na srečo je vsaj toliko snega, da me ne mika preveč rinit na traile in nadomeščam s Kinomapom na stezi.

 

@kmetek: Sem stestiral Salomon Speedcross 6 še v snegu (v blatu dober grip) in tudi delno ledu, pa mi ni popolnoma nič drselo. Manj kot moji z Veriga Lesce derezami, sem jih za brezveze nosil gor. Tole je še najbolj ravninski del, je precej strmo na začetku na Slivnico. Za 77 eur top nakup.:D

1345192407_ImagefromiOS(2).thumb.jpg.703a30b6cc759bb9cb7816df4f9b4b63.jpg

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 6 minutami:

Zaenkrat res ne tečem neke dolge zadeve, mi je pa ful smotano telefon v štumf tlačit, tko da bi bilo tole pomoje optimalna zadeva. 

Saj malo se hecam. :D Lahko daš tudi flašo, sam vsaj obrni da bo zadaj. Izgleda pa kul, sem videl na slikah da imaš tudi zadrgo. 

Povezava do prispevka
shure reče pred 7 urami:

Če je kdo imel še kake dvome glede Misterrunninga: moj raztrgani Salomon Adv skin 5 mi bodo lepo zamenjali z novim, brez kakršnihkoli zapletov. Edino poslat sem moral na svoje stroške, kar je pa pomoje večinoma tako. Dva tedna sem brez, pa ga že pogrešam. Na srečo je vsaj toliko snega, da me ne mika preveč rinit na traile in nadomeščam s Kinomapom na stezi.

 

@kmetek: Sem stestiral Salomon Speedcross 6 še v snegu (v blatu dober grip) in tudi delno ledu, pa mi ni popolnoma nič drselo. Manj kot moji z Veriga Lesce derezami, sem jih za brezveze nosil gor. Tole je še najbolj ravninski del, je precej strmo na začetku na Slivnico. Za 77 eur top nakup.:D

1345192407_ImagefromiOS(2).thumb.jpg.703a30b6cc759bb9cb7816df4f9b4b63.jpg

 

Tečeš tudi po "celem" snegu? Kako takrat preprečiš snegu, da ti pride v copate? Z nekimi mini gamašami? Ali si pač rečeš fuck it in se sprijazniš s snegom v čevljih :D?

Sam se namreč sprašujem, kako sedaj hoditi po bližnjih kucljih, ki jih je pobelil sneg. Ker s težkimi zimskimi gojzarji se mi po šihtu res ne ljubi skakati naokoli.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 58 minutami:

Aha, nisi pa nikoli denimo kakšno uro gazil po celem snegu? Ker takrat ti verjetno ne-goretex čevlji ravno tako premočijo. Zanimiva rešitev s temi štumfi, kaj za en firmo maš to?

Nisem probal, ampak domnevam, da 100% premočijo. Saj skozi verjetno ne, ampak okoli pa pride noter. Tele sem si nabavil: https://www.sportna-oblacila.si/izdelek/nepremocljive-nogavice-bamboo/ Niso mi predebele, dovolj tople, pa še zdi se mi da kar dobro drži čevelj.

 

@kmetek: ah, v zadnjem času sem si nabavil dosti opreme, ki je prej nisem imel. Več sem zapravil za športne zadeve kot pa za normalne obleke.:panika: Ultralahke zložljive palice, tekaški ruzak, drugo bi pa večinoma kar lažje pogrešal.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

GTX je brezveze za sneg in nalive. Premočilo bo v vsakem primeru in boš imel potem na vsaki nogi napojene cokle. Tečeš v lahkih in najbolj propustnih copatih in gre vse ven, praktično nobene dodatne teže in še copati se ti lepo sčistijo, da so kot novi potem. Edino seveda ne smeš imeti preveč občutljiva stopala na mraz. Poleti pa sploh ni problem po lužah tečt, ker je toplo in ti lepo hladi stopala. :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...