Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

MaDrung reče pred 1 uro:

Jaz pa sem premagal prva dva mini bossa v Sekiro, pa se mi ne da več cajta zgubljat na tem xD

Enostavno predolgo traja, da pridem do bossa. Oziroma problem je kok generično ponavljajoč je ta del.

 

Namesto soulslike sem se spravil igrati tudi skill based igro Furi, ki pa sestoji samo iz boss fightov. Dosti bolj uživam v tem. Pa combat je dosti bolj dinamičen, kot pri sekiro.

Mislim, da sem cepljen proti soulslike :)

 

Stari, lahko sovražiš vse souls igre in Sekira, ampak generična nobena od teh ni. Kot tudi ni smisel te igre samo pot do bossa.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 33 minutami:

Stari, lahko sovražiš vse souls igre in Sekira, ampak generična nobena od teh ni. Kot tudi ni smisel te igre samo pot do bossa.

Mislil sem reči pot do bossa je ponavljajoča v smislu, da greš po istih korakih do bossa ko enkrat veš kako to narediti. Vsakič je isti run, ki ga moraš itak narediti 30x. Ni zahteven, vzame pa kar nekaj časa in mi postane dolgočasen.

Se bom še vsekakor vrnil k igri, vendar bo trajalo. Piflanje nekih korakov mi ni blizu, in imam veliko raje večji surprise faktor.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Sej pravim, da bom še igral. Ampak pri tem bossu kjer sem, moram vedno ubit ene 10 jih, ker drugače bi jih pullal med fightom bossa. In proces je tak, da morem čakat da jih par assassiniram, ker hodijo okol, kar mi je ful tečno. Mogoče probam še danes nadaljevat.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Sem ga mal dvigal pa spuščal še preden sem šel v tempelj, pa se ni nič zgodilo. Mam še za potalat riž, demon bell sem pustil, pa zih se še kej najde, nisem še dobr prečesal cone.

tisto ima veze z main story. Imaš riž ne? Pri senpou temple imaš nekoga ki hoče riž. Imaš tudi ninjutsu ker si premagal opice. Takega da lahko po smrti kontroliraš nasprotnika. Pred zmajem stoji nasprotnik. Mal poglej situacijo

Povezava do prispevka

Sniper ghost warrior 3

4/10

nxw596de1852fb57.jpg

 

Groza kaj so naredili z serijo SGW - Social Gustice Warrior 3.

 

SGW so bile dobre igre, ki so vzele vojaške FPS igre in dodale neko mero taktičnega sniper vzdušja. Igra je vedno bazirala na misijah, ki so ti po končanju dale občutek spretnosti in mentalne nadvlade nad nasprotniki. Zelo je serija tudi znana po close-up animacijah ko metek leti čez telo in lomi kosti z X-ray nakazom.

 

No, CI Games je vzel to dobro serijo in jo spremenil v FarCry igro z nenormalno veliko buggov, lesenimi animacijami, problemi z movementom (neko posiljeno slidanje z dolgo animacijo, ki jo itak vedno sprožiš po nesreči in nima nobenega vpliva na igralnost razen tega da pač umreš). Čez najmanjše stopničke se pač ne moreš premaknit. Ko wall climbaš pač moliš, da se boš primil česa ali pač crknil. Tagganje nasprotnikov deluje, ali pa pač ne, pa ni nekega jasnega nakaza kdaj naj bi delovalo.

Igra je polna frame droppov, FPS se ne da cappat,ko metki letijo imajo sovragi samo 3 close-up animacije. Z leve, sredinske in desne strani. Tudi če je več kot očitno, da metek ne bo zadel človeka, igra pred zadetkom prestavi pogled na drugo stran človeka, da to zamaskira. Skratka celotne animacije so sfukane. X-ray vision je odstranjen.

 

V igro so itak dodali crafting sistem in lootanje okolja, da so naredili FarCry igro, ki pa žal nima smisla, saj so meniji neverjetno slabi, polno nekih orožij in gadgetov, ki jih sploh nima smisla uporabljat, polno nekih modifikacij. Za izbiro metkov moraš držati ALT, za izbiro gadgeta Middle mouse, za izbiro healing equipmenta Q, da izbereš drona T, da aktiviraš gadget F, da sprožiš healing G, ampak nekatere stvari je treba držati pol sekunde, nekatere so instantne. Granate sploh ne letijo tam kamor jih vržeš in kamor gre animacija granate.  4/5 gadgetov nima nobene uporabne funkcije, ima pa 1000 modifikacij.

 

Zgodba je neverjetno slaba, writing otročji, ženske, ki mislijo, da so ful frajerke, kr kr same grejo ven, hodijo kot največja parodija vilage idiota, ki misli da je zajeban ker ima roke ful narazen. Skos morjo omenjat kok so dobre pa kok moški s kurcem razmišljajo.

 

maxresdefault.jpg

Res si frajerka, ni kej. Pa še pobrila se nisi, ker lahko vsakega dobiš.

 

Skratka VA je povprečen, zgodba taka, da je sploh ne bi bilo potrebno, da je. Open world isto kot FarCry outposte liberataš. ZEH. Bugov polno, vožnja z avti je komično slaba. Celotna igra deluje kot parodija, le da ni smešna.

 

Misije so tudi kr nekaj. Recimo moraš na treh PCjih nekaj potipkat, ker si hexor. Ampak ne smeš pa ubit civilistov, ki so tam. Taktika je, da samo letiš not ko nor, začneš tipkat po tipkovnici ko fukjen, ker te med animacijami tega tipa sovragi ne morejo ubit. Nakar umreš, ampak ker je auto save na teh točkah, samo štartaš tam in vsi civilisti in sovragi izginejo. Torej nisi ubil nobenega civilista in nadaljuješ kot da si jih stran spravil s kakšno ukano al kaj ti jaz vem. Repeat 2 times.

 

 

Komaj sem se prislili, da sem jo preigral do konca. Prav vidi se, da je postala še en klon, zaradi nesposobnosti kravatarjev, ki mislijo, da če kopiraš uspešnost drugih firm, si ti takoj uspešen. Enostavno ta zadeva ne paše skupaj s FarCry, pa tudi če bi bila zelo dodelana.

 

EDIT: Vidim, da sem SGW zamenjal z Sniper elite serijo. Ampak vseeno je bila SGW2 občutno boljša zaradi smaller level designa.

 

uredilo bitje MaDrung
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jest sem preigral, takole: BB, DKS3, Sekiro

 

Jest bi rekel, da je DKS3 precej bolj začetniku prijazna od BB. Že samo na začtku postavitev Bofirejev itd... Vsaj to začetno tutorial zadevo ti lepo predstavi kako in kaaj te čaka. BB te vrže v vodo takoj in recimo do prvega optional bossa ali prvega bossa moraš iti dobesedno čez pekel, če prvič igral souls igro, dark souls 3 te bolj prijazno pelje do bossa in ko umreš ne rabiš it čez pol mape.

Sekiro je tudi lepo prijazna do začetnika, čeprav ti bossi jebejo mater 100x več, kot drugje.

 

Pri from software pa najbolj zamerim pri bossih to, da se itemi parmanetno izgubijo, dolgi loading časi na konzolah in brezvezno tekanje do bossa. Tako se teh 10, 20, 30 poskusev na bossa res časovno razvleče nepotrebno in umetno.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
atomic reče pred 56 minutami:

Jest sem preigral, takole: BB, DKS3, Sekiro

 

Jest bi rekel, da je DKS3 precej bolj začetniku prijazna od BB. Že samo na začtku postavitev Bofirejev itd... Vsaj to začetno tutorial zadevo ti lepo predstavi kako in kaaj te čaka. BB te vrže v vodo takoj in recimo do prvega optional bossa ali prvega bossa moraš iti dobesedno čez pekel, če prvič igral souls igro, dark souls 3 te bolj prijazno pelje do bossa in ko umreš ne rabiš it čez pol mape.

Sekiro je tudi lepo prijazna do začetnika, čeprav ti bossi jebejo mater 100x več, kot drugje.

 

Pri from software pa najbolj zamerim pri bossih to, da se itemi parmanetno izgubijo, dolgi loading časi na konzolah in brezvezno tekanje do bossa. Tako se teh 10, 20, 30 poskusev na bossa res časovno razvleče nepotrebno in umetno.

kdo pa ti je rekel da rabiš 30x umret? Navadno imajo itak namerno tko levele da lahko greš hitro do bossa

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Sekiro je tudi lepo prijazna do začetnika, čeprav ti bossi jebejo mater 100x več, kot drugje.

:rofl::lol:

Sam, da sem Ogra ubil sem scal kri. Medtem, ko sem do Cleric Beast prišel kot da bi hodil skozi tivoli, tudi padel je kt drevo v tivoliju. Sem se pa potem pri Očetu potil.

On-topic:

Igram Snowrunner, zanj je izšla Season 3 s katero se vrača nakladanje hlodovine.Nova regija je Wisconsin(USA). Slednjo je prizadel orkan in potrebuje obnovo železniške postaje in povezave. Večina objektov je brez elektrike in boš moral, preden boš nakladal material, pripeljati agregat. Končna naloga pa je prevoz ogromnih hlodov.V glavnem make america, great again.:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 10 urami:

Sej pravim, da bom še igral. Ampak pri tem bossu kjer sem, moram vedno ubit ene 10 jih, ker drugače bi jih pullal med fightom bossa. In proces je tak, da morem čakat da jih par assassiniram, ker hodijo okol, kar mi je ful tečno. Mogoče probam še danes nadaljevat.

Kater mini boss? Če misliš tistega generala na vrhu hriba s sulico ne rabiš ubit nobenega.

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 4 minutami:

tisti ko je za trollom. Men vsi isti zgledajo :D

ajaa točno tist pa res rabiš vse ubit ma se da zelo hitro če greš iz tistega idola ki je na koncu tam spodaj pri prepadu. Potem ko najdeš nek sistem kako jih ubit gre kar hitro ampak ja ta je tud mene pri prvem playthrough-ju močno razpizdil.

Povezava do prispevka

A je samurajski brat Šimša sploh že srečal papa beara? Jaz se ne spomnim več, ali je pred ali za opico... Ampak ja, gospoda Iron code loverja sem delal mislim da 2 dni, po moje ene 30x ali pa 40x. Sword Sainta sem naredil prej in sem bolj užival v fajtu, čeprav je dejansko SS še težji. Že samo če pomislim da bi ga moral še enkrat delat ratam živčen. IMO je bil to fajt, v katerem sem bil najbolj zafrustriran u lajfu. Ne samo v soulsborne serijah, ampak verjetno v celotnem gamingu nasploh. Fuck kakšen PAIN od fajta ej.

 

aja on "trenutno igram" topic, obrnil sem RE 3 R aka Nemesis DLC. Špil se konča tako kot se začne; kot nek slabo predelan RE 2. Še vedno je za na hitro prešpilat, ampak mu žal manjkajo najboljši deli, čisto brez tistega pravega old school RE "žmohta" je, v katerem je RE 2 R dobesedno plaval. Uno kot da bi REngine zakupili neki ukrajinci al pa kakšen star japonski foter ki bi ful neki obljubljal, recimo kakšen Itagaki, deliveral bi pa nek napol narejen izdelek.

 

6 ur in pol gameplaya sem vseeno nabil, koliko je to, 3 EUR na uro, ajde recimo da je še vedno ok deal

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...