Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 3 urami:

Sicer pa, še vedno Nioh 2. Brutalna igra, ni kaj drugega za dodat. Skoraj vsak sovrag te lahko oneshota, namečejo cel kup Yokai prascev v en koridor, pa se znajdi :D

 

Summoni so carski drugače, jaz jih uporabljam tu pa tam pri stranskih misijah, pa tudi, da vidim movesete, ko bo treba prešaltat na drugo orožje.

Špilam dual swords + hatchets. Dual swords ni najboljša izbira drugače, vsaj če si novi pri seriji, pravi damage output pride s skilli, če spamaš navadne attacke, lah nehaš špilat.

Sem pa komaj zaključil z drugo regijo, leveli so tokrat fuuul večji, tudi bolje dizajnirani, velik plus.

Zgodba pa ja, vsake tolko časa grem prebrat kaj se dogaja :D

 

 

Je težja v primerjavi z enko?

Povezava do prispevka

@coupet je in ni. Odvisno od načina igranja. Bossi se mi zdijo težji. Vsaj Yokai bossi so precej zajebani. Govorim striktno solo, torej brez summona. Par dodatnih mehanik kot so soul cores dosti pomaga, novi burst counter pomaga, yokai shift...

 

tak ti povem, igram dve uri, eno uro pa študiram, kako naj skombiniram orozje+armor+guardian spirit+soul cores. Ko se poglobis v igro, odkrijes nove stvari, vlozis skille v nunjutsu (ranged attack je skoraj nujen) si precej olajsas izkusnjo. 

Je pa se vedno, kar se mene tice, bolj zajebana kot Sekiro in DkS1 in 3.

Povezava do prispevka
coupet reče pred 1 uro:

Je težja v primerjavi z enko?

 

 

Bolj kot je igra težka bi rekel da kamot zajebeš build. V enki si pač izbral eno orožje, buildal statse za to orožje in si izbral še gaurdiana ki ti je bil kul pa si zmagal, da ne omenjam Sloth spella... ;)

 

V dvojki je pa tolk vsega za osvojit in sovragi so nasploh veliko bolj agresivni tako da če ne osvojiš counterja si že v riti. Potem če ne optimiziraš builda delaš pol kurca dmga in si spet v riti itd. Pa skos moraš gledat da imaš dovolj zlevelane statse za poln izkoristek armorja, soul corov, guardiana itd... Lahko si pa pogledaš kak guide za imba build in uživaš v igranju brez živciranja kako pravilno razvit lik. Jaz sem v NG+ fural Ninjutsu build ki je totalen glass cannon in že res da so šefi padal ko za stavo, ampak do njih si pa rabil preživet ker te skor vse oneshota.

Povezava do prispevka

Tudi je treba vedet, da se guardiani tokrat delijo na Feral, Brute in Phantom, in da vsak ma drugačne movesete, in to je treba nujno osvojit. Opcije so neskončne. 

Jaz komaj čakam NG+, da se začnem konkretno ukvarjat z buildi.

 

In Nioh 2 lahko kamot primerjas z Monster hunter World...čisto vsako orožje je drugačno in dovolj zanimivo, da bi ga sprobal. 

 

Sem pa gledal malo po netu kaj dela ninjutsu build...isto ko enka, razfuka vse :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 18 minutami:

Tudi je treba vedet, da se guardiani tokrat delijo na Feral, Brute in Phantom, in da vsak ma drugačne movesete, in to je treba nujno osvojit. Opcije so neskončne. 

Jaz komaj čakam NG+, da se začnem konkretno ukvarjat z buildi.

 

In Nioh 2 lahko kamot primerjas z Monster hunter World...čisto vsako orožje je drugačno in dovolj zanimivo, da bi ga sprobal. 

 

Sem pa gledal malo po netu kaj dela ninjutsu build...isto ko enka, razfuka vse :D

 

No ja z MHW se pač ne more v ničemer primerjat ker gre bolj za zmes Diabla (loot) in Dark souls(combat, level design itd). Men osebno bi bolj pasalo da nebi loot deževal kot v Diablu in če bi igra ne bila sestavljena iz misij. Bojda bo naslednja njihova igra slednje pustila za sabo.

Povezava do prispevka

Jaz sem zgleda v manjšini, ker mi njihov mission-based pristop sede. Oziroma, tako bom rekel, v enki je narejen povprečno do podpovprečno (grozljivo ponavljanje vizualnosti in tematik misij), vendar bi lahko v sposobnih rokah bil odličen. Zelo raznolike misije, ki so večkrat itak neki mini open worldi sami v sebi, raznolika vizualnost = me want. Open world tako delajo From, raje vidim še kak drug pristop k Soulslike igri :) 

Povezava do prispevka

btw nikol nism igral nioh ampak sem fan obviously fromsoftware iger in samurajev tako da mislim da bi mi to zlo sedlo. Neki me zanima. Vidu sm mal boss fighte da je ta game možen CO OP. Je to možno potem celo igro odigrat s kolegi ali samo določene dele? Potem bi najbrž šla s frendom oba na blef skupaj prvi in drugi del.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

V zadnjih par dnevih sem ponovno preigral vse štiri epizode Wallace & Gromit Grand Adventures (Telltale Games, 2009).
Kar nekoliko pozabljena in mogoče celo premalo "cenjena" serija, ki v kratkih grižljajčkih (posamezno epizodo lahko končaš tudi v ca. dveh urah) deluje zelo spolirano, zabavno in nasploh všečno. :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

V zadnjih par dnevih sem ponovno preigral vse štiri epizode Wallace & Gromit Grand Adventures (Telltale Games, 2009).
Kar nekoliko pozabljena in mogoče celo premalo "cenjena" serija, ki v kratkih grižljajčkih (posamezno epizodo lahko končaš tudi v ca. dveh urah) deluje zelo spolirano, zabavno in nasploh všečno. :) 

 

Ti si še živ? :D Še vedno delaš pune?

 

Valhallo si že obrnil?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

 

Ti si še živ? :D Še vedno delaš pune?

 

Valhallo si že obrnil?


Živim, diham, uživam. Vse OK, dela ne zmanjka (kar je odlično). Valhalle pa nisem pognal že od takrat, ko smo se nazadnje pogovarjali o igri :) Ampak bo... nikamor se mi ne mudi.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Živim, diham, uživam. Vse OK, dela ne zmanjka (kar je odlično). Valhalle pa nisem pognal že od takrat, ko smo se nazadnje pogovarjali o igri :) Ampak bo... nikamor se mi ne mudi.

 

:D Itak, da je čas. Jaz pa sem zdaj kar igral cel januar res dosti... v soboto sem po čudežu dobil celo PS5 in sem ga do zdaj igral manj kot 2 ure :) Mene pa zdaj malo mineva. Moram spest pasti v ritem. Imam Hitman na PC in pa Spiderman (plus kup drugega) na PS5 za rešit. Ampak zadnjih 10 dni res malo igram.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 minutami:

 

:D Itak, da je čas. Jaz pa sem zdaj kar igral cel januar res dosti... v soboto sem po čudežu dobil celo PS5 in sem ga do zdaj igral manj kot 2 ure :) Mene pa zdaj malo mineva. Moram spest pasti v ritem. Imam Hitman na PC in pa Spiderman (plus kup drugega) na PS5 za rešit. Ampak zadnjih 10 dni res malo igram.


Kaj trenutno je sploh aktualnega (ekskluzive?) za PS5? Ker dejansko bi ga lahko celo nabavil (ajde, nekaj dni je že mimo od "ponudbe", tak da je mogoče že mimo), ampak me še kar ne mika. Bo pa konec leta zagotovo v hiši (pod smrekico :) ).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Kaj trenutno je sploh aktualnega (ekskluzive?) za PS5? Ker dejansko bi ga lahko celo nabavil (ajde, nekaj dni je že mimo od "ponudbe"), ampak me sploh ne mika. Bo pa konec leta zagotovo v hiši (pod smrekico :) ).

 

Omembe vrednih ekskluziv itak še nič ni, razen Demon Souls remastered (kar jaz ne igram) in Spiderman od mainstream. Nikamor se ti ne mudi, letošnji Božič bo čist OK.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Omembe vrednih ekskluziv itak še nič ni, razen Demon Souls remastered (kar jaz ne igram) in Spiderman od mainstream. Nikamor se ti ne mudi, letošnji Božič bo čist OK.


Bratranček od mojega pubeca je dobil pred kratkim. PS4 ni imel. Igra pa večinoma neki Astrobot, pa PES, Fortnite in Sims. ;)

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 10 urami:

Max... dearest of all my friends

 

Keri carski obcutki ob prvem preigravanju so to bli, goddamn

 

Igram 'Scape from Tarkov, zajebana zelo. Lajkujem trenutno

 

 

Tudi jaz sem se nekaj lomil v Tarkov. Po nekaj urah igranja sem ugotovil, da sem prevelika živčna razvalina. Ne vem če je zdravo zame, da sem tako na trnih celi čas  :D

 

Povezava do prispevka

DKS3.

Pretepel sem Dvojčka. Doslej mi je bil to daleč najbolj zajeban fight. Mislim, da sem ju delal ene 10krat. Ko sem imel vse boss cinderje in sem mislu, da sem pač najdu vse kar se da najt, sem šel googlat kaj se da zgrešit. In valjda sem sfalil eno celo območje (Archdragon's Peak). Lokacijo kjer se "teleportaš" in gesture sem našel, sam ni šans, da bi povezal oboje. FROMSOFTWARE psi eni. :D

Nameless King mi je bil res epski boss in fight. Fenomenalna muzika in izgled bossa. Res kul moveset za dodgat. Ampak glede na to, da jaha faking zmaja, sem pričakoval, da bo ful zajeban, ampak ni blo ne. Padu v tretje.

 

Zdaj grem še na DLCje, katerih dostop so končno naredili malo manj enigmatičen. Res mi je kul, da nisem zgrešil nobenega contenta.

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 10 urami:

 

 

Tudi jaz sem se nekaj lomil v Tarkov. Po nekaj urah igranja sem ugotovil, da sem prevelika živčna razvalina. Ne vem če je zdravo zame, da sem tako na trnih celi čas  :D

 

Stari, js sm se pa vceri po celodnevnem uvajanju v cirilico, squattanju in ucenju unorthodox ruskih keyboard bindingov cist zaljubu v spil

 

Gladko pelje scat vecino trenutnih shooterjev na trgu imo, Warzone, PUBG in ostali srot niso niti v priblizno istem ballparku, pa je EFT se vedno v beti

 

Engine optimiziran v nulo, prvi ruski spil u godinama, ki mi neprekinjeno deluje s 100+ FPSji, brez zatikanja in framedropov, Star Citizen lahk sam gleda in se uci iz svoje alpha faze

 

Je pa learning curve mal strm, igra ti vrze ven handbook v katerem je napisanih 99+ tutorialov, ki jih itak ne bos bral. Vceri sem se na konc dneva koncno lopnil po celu pa si dejal pizda, sj v resnici je cist simpl zasnova spila - je klasicni looter shooter z, hja, ruskimi prijemi, ki zacuda ne izpadejo tako zelo rusko, da bi te odvrnilo od igranja, nego nasprotno - se komaj cakas, da se spet vrnes :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 urami:

Evo, padu še Soul of Cinder v prvo lol. Proti dvojčkoma in Nameless Kingu je bil res piece of cake.

Zasneženi DLC ful ful obeta. Ljubim ta vikinški GOW vibe. :avadodo:

Oh fuck you.:D Kako ti je lahko ratalo tega cunta naredit v prvo? Meni sta bila dvojčka piece of cake v primerjavi z njim.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 10 urami:

Evo, padu še Soul of Cinder v prvo lol. Proti dvojčkoma in Nameless Kingu je bil res piece of cake.

Zasneženi DLC ful ful obeta. Ljubim ta vikinški GOW vibe. :avadodo:

 

Lol še nedolgo nazaj si bil filthy casual ki so mu ble souls igre pretežke zdej si pa že na nivoju Bitsuja ki z lahkoto odlomi vse z Nameless kingom vred  lol :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...