Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

shure reče pred 1 uro:

Oh fuck you.:D Kako ti je lahko ratalo tega cunta naredit v prvo? Meni sta bila dvojčka piece of cake v primerjavi z njim.

What? Dvojčka sta mi jebala mater tolk časa, da sem skor pustil igro. Tudi tist boss z nekim ogromnim ščitom pred njima. Medtem kot Soul of Cinder mi ne pride niti med top 5 v DKS3, kaj šele ostale from igre. Abys, pontif sulivan... vsi so mi bli težji od Soul of Cinder.

Povezava do prispevka

Jp meni je tip čisto zasral ta teden in resno razmišljam, da bi ga auto-bannal na 5 urni interval s kako skripto.

- lep 

- uspešen

- bogat ko prasec

- faking nameless kingi in Cinder Souli padajo v prvo (wtf) 

 

Prov gnilo mi je hodit na forum, včasih sem skoz visel klele, zdej imam pa tko po 1-2 objavi na teden.

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
atomic reče pred 11 minutami:

What? Dvojčka sta mi jebala mater tolk časa, da sem skor pustil igro. Tudi tist boss z nekim ogromnim ščitom pred njima. Medtem kot Soul of Cinder mi ne pride niti med top 5 v DKS3, kaj šele ostale from igre. Abys, pontif sulivan... vsi so mi bli težji od Soul of Cinder.

Ene 10x sem ju delal pomoje, Cinderja pa 35x. :D Nekaj mi ni sedlo pri njemu očitno, ne vem. Dragonslayer Armour ni bil tako grozen, ko sem pogruntal kako je počasen.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 12 urami:

DKS3.

Pretepel sem Dvojčka. Doslej mi je bil to daleč najbolj zajeban fight. Mislim, da sem ju delal ene 10krat. Ko sem imel vse boss cinderje in sem mislu, da sem pač najdu vse kar se da najt, sem šel googlat kaj se da zgrešit. In valjda sem sfalil eno celo območje (Archdragon's Peak). Lokacijo kjer se "teleportaš" in gesture sem našel, sam ni šans, da bi povezal oboje. FROMSOFTWARE psi eni. :D

Nameless King mi je bil res epski boss in fight. Fenomenalna muzika in izgled bossa. Res kul moveset za dodgat. Ampak glede na to, da jaha faking zmaja, sem pričakoval, da bo ful zajeban, ampak ni blo ne. Padu v tretje.

 

Zdaj grem še na DLCje, katerih dostop so končno naredili malo manj enigmatičen. Res mi je kul, da nisem zgrešil nobenega contenta.

Se pravi Unteded Graves ( aka Firelink v temi brez ognja) si našel brez pomoči?  Lepo lepo.

 

edit: hmm Smoldering Lake je v bistvu tudi optional, ki se ga da zgrešit.  Tako da če si res zgrešil samo Archdragon peak si se res kr nekaj naučil v teh preigravanjih. XD

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Ocitno sem js edini na tem forumu komaj ubil Dancerko :D nameless, soul of cinder, aldrich itd, popadali max 5 poskusov...dancerka pa bogve kolko.

Aja, dlcje ne stejem, sestra pa vitez sta tudi bla kar zahtevna.

 

Unattended graves pa ni blo tezko najt, DkS1 je ful bolj cryptic z informacijami kot trojka. 

Povezava do prispevka

Ne. Tistim je lažje v Sekiru. V Souls igrah je lažje tistim, ki si gredo v igre z mišlenjem, da vsi ki bluzijo o neki hudi težavnosti v bistvu nimajo pojma. Če si tako neobremenjen  in jkrati hitro sprejmeš koncept smrt kot običajen del igre, potem ne boš imel nobenih hudih problemov v Souls igrah. Ne rabiš pa bit noben mojster ničesar.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Unattended graves pa ni blo tezko najt, DkS1 je ful bolj cryptic z informacijami kot trojka. 

Neumnost.V DS1 ni kaj dosti drugače.

 

Ash lake se isto najde kot Untended Graves. Pokneš zid. Pa vseeno ga folk ne najde.

Vrnit v Asylum  je ista fora kot v Archdragon peak. Le da moreš pri slednjem imet gesture, ki ga najdeš v opcijskem območju.  V ds1 ti pač ne rabijo točno pokazat, kjer je treba gesture uporabit, ker se že sam zviješ v gnezdo.

Najti item v opcijskem območju pa je fora za Painted world.  Torej res ne vem kaj je tu "ful bolj cryptic".


DS3 edino doda nov način v opcijsko območje,  plezanje po uničeme visečem mostu.

 

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 2 urama:

Ja. Jaz postajam čist zafrustriran... Me je Nameless king lomil po dolgem in počez, a on v prvo.

Ne ne. Nameless Kinga sem delal trikrat. Un zadnji boss (Soul of Cinder) je padu v prvo. Fora je, da dela premajhen damage, da bi bil zares nevaren. Nameless king pa te one shotta s skoraj vsakim napadom lol.

Pa jaz sem properly začel souls kariero z Bloodborneom, ki se mi osebno zdi dosti bolj zajebana od DES:R, DKS1 ali DKS3.

 

Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

Mal me je strah, kaj bo naredil našim egom, ko se sprav Sekiro. Fantje, zdaj je kle en model na konju, k je malo jači, kdaj pa pridem do tistga zajebanga modela, k je ftg kar obupal? Lady butterfly, more like lady butterdie. 

Sekiro sem že igral in sem obupal že pred Lady Butterfly. Se bom pa vsekakor vrnil.

Souls in BB so precej lažje igre, ker lahko kompenziram lack of skill z level upanjem moči napada. :D

  

Majek reče pred 1 uro:

Se pravi Unteded Graves ( aka Firelink v temi brez ognja) si našel brez pomoči?  Lepo lepo.

 

edit: hmm Smoldering Lake je v bistvu tudi optional, ki se ga da zgrešit.  Tako da če si res zgrešil samo Archdragon peak si se res kr nekaj naučil v teh preigravanjih. XD

Če trogaš naokoli Fume Ultra Greatsword, Untended Graves skoraj ne moreš sfalit, ker so postavili fake wall za skrijo. Jaz pa šopam po čisto vsaki. :D

Smoldering Lake je pod mostom, ki ga razbiješ ane? Ma tisto sem našel, ker sem prebral FROMSOFT namig na tleh (igram striktno offline), kao "švoh most" al neki v tem smislu. Pol ko vidiš kako uletava armada okostnjakov, valjda klikne. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Majek reče pred 12 urami:

Neumnost.V DS1 ni kaj dosti drugače.

 

Ash lake se isto najde kot Untended Graves. Pokneš zid. Pa vseeno ga folk ne najde.

Vrnit v Asylum  je ista fora kot v Archdragon peak. Le da moreš pri slednjem imet gesture, ki ga najdeš v opcijskem območju.  V ds1 ti pač ne rabijo točno pokazat, kjer je treba gesture uporabit, ker se že sam zviješ v gnezdo.

Najti item v opcijskem območju pa je fora za Painted world.  Torej res ne vem kaj je tu "ful bolj cryptic".


DS3 edino doda nov način v opcijsko območje,  plezanje po uničeme visečem mostu.

Jaz se glede odkrivanja skrivnosti strinjam z @Vučko3, veliko bolj smooth sailing je. :D

Je pa res, da je DKS1 manj kriptičen, ker imaš pri teh "skrivnostih" button prompte. V gnezdo se postaviš, ker ti piše, da moraš pritisniti gumb (isto velja za krsto v katakombah, ali za ogromno sliko v Anor Londu). Za Archdragon Peak pa nimaš nobenega prompta. Edini namig je kip, ki sedi po turško (kar je res zajebano razbrat, ker je na pol razbit :D).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 urami:

Ah javi ko srecas finalnega bossa prvega dlcja, ta ne bo tako izi :D

Ej, zaenkrat je bilo vse smooth sailing, sam un Mountain Pass poln stražarjev in črnih vikingov s kladivi in sekirami, ki delajo damage za pol lifea me res ubija (dobesedno lol).

Nazadnje sem bil tako živčen v Bloodborne. :avadodo:

Povezava do prispevka

E jaz tudi igram DS3

 

Kar se tice skrivnosti je sekar izi najt ker so itak napisi povsot, ni to kot day 1 izkusnja

 

Ceprav se spomnem ko je Smrk govoru, da je sam nasu Archdragon peak.. ce pomislis niti ni tako zajebano.. tezje je najt secret level v BB imo.. 

 

Anyway sej ni vazno..

 

V glavnem Demon Souls mi je bla prav uno chill out res ql izkusnja.. zdaj ko s5 igram te demon Soule se se spomnu kako ao te igrce z vsako naslednji izdajo bolje cheeserse oz kako te kiri bosi pocheesajo, ko imajo milimetee healtha in se jim scupa namerno in spustijo dva al tri 1 shoot kill napade, enega za drugim, samo da ti jebejo mater ko se hoces pohealat

 

Pa tako, drugace je ql igrca ravno prqv sem pozabil, da sm mogu lepo raziskovat in ponovno odkrivat zadeve

 

Sam kako je vsak Souls jacci.. ne morem verjet.. dobro po eni strani to daa je ful nekih zadev dodanih tudi malo zajebe vzdusje .. BB DeS Sekiro deloma tudi DK1 so ravno zaradi tega posebej hudi.. v glavnem komaj cakam Elden Ring.. prav me zanima kaj bodo naredili tipi to bo fuknjeno... ze od BB do Sekira ao ful optimizirali engine.. blue point je zdej pokazal se dodatno kako se da naredit ql grafiko.. pomoje bo Elden Ring neki tako hudega, da bodo tudi pravi moski jokali od srece

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Kar se tice skrivnosti je sekar izi najt ker so itak napisi povsot, ni to kot day 1 izkusnja

Igraj offline al pa ne brat player hintov. ;)

Drugače jaz igram offline, ker mi gre na kurac stalno gledat tiste prozorne fantome, napise in luže krvi. Totalno zjebe vzdušje.

Glede Elden Ring pa samo faking word. Trenutno moja najbolj pričakovana igra imo.

 

Also, Friede je bila zajebana za popizdit. Prvi dve fazi sta dokaj easy (jeba jo je zadet s počasnim UGS), samo tretja ti skoraj ne da dihat. Misliš, da imaš končno neko okno za healanje ali napad, ona pa kar dalje seka. Ponavljal sem jo 14 krat. :avadodo:

 

 

 

Kul DLC, ampak pričakoval sem več vsebine, ker me je BB Old Hunters ful razvadil. Upam, da bo Ringed City bolj deliveral v tem smislu.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 37 minutami:

Kul DLC, ampak pričakoval sem več vsebine, ker me je BB Old Hunters ful razvadil. Upam, da bo Ringed City bolj deliveral v tem smislu.

 

je boljsi, daljsi, predvsem pa ima najtezjega bossa v seriji. in je optional.

 

jest sem DLC-ja delal v NG+, ker druzga lika/savea nisem imel.

 

 

 

sem pa koncno dobil UK verzijo HZD-ja, ker edino tako delajo stari savei. ves happy naloadam Frozen Wilds, ki ga se nisem igral in vsi manual savei so iz NG+ Ultra hard, kar mi tud pod razno ne sede za prvi playtrough :mehkoblato: . tko da se 1x igram Hitman 1, ki sem ga prvic dost na prehitr.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Kul DLC, ampak pričakoval sem več vsebine, ker me je BB Old Hunters ful razvadil. Upam, da bo Ringed City bolj deliveral v tem smislu.

Old hunters je bil planiran kot 2 DLCja.

 

_____________________

Destiny je pa še vedno droga.  Zdaj mam vsaj čas vse farmat, še Trialse.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Če ti je ds3 prelahek, ga poizkusi z lvl1.

 

Se ga da, a je bistveno težje (par šefov je prav pasjih na tak način...pri čemer sem nad Midirjem enostavno obupal z lvl1)...adrenalin bistveno bolj deluje, kot pri normalnem skozihodu.

 

p.s.

Slednje verjetno velja za vsako soulsborne igro.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Če ti je ds3 prelahek, ga poizkusi z lvl1.

 

Se ga da, a je bistveno težje (par šefov je prav pasjih na tak način...pri čemer sem nad Midirjem enostavno obupal z lvl1)...adrenalin bistveno bolj deluje, kot pri normalnem skozihodu.

 

p.s.

Slednje verjetno velja za vsako soulsborne igro.

 

Ma dobr Midir je težak tud če greš nanj z OP likom, z lvl1 moraš bit pa res sadomazo da se ga resno lotiš :) 

Povezava do prispevka

Midir = prvi in edini boss v soulsborne igrah, zaradi katerega sem moral narediti jebeni respec lika (iz pure pyro builda v pure tank) :D:D 

 

Lvl 1 pa fuck my teenage ass da si ne predstavljam kako za vraga to narediš

 

(inb4 YT video, kjer nekdo naredi Midirja z lvl 1 likom na samba ropotuljice)

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 3 urami:

Če ti je ds3 prelahek, ga poizkusi z lvl1.

 

Se ga da, a je bistveno težje (par šefov je prav pasjih na tak način...pri čemer sem nad Midirjem enostavno obupal z lvl1)...adrenalin bistveno bolj deluje, kot pri normalnem skozihodu.

 

p.s.

Slednje verjetno velja za vsako soulsborne igro.

Prepričan sem, da z dovolj ponavljanja lahko čisto vsakega bossa v igri premagaš brez prejetega damagea. Prepoznavanje patternov in timing. Penetratorja iz DES, ki ima zelo omejen moveset in telegraphed napade sem recimo premagal praktično brez napake (zadel me je ene dvakrat). Ponavljal sem ga ene 5krat, če se ne motim.

Kar naredi lvl 1 težaven je pač to, da moraš bosse tepst ful dlje in v vsem tem času ne smeš narediti ene samcate napake. Ne vem no, men to ne naredi igre bolj uživantske. Jaz sem bolj ponosen nase, če recimo bossa odlomim v prvo oz. v čim manj poskusih, ko še nimam pojma kake udarce ima.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...