Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

Žvrkljotron reče pred 42 minutami:

13 Sentinels: Aegis Rim

Od založnika Altus sta mi bila všeč Persona 5 in Catherine, pa sem si rekel dajmo probat še tole. Kombinacija interactive novel in strategije s srednješolci v uniformah. :D Je malce počasna ampak ok.

 

Kul špil je, sam Boh ne daj da narediš sredi špila par mesecev dolgo pavzo :D 382 likov, 17 timelinov, glavni liki z večimi osebnostmi, liki ki se preoblačijo v druge like, m m mmm... Evo da bi mi bilo več jasno če bi šel zdele reševati matematične naloge iz 4. letnika gimnazije

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 36 minutami:

Platiniral Astro's Playroom :D

Nalagam Persona 5 da sprobam, če je že free med špili za PS5.  Da končno vidim tole čudo če slučajno padem not....

Jaz sem šel not "hladen", brez predznanja. Umetnost je v temu, da od prvega trenutka naprej delaš čim več koristnih stvari: druženje, branje itd. vse ti dviga statse. Drugače dnevi tečejo, ti pa ne napreduješ.

Povezava do prispevka

Prišel v četrto regijo Nioh 2. 

Dual swords build se pocasi oblikuje, zraven še kusarigama+hatchets, brute guardian. Absolutna nadgradnja nad enko, pač vse je boljše, zgodba se tudi stopnjuje, itak ni nekaj buhu zanimiva, ampak ozadje, takratno dogajanje na Japonskem, pa je. Niti sekunde dolgcasa, in zelo zelo pristransko mnenje, jaz uzivam bolj v Niohu kot v dark soulsih. Sekiro je še vedno die beste!

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Sem za foro šel NG+ v DS3. Scaleanje težavnosti je precej smešno. Ene 20 minut sem potreboval, da sem prišel do Vordt of the Boreal Valley in še minuto, da sem ga premagal. Mi je pa res insane dobra igra. Isti filing mam kakor pri Bloodborne, ko mi je na koncu bilo premalo vsega skupaj in bi še kar igral dalje.

FROMSOFTWARE :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 11 urami:

Sem za foro šel NG+ v DS3. Scaleanje težavnosti je precej smešno. Ene 20 minut sem potreboval, da sem prišel do Vordt of the Boreal Valley in še minuto, da sem ga premagal. Mi je pa res insane dobra igra. Isti filing mam kakor pri Bloodborne, ko mi je na koncu bilo premalo vsega skupaj in bi še kar igral dalje.

FROMSOFTWARE :avadodo:

tak si me nahypal da danes začnem epopejo po trojki :D

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 6 minutami:

V priljubljeni spletni založbi kaset in plošč je na zalogo prisla igrica Impotent: Penis Drajsing. Ce se ne motim je mel kle en folk pozitivno mnenje o njej?

 

 

8/10 

 

Dobr humor pripovedovalcec, fun igrica, simple ampak OK combat, minus je, da se ti prot koncu ne da vec lih nekih vaultov delat, na sreco so vsakic drugacni, tko da se ne ponavljajo uganke lih. Ogromen in lep svet, luskan. 36h sm rabu za obrnt

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 23. 2. 2021 at 13:58:

Si jo ti končal. Ker kolikor sem gledal je walking simulator brez bojevanja, z ok zgodbo. Pa res nisem fan walking simulatorjev :)

 

Nisem, ker sem prišel v en res precej grozen mind fuck del in ne upam več igrati :D Lahko en večer skupaj obrnemo do konca pa en drži gobico za gledat, drugi pa za naprej in nazaj :D  

 

Drgač je pa igrica seveda čisti walking simulator. Streljati ne moreš, puzzli so enostavni do konca, večinoma hodiš naokrog, gledaš totalno fucked-up ZF okolico in uživaš v hudi atmosferi. Igrica je sicer res horror, ampak vse stavi na creepy, srhljivo vzdušje in ima zelo malo Bu! gnus po faci jump scare-ov. Tko da se jo da čisto komot sam igrat. Recimo kakšen Dead Space 1 je 10x bolj grozljiv, da kakšnega P.T.-ja ali Amnesie niti ne omenjamo. Pač šetaš, raziskuješ, bereš, si živčen kaj da fak se ti dogaja :D 

 

Po moje bi ti bil špil hud. Ker je Sci-Fi s hudo zgodbo, tega pa v filmih in špilih ful primankuje dandanes

Povezava do prispevka

Dobro se je to poklapalo, da ste v temi ravno pri walking simulatorjih :)

 

Za malo presekat space mmorpg sem namreč zadnja dva večera preigral The Shore, ki je izšel ta mesec. Gre za H. P. Lovecraft - inspired walking simulator in kot ljubitelja njegovih stvaritev me je zamikalo, da grem reč sprobat.

 

Igro se obrne nekje v 2 - 5ih urah, odvisno kako dobro vam grejo od rok (možganov) določeni puzzli in uganke. Večinoma se hodi in beži/mozga, vendar pa na neki točki tudi dobiš artefakt, s katerim lahko določene sovražnike celo streljaš in ubiješ. Kolikor sem sklepal iz končnega odvrtka, je igra bolj kot ne plod enega človeka, ki mu je pomagalo še par kolegov in kolegic; to se najbolj pozna pri voice-actingu oziroma ženskemu glasu, ki je painfully neprofesionalen, samo na srečo tega ni dosti, zgolj par stavkov.

 

Najboljša plat izdelka so hommagi raznim lovecraftovim zgodbam in likom ala Chthulhu, Dagon, Azatoth, barva iz vesolja itd., kar naredi imho precej dobro vzdušje za ljubitelje njegovih zgodbic. Občasno so uganke in sobe čudno narejene, ker na določenih mestih ne veš, kje lahko greš in kje ne ter skok ne prime vedno; jaz sem tam šel kar video walkthrough pogledat, ker se mi ni dalo mozgat za brezveze. Zgodba je kar ok vse do konca, ki se mi je zdel pretty meh; ampak kaj čemo, če je večino delal le en tip :P

 

Anyway, špila za polno ceno ne bi priporočal, razen če ste res ljubitelj Lovecrafta in walking simov; sta pa res vsaj okolje in glasbena/zvokovna spremljava atmosferična do te točke, da so mi na določenih delih dejansko začeli gomazeti mravljinci po hrbtu :alien:

 

ss_1424680e1f6afe38003e266ba5e71fe596730

 

ss_a447d9a176ea33eda3cfe3834ced2cad52845

 

ss_c5776e41c94f5c13d4828a8265803697e0bdc

 

ss_f847e7b27d300c05a3a948048f67f2e30b5b8

 

ss_f7b1ae6803361d8dac4bc6cad8c9801c31237

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Faking hell kok je Divinity 2 predolg špil. Mogoče kr konkurent Personi 5 po razvlečenosti. Evo da bi komot skenslal 30% contenta in bi špil samo pridobil na oceni... Jst za to krivim Larianovo ljubezen do izdajanja beta verzij in večletnemu postopnem dodajanju contenta, pol te pa takle monstrum pričaka na koncu. Najprej sploh nisem vedel da me čaka še Aryx ozemlje, pol sem mislil da bo neka medium tier velika zadeva z epic finišem... Je pa v resnici XXL mega mapa z giga ogromnim podzemnim delom. In spet je vsaka podgana bolj nabita od tebe. Tko še ene 20 - 30 uric igranja na prvi uč :rofl: Me zanima kok folka je dejansko obrnilo ta špil  :D

 

Ful ful ful upam da ne bodo iste napake okrog dolžine in kompliciranja s sistemi naredili pri BG3. BG2 mi je popolne dolžine za epic rpg.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Jaz sem preigral DS3 zdaj mi je ostal samo se zadnii dlc, ki ga nisem se nikoli preigral

 

Spogledujem se z NiOH 2 ker ga nisem preigral do konca ampak vrjetno ne bom nabavil, 50 dolarjev je malo prevec za neki kar nisi shure, da si zelis

 

FF14 online sem si nalozil ker je free neki.. samo sem prisel v igro v nek hub z miljon nekimi vendorji in samo uno nope nope.. delete game.. ne da se mi zdaj tega studirat

 

Zdaj bi mi pasal Diablo 2 remaster jaoooooo

 

Aja neki sem se spogledoval z Diablo 3 Ethernal za 20 dolarjev.. sam prevec sem ze tega preigral  dvomim, da bi se mi dalo jovo na novo

 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...