Skoči na vsebino

A je na The Company kakšen dober FPS, ki dela?


Priporočeni prispevki

F10 rukni in boš imel kar precej opcij. 

Alien Breed je bila drugače kultna klasika na Amigi. Smo preigrali enko in dvojko … Ampak zdaj, ko malo testiram po dolgem času, sem absolutno preveč lesen. Ali pa mi manjka tisti stari joystick. Ali pa je odzivnost igre preko tega .exe na PC pač slabša kot v originalu na Amigi.  No, ja, vsak izgovor pride prav, ko si enkrat v "letih" :) 
Dejansko pa drži, da je to ena izmed tistih iger, ki načeloma spadajo med "top" Amiga igre vseh časov.  


breed.thumb.jpg.63a95c685c92e89629d4246af22bf978.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Nekoliko offtopic, ker gre za čisto drugačno zvrst, ampak je pa okolje Sci/fi: 

Meni je bila Space Crusade fenomenalna zadeva! Res veliko ur sem preigraval. Gre seveda za računalniško varianto namizne igre, glej no glej, imenovane Space Crusade (slednje osebno sicer nisem nikoli igral). V glavi imejte predvsem imena Space Hulk in sploh ter absolutno Warhammer 40k (s tem cikam bolj ali manj na namiznice). No, v glavnem, da skrajšam: Space Crusade je dejansko ena izmed prvih Warhammer 40k "video iger".

Gameplay je sicer zelo poenostavljen, kar pa sploh ni nek minus, ker gre vseeno za zabavno in večplastno zadevo. Kar hitro mine nekaj ur ob preigravanju (in to najbolj šteje). Definitivno pa je bila igra tudi nek vzgled za marsikatero novejšo tovrstno zadevo. Ne bom pisal katere, ampak na pamet mi jih pade kar precej (tudi novejši X-comi itd.). Konec koncev, gre za všečno potezno "strategijo" z enostavno igralno mehaniko. Seveda podpira tudi več-igralstvo (kar je tudi namen igre že v osnovi).

Čeprav ****** random KOCKA res preveč odloča! **f%$#$***#*! (občasno zna res zamorit) ****""**"!!!
 crusade0.jpg.9354820b38a905e77f00a3bb030aa074.jpg   crusade1.jpg.604b7214555d5627acfeda04eb7de43f.jpg


crusade2.jpg.f96977278fb7f43221dd58c99ba52f5a.jpg  crusade3.jpg.ec4e4f5d348364018fc6bb61c37a36c8.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Drgač boljša opcija kot The Company je, da googlaš 'demien'ds winuae collection'. Modelček je spravil skupaj pack vseh iger za amigo, vse so prednastavljene za emulator winuae, da laufajo na najbolj optimalnih resolucijah in nastavitvah, tudi v sliko se je poglobil, da dajejo igre picture quality kar najbolj podobno originalnim monitorjem. Prav tako ti v emulatorju za vsako igro kaže intro screen in screenshot iz igralnega dela. Sedaj počasi dodaja še demote in aplikacije.  Je pa zadeva pač najbolj kompletna amiga zbirka ever, mislim da je že zdaj težka okoli 40 giga (officialne igre so že vse not, sedaj se dodaja neofficialne in demote). Pač res najboljši pack ever za amiga loverje, to je to, sam snamete in ste spremni za lifetime. 

 

AxluFr3.png

Povezava do prispevka

Jaz sem malo prej počekiral njihov forum in zasledil, da pač pošlješ ZS avtorju in on tebi pošlje uradni link do dolpotega. Sem pa samo na hitro preletel, ker je objav res veliko in sem trenutno malo v gužvi. Defitinivno bo ta zadeva padla tudi z moje strani, ker za Amigista kot sem jaz, so to dobesedno nebesa. Ob tem se hkrati res zahvaljujem Ćamirju za ta info. Nisem prej nisem počekiral (sam ne vem, kako to), poleg tega se z emulatorji ukvarjam bolj ali manj malo, ampak to... to bi pa res imel. :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...