Skoči na vsebino

Need feedback!


wiz

Priporočeni prispevki

Hej vsem skupaj.
Ker tudi sami veste, kako pomemben je feedback uporabnikov, ko se trudiš neko zadevo narediti še boljšo, sem se odločil, da povprašam še vas drage mn3njalničarje za nekaj konstruktivnih komentarjev o naši glasbeni platformi Viberate.

 

Tisti, ki zadeve še ne poznate -> https://www.viberate.com

 

Viberate platforma je principu ogromna baza podatkov, ki mapira celostno glasbeno industrijo in jo prezentira s profili za entitete Artists, Venues in Festivals.

Ti profili so narejeni kot one-pagerji, katere lahko artisti ali venui uporabijo tudi kot nek svoj homepage, saj zajema vse relevantne informacije in povezave.

Baza raste in se posodablja s strani uporabnikov, ki deluje na principu WIkipedie ali IMDB, kjer uporabniki dodajajo nove profile, ter posodabljajo obstoječe. Zadeva se seveda moderira s strani zaposlenih moderatorjev, ki skrbijo, da ni duplikatov, napačnih vnosov itn.

Vsak uporabnik določi svojo vlogo v od navadnega fana do artista samega in slednji lahko tudi claimajo svoje profile, da pridobijo kup dodatnih funkcij.

20 Najbolj aktivnih in natančnih uporabniki si lahko s svojim prispevanjem vsak mesec celo prislužijo lušne nagrade :)

 

Anyway, radi bi namreč izboljšali naš contribution sistem in zato bi vas prosil, če bi bil kdo pripravljen si vzeti nekaj minut časa, da zadevo preizkusi in potem pokomentira, kako je zadevo shendlu, ter kaj bi spremenil, dodal, karkol.. :)

Na voljo sem na vsa vprašanja, ampak ker je to glasbena tema, bom vprašanjem o kriptožetonih raje preskočil, da se ne zapletemo pregloboko.

 

Povezava do prispevka

Jaz ne vidim nobene škode v tej strani, zdi pa se mi rahlo nepotrebna. 

 

Kot poslušalcu, ki rad odkriva nove bende, sploh manj znane, je bolj koristen last.fm/bandcamp/katerikoli stream service, ki ima tudi nadaljnja priporočila na podlagi tvojega poslušanja oziroma radijske postaje. Mislim, če hočem iskati neke bende po določeni državi, ja, ajges da bi lahko to naredil preko viberatea, ampak lahko pa tudi googlam. 

 

Za iskanje dogodkov sam uporabljam Facebook za bolj lokalne dogodke in songkick, ko sem v tujini in me zanima, kaj se dogaja. 

 

Kot glasbenik (in nekdo je dejansko dal naš bend gor, hvala :) ) uporabljamo recimo platformo gigmit, ki omogoča tudi prijavo na določene festivale. 

 

Skrakta, po eni strani je kul, da se trudite, da je vse zbrano na eno stran, ampak glede na to, da smo vsi navajeni že drugih kanalov, je vsaj meni to "pa ne še ena" spletna stran. :) 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 47 minutami:

Jaz ne vidim nobene škode v tej strani, zdi pa se mi rahlo nepotrebna. 

 

Kot poslušalcu, ki rad odkriva nove bende, sploh manj znane, je bolj koristen last.fm/bandcamp/katerikoli stream service, ki ima tudi nadaljnja priporočila na podlagi tvojega poslušanja oziroma radijske postaje. Mislim, če hočem iskati neke bende po določeni državi, ja, ajges da bi lahko to naredil preko viberatea, ampak lahko pa tudi googlam. 

 

Za iskanje dogodkov sam uporabljam Facebook za bolj lokalne dogodke in songkick, ko sem v tujini in me zanima, kaj se dogaja. 

 

Kot glasbenik (in nekdo je dejansko dal naš bend gor, hvala :) ) uporabljamo recimo platformo gigmit, ki omogoča tudi prijavo na določene festivale. 

 

Skrakta, po eni strani je kul, da se trudite, da je vse zbrano na eno stran, ampak glede na to, da smo vsi navajeni že drugih kanalov, je vsaj meni to "pa ne še ena" spletna stran. :) 
 

Ful hvala za feedback!

Načeloma si tudi na Viberate lahko "zgradiš okus", tako da pofollowaš tiste artiste, ki so ti všeč, platforma pa ti ti predlaga nove, hkrati pa velja enako tudi za venue in festivale ;)
Če maš bend gor, si pa sploh lepo vabljen, da se registriraš in profil claimaš :)

Povezava do prispevka
Denis reče pred 6 urami:

Zakaj nimate festivalov sortiranih po datumu? Lahko se izbira samo mesec, pa še tam so razvrščeni samo po popularnosti.

 

To si pa dobr ugotovil, hvala ti! Še takih feedbackov prosim :)

Povezava do prispevka
Dono reče pred 5 urami:

ej wiz, a potrebujete kake sistemce oz IT sektor? :D

 

trenutno ne, lahko pa pošlješ CV, da bomo mel na zalogi

 

sskj reče pred 1 uro:

nevem koga točno targetira ta stran

 

pa sam ui mi je vizualno všečen ampak mi pa nekak ni preveč pregleden

 

Targetiramo načeloma vse, od glasbenikov, managerjev, promotorjev do fenov, je pa trenutno več poudarka na glasbenikih.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Probam kliknit zgoraj desno Join Viberate in ne gre. vedno mi poslajda dol nek banner SIgnUp/Login. En čas sem rabil, da sem ugotovil, da je banner namenjen ravno podakcijam za Join. Lahko bi to kako drugače rešili. npr, da bi se iz gumba join naredim drawer "Slide down" in ne da je banner čez celo stran zgoraj.
Kot vprašanje zgoraj... iščete kaj za IT in so v planu kakšne pisarne izven LJ?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...