Skoči na vsebino

[multi] Monster Hunter franšiza


Priporočeni prispevki

Chamir reče pred 11 minutami:

Top post. Hvala zanj. Mogoče samo še kakšna beseda o starih delih, se jih splača potestirat, al je MHW dovolj?

 

Stari deli so sicer dobri, v smislu, da boš imel monsterje, ki so čisti odklop (Vaelstraxx iz MH GU, če imaš Switcha), ampak je preprosto MHW dal tolko ''quality of life'' sprememb, da stare res ne svetujem: recimo farmat materiale za potione je obup, potem v starih nimaš enotne mape, ampak ''manjše cone'', kjer je loading vmes, ni radial menuja, ipd.

 

World je res prva taka mainstream igra iz franšize za ''zahod'' in prej ali slej bodo vsi ta dobri stari monsterji v tem ali onem novem MH. Rise ali World sta res edina, ki bi jih jaz igral. Iz tega razloga tudi nisem začel MH GU, ko sem dobil Switch. Me je sicer res mikalo, ampak tisto je res old school.

Povezava do prispevka

Glih do takrat še mogoce pridem do Fatalisa :D

 

Sicer pa ogromno casa zagonim samo med iskanjem tistega pravega longsworda in armorja in gemov, zdaj se augmente imam. Brez problema lahko dve uri samo v tem zabijem, da se odlocim kaj farmat. Zdaj se pa odlocam katerega longsworda bi še dodal v svojo kolekcijo.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Glih do takrat še mogoce pridem do Fatalisa :D

 

Sicer pa ogromno casa zagonim samo med iskanjem tistega pravega longsworda in armorja in gemov, zdaj se augmente imam. Brez problema lahko dve uri samo v tem zabijem, da se odlocim kaj farmat. Zdaj se pa odlocam katerega longsworda bi še dodal v svojo kolekcijo.

 

Ko boš prišel do Fatalisa prvič bo zanj daleč, daleč najboljši Long Sword, ki ga dobiš od Alatreona. Za slednjega so dobra orožja od Kulva. Za slednjega Safi in Raging Brachy. V obratnem vrstnem redu je zato priporočljivo zaporedje monsterjev. 

Povezava do prispevka

Pred kratkim prvič v življenju probal MHW, pa mi je hitro postala ena najljubših iger vseh časov. Gejmam že od malih nog.

 

Trenutno 400+ ur v MHW. Odlična igra res.

Insect Glaive main. Zraven pa še Greatsword, Longsword, Charge blade, ...


Koliko ur imaš preigranih @bitsurugi ?

 

Vse monsterje sem prvič preigral solo, Fatalisa še celo brez mačka. Nenormalno težak boss.

 

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 59 minutami:

Pred kratkim prvič v življenju probal MHW, pa mi je hitro postala ena najljubših iger vseh časov. Gejmam že od malih nog.

 

Trenutno 400+ ur v MHW. Odlična igra res.

Insect Glaive main. Zraven pa še Greatsword, Longsword, Charge blade, ...


Koliko ur imaš preigranih @bitsurugi ?

 

Vse monsterje sem prvič preigral solo, Fatalisa še celo brez mačka. Nenormalno težak boss.

 

 

Save file na Ps4/5 skoraj kaže 2000 ur. Pol jih imam še ene 200-300 na PC sejvu :innocent:

MartinPocrezze reče pred 12 minutami:

Bitsurgi ali bos kupil MH Rise  za Switch

 

Itak. V bistvu sem že preorderal. Ker po beti sodeč je tepež in quality of life MHW, dosti je tudi sprememb in je bolj old gen v ''feelu'', zlasti pa zato, ker bodo novi monsterji in stari ''returning'' iz starejših titul in bodo zame popolnoma novi. No, roko na srce vsi stari monsterji, ki so jih dali notri v Iceborne so bili vrhunski, precej boljši kot v starih igrah. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...