Skoči na vsebino

[multi] Monster Hunter franšiza


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
Navedek

Capcom will host a Monster Hunter Digital Event on April 27 at 7:00 a.m. PT / 10:00 a.m. ET / 23:00 JST, the company announced. You will be able to watch it on YouTube and Twitch.

 

The broadcast will share news on the first free title update for Monster Hunter Rise featuring Chameleos, Apex Rathalos, and more, as well as the latest information on Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin.

Vir: Gematsu

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

 

 

- Apex Zinogre

- Crimson Glow Valstrax :wub:

- True Final Boss, ki ga niso hoteli pokazat (napovem, da se bo klical Allmother )

- vsi apexi v posebnih kvestih izven Rampage moda

- nov boss locale 

- layered weapons (!!!)

- nov weapon tree

- novi skilli in rampage skilli

- and more!!

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

V eni izmed trgovin sem zasledil MHW Iceborn master edition za 29 eur. Kolikor sem videl je to zelo obsežna in časovno požrešna zadeva. Je špil vreden začetka preigravanja v 2021? Še posebej če igraš bolj na obroke.

 

Aja za ps4 (pro).

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Sem pogledal ta animirani film Legends of the Guild in ga s prve roke lahko le močno pohvalim, ker je ena redkih izdelkov po videoigri, kjer lahko suvereno rečem, da je popolnoma zvesta igri. Nenehno mečejo reference na špil in njegove mehanike, polno je detajlov in dokaj hitro mine tista slaba ura, koliko traja ''risanka''. Seveda za tiste, ki niso igrali MH jim itak ne bo nič jasno oz. reference ne bodo nič pomenile, tako da takim ravno ne priporočam ogleda.

 

Je pa to svetlobna leta boljše od onega ščiša od filma, kjer igra Mila Jovovich. Škoda, da animacija oz. kvaliteta animacije ni ravno najboljša (mišljeno v tehničnem smislu), ampak ok.

 

Upam, da bo še kaka taka epizoda ali celo serija v bodoče.

 

8/10, gladko.

Povezava do prispevka

Tega sem enkrat probal ja. To je blo to, enkrat. Instantno cart :D

 

Alatreona sem ubil, tudi pravega, ne sam nerfanega pred Fatalisom.

Hocem pa od Brachyja longsword. Sem priso do zadnje faze, tam sem fasal 3x zapored eksplozijo celotne tiste luknje in to je blo to. Mislim, da morm nabrat boljse decorations, vsaj proti brachya bi rabo kak antiblast, pa mam sam enga.  Bo že, še vedno je fajn!

Povezava do prispevka

Sicer je že dolgo od kar sem ga nazadnje fightal, ampak če ti kaj pomaga ti dam spodaj moj fight z njim.

 

Svetujem da imaš vsaj HP boost3, pa če nimaš top tier equipmenta si dodaj še kako točko v divine blessing.

Če imaš tigrex ali brute tigrex set s free mealom pa kak recovery speed v setu praktično ne moreš umret.

 

End game fighte pa ti svetujem it solo, ker randomi skozi cartajo. Tisti Alatreon pred Fatalisom ne šteje, ker je smešno lahek proti ta pravemu, imaš le en escaton judgement novo in topple tresholdi so ful nižji, mislim, da se ga da ubit preden sploh spusti novo z raw orožji, kar je nemogoče pri pravemu, hp mislim da ima cca 20% od navadnega.

 

Prav tako ti predlagam, da fatalisa greš zadnjega. Raging brachy orožja so vsa zelo zelo dobra, pa tudi njegov set ni slab, tako da ga kar lepo pofarmaj.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Saj je napisal, da je oba Alatreona fental.

 

Drugače pa @Vučko3  kaj zraven RagingBrachya in Fatalisa ti je še ostalo?  Golden rathiana in Silver Rathalosa si  že premlatil? Al pa Furious Rajanga? Archtempered Namielle? Kulve Taroth? Archtempered Velkhana? Scarred Yian Garuga, pa tudi nenazadnje navadni Yian Garuga?  

 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Drugače ne spregledat Tempered Furious Rajanga, ki je exclusive na event quest: ''Meow are number one!'' (jap, več kot očiten hint na DBZ :D ). Mislim, da je sedaj skozi na voljo, pa rewardi so zelo, zelo dobri, če še iščeš redke decoracije. Pa nasploh kvest je zelo zahteven po težavnosti, nekako kot arch temperedi.

Povezava do prispevka

Draga moja prijatelja moj master rank še ni tko visok :D od teh sem samo kurvo tarotha, navadnega Garugo in Furious rajanga. Levele v guiding lands mam se nizke. Ful bi rad tudi gold rathiana, baje je njegov longsword dober sam mislim, da morm bit 70+ master rank. 

 

Sicer pa trenutno mam teostra set 3 dele za masters touch + garuga grieves in radiant flow+elementless jewel od Share. Čaka me še nekaj dela.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...