Skoči na vsebino

K: Xbox 360 shackan


Priporočeni prispevki

Ta od kolega drgač dela, mislim, da imata kontrolerja tisti znan feler, da baterija nima kontakta in se da to dost easy porihtat, pa po moje bi ga da tud za 40€...

Če te zanima ti dam telefonsko, sam on nima pojma, itak sploh ni gamer, konzola je pa od mulca, ki pa tud ni neki ful igral in bi se zdej radi znebil neporebne škatle... drgač je iz Domžal, se pa lahko zmenim in pripelje k meni, "vse mora it ven"! :fun:
Že, če špile prodaš naprej se ti splača ;)

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Mrhovinar reče pred 1 uro:

Katero verzijo naj gledam?

 

Kaj vse obstaja?

500gb verzija/1tb

fat/slim

ne pro/pro

 

Jaz sem sredi lanskega leta kupil povsem novo izdajo PS4 Slim 500 gb varjante za mojo punco za njen rd, ki je bila valda navdušena nad to konzolo. Še danes igra Persono 5 na njej.

Zame pa sem si že marca kupil PS4 Pro 1 TB, na katerem sem kasneje zamenjal disk v 2 TB SSD, a se trenutno na njem nabira prah, ker sem se bolj vrgel v “restavriranje” starodobnih PS1 različič in obujam spomine na dobra, stara 90ta leta :) 

 

Spet je odvisno, kakšen TV imaš doma. Če imaš 4K podprt TV kot jaz, potem kupi Proja 1 TB. Če pa imaš TV, ki podpre maksimalno 1080p resolucijo pa mislim, da ti bo običajen PS4 Slim 500 gb dovolj ustrezal.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

@Mrhovinar

Ohišje in kontroler imata gravuro v stilu tLoU, pa igro dobiš zraven.

Rezultat iskanja slik za ps4 pro last of us 2 limited edition

Drugače ima Pro zaradi boljšega GPU tudi "boost mode", kar pomeni, da določene igre tečejo bolj gladko tudi v nižji ločljivosti, ima optični izhod, pa mogoče še kaj...

 

Aja šit, šele zdaj sem videl, da Mimovrste nima na zalogi... :(
Če bi jaz kupoval, bi 100% iskal to zadnjo revizijo.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...