Skoči na vsebino

[multi] Strategije & City Builderji


Priporočeni prispevki

Ko sem čekiral D2 resurected sem opazil, d aima Blizz sale za Sc2 kolekcijo (30 eur). Je tale zadeva vredna časa in denarja po 10 letih? So jo kaj izboljšali?

 

Sicer dol vlečem free verzijo s WOL kampanijo, da vidim kako se je zadeva kaj postarala...je kdo v kratem nabavljal tole? Večjih popustov verjetno od Blizza ni za pričakovati ali?

Povezava do prispevka

SC2 je vedno bil dober, sam je bil multiplayer tudi najboljši del. Meni že lep čas ni zabavno igrati strategij proti AI, da bi pa zadevo kupu samo, da bi preigral zgodbo, se mi zdi pa mal brezveze. Čeprav ne vem kaj gledaš za 30€, ker je kampanja 6.92€. 

 

Mimogrede, če greš na https://us.shop.battle.net/ je ponavadi cena enaka evropski, samo da je v dolarjih, kar te pride malo ceneje. Ne vem sicer kako je s Starcraft, sam pri Hearthstone tko kupujem pokce (tam določiš za kateri server, EU ali NA, boš kupil). 

Povezava do prispevka

Sem poskusil in je z D2R šlo skozi. Sicer je bila končna cena malo višja od direktne pretvorbe usd v eu (cca 33eur), ter sem dal 35 eur ( sem pozabil pretvorbo valut v PayPal nastimati)...kar je še vedno 5 eur ceneje kot v Eu shopu. Sem pa preveril na Bnetu in špil zazna kot kupljen in si lahko pred inštalom izbereš server kjer boš igral - podobno kot v starem D2. Sicer pa tudi pri opisu piše, da je igralna v vseh regijah.

 

Hvala za tole, sem prej cincal ...a škrt kot sem sem pač mislil da kupujem za 33 eur, kar mi je bilo še ok...sicer sem se uštel za ta 2 eur, ampak tudi 35 bom pač požrl:D.

 

Hvala, še enkrat...bom še kdaj uporabil.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

EDIT: Vse razdeljeno
 

Nabavil HB EU4. Ker vecino DLCjev ze posedujem, ponujam naslednje v dar:

Europa Universalis IV: Digital Extreme Edition Upgrade Pack
Expansion - Europa Universalis IV: Conquest of Paradise
Europa Universalis IV: Wealth of Nations
Expansion - Europa Universalis IV: Res Publica
Expansion - Europa Universalis IV: Art of War
Content Pack - Europa Universalis IV: El Dorado
Expansion - Europa Universalis IV: El Dorado
Content Pack - Europa Universalis IV: Common Sense
Expansion - Europa Universalis IV: Common Sense
Content Pack - Europa Universalis IV: The Cossacks
Expansion - Europa Universalis IV: The Cossacks
Content Pack - Europa Universalis IV: Mare Nostrum
Expansion - Europa Universalis IV: Mare Nostrum
Expansion - Europa Universalis IV: Rights of Man
Expansion - Europa Universalis IV: Mandate of Heaven
Immersion Pack - Europa Universalis IV: Third Rome
Expansion - Europa Universalis IV: Cradle of Civilization
Content Pack - Europa Universalis IV: Cradle of Civilization
Immersion Pack - Europa Universalis IV: Rule Britannia
Collection - Europa Universalis IV: Ultimate Unit Pack
Content Pack - Europa Universalis IV: Dharma
Expansion - Europa Universalis IV: Dharma
Immersion Pack - Europa Universalis IV: Golden Century
Content Pack - Europa Universalis IV: Emperor
Expansion - Europa Universalis IV: Emperor
Expansion - Europa Universalis IV: Leviathan

 

Osnovno igro zal ne morem ponuditi, ker sem / mi je HB povezal kljuc s Steam racunom :/ (se pa jo v HB ponudbi dobi za ze 1€)

uredilo bitje paWok
Update
Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
guru reče pred 10 urami:

Hej, a EU4 še kdo preigrava ali sem še edini ki drka na strategije? :)

 

No, jaz sem zelo navdušen nad Stellarisom. Čeprav zadnje čase bolj nove dlcje nabavljam, kot igram :D Žal so te grand strategije res preveč time consuming. Ga pa tako po easy odmerkih vsake toliko časa poženem, ampak že dolgo nisem kake igre dokončal, ker vmes vedno uleti nova različica igre z novo mehaniko in kakopak nekompatibilnimi sejvi. :) 

Povezava do prispevka
Flegma reče pred 9 urami:

 

No, jaz sem zelo navdušen nad Stellarisom. Čeprav zadnje čase bolj nove dlcje nabavljam, kot igram :D Žal so te grand strategije res preveč time consuming. Ga pa tako po easy odmerkih vsake toliko časa poženem, ampak že dolgo nisem kake igre dokončal, ker vmes vedno uleti nova različica igre z novo mehaniko in kakopak nekompatibilnimi sejvi. :) 

Stellaris bi bil top, ce combat ne bi bil take smeti.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Na prvi pogled gre za city building game, ma je mnogo več ko to. Sem si jo ubodel pred kratkim, nisem še igral - k nakupu so me prepričali komentarji na steamu :D 

 

https://store.steampowered.com/app/784150/Workers__Resources_Soviet_Republic/ 35% popusta imajo :)

 

Vglavnem, gre za gradnjo mesta in celotne ekonomije (cilj je samozadosnost) v neki sovjetski vukojebini v 1970/1980ih. 

 

image.thumb.png.ce161ce8405714cc21c77c1a4d16bf1d.png

 

image.png.d5ba3b0465f492618033f3eb6e9d5ba3.png

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

https://github.com/Keriew/augustus

 

caesar 3 mod, baje je hudo. 

 

edit: ok, dost insane mod je. doda skoraj vse bolj napredne funkcije random walker igric, ki jih najdemo v nadaljevanjih originalnega developerja (roadblocks, vklapljanje in izklapljanje kaj lahko marketi prodajajo ali ne, global work pool). izboljšan UI, ker imamo danes več prostora na ekranu in boljše advisor menije. odstrani vse grafične omejitve, ker dandanes hardware več zmore. doda še nekaj zgradb in uvede postavljanje monumentov (ponovno kot v nadaljevanjih) - npr. kolosej zdaj postane unikaten in se zgradi v več fazah, vmes pa delavci dostavljajo les, marmor in glino. poleg tega pa izpili tudi vse nevidne mehanike, predvsem bogoslužje in izboljša kako se kalkulira nezadovoljstvo ljudi. 

 

bi si pa želel, da bi lahko igral samo default verzijo brez novih zgradb. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
kmjr reče Dne, 2. 1. 2023 at 21:33:

Na prvi pogled gre za city building game, ma je mnogo več ko to. Sem si jo ubodel pred kratkim, nisem še igral - k nakupu so me prepričali komentarji na steamu :D 

 

https://store.steampowered.com/app/784150/Workers__Resources_Soviet_Republic/ 35% popusta imajo :)

Če se bo kdo spraševal, zakaj igre trenutno ni na Steamu:

 

https://steamcommunity.com/games/784150/announcements/detail/3647388792201529685

 

TL;DR:

Nek upokojeni ameriški edgelord, ki je baje tudi odvetnik, je pred časom za špil naredil navodila (sploh niti ne moda), kako igro preko nastavitev narediti bolj realno. Ko so devi kasneje implementirali realistic mode, je zahteval, da ga dodajo v creditse igre. Prvo so rekli ja, ampak šele ob releasu, pol pa je začel na polno srat in so si premislili. Pol se mu je pa čisto utrgalo in je začel pošiljat DMCA notice na njihovega web providerja in Steam, zaradi česar so jim avtomatsko skinli spletno stran ter igro.

 

18b.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...